Jump to content
akka

Rudens nomināciju balsošana

Recommended Posts

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā mēnesī. [piemērs spoilerī]
  • Administrācija outsider - tapēc, kad šājā mēnesī viņš ir daudz darījis ID labā, izveidojis daudz topikus par kārtību ID, bijis bargāks, kā citus mēnešus un manās acīs mainu rindās izcēlies visvairāk.
     

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 40 posti un Tu būsi ierakstījis mēneša nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Administrācijas darbinieks - Rudens labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk -

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 20.12.2013 ( ieskaitot )

 

Labākajiem balviņa, kā arī 1 IDC

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks akka – vienmēr viņu redzu, aktīvs, manās acīs, izskatās, ka vienīgajam rūp ID, veido konkursus, labo serverus, paldies viņam par to. Visu dara lai ID nenogrimtu, prieks. :]

Moderators - Defire - kaut viņam tas mods ir nesen uzlikts, manās acīs viņš ir izcēlies ar labu aktivitāti un pagaidām labi darītu savu darbu. Domāju būs sliktāk.

Banteam – Galva – viņš ir godam pelnījis šo nomināciju, jo, jau kādu laiciņu ir BT, nekad nav kļūdījies izskatīšanā, mby, kādi sīkumi tur bija, aktīvi sēž id, un ātri izskatīs sūdzību, ja Krekers nebūs pirmais -.-

Lietotājs – Aigars – vienmēr kaut kur iebāzis savu degunu, aktīvi rakstās pa čatu, neraksta sūdus, ar šo man man viņš ir viss vairāk izcēlies.

Aktīvais EMO – Nezinu kāda serverī viņam aktivitāte, bet forumā diezgan aktīva, skatos pēc dienām, mby bugo, bet nu jā, arī kaut ko iedirš čatā.

Girl next door – puseite – that’s my girl ;d , nekad neko lieku nespamo, neraksta čatā sūdus, vienmēr ir online, vienmēr daiļa.

 

nebija laika gari rakstīt, gl.

Link to comment
Share on other sites

Moderators - kāčoks Ansīts, neskaitot to, ka amatu dabuji nesen, esi baigi mums aktīvs

Banteam - Galva, tiešām ir pelnijis šo nomināciju, pelna darbu godam.

Serveru administrātors - Klāvs, aktīvais un tā

JB Admins - Klāvs pāvs, stulpene sēž jb un visus apsavkā, bet ja nopietni, tad puika balstās uz noteikumiem, neskaitot to, ka pārāk daudz atļaujies.

Sliņķis - visi ir palikuši sliņķi.

Aktīvais - Aigars, vienmēr sēž čatā un raksta figņu

Oldschool - vova, puika ID ir ilgu laiku, joprojām te uzturies.Tāpēc šo nomināciju piešķiru tev.:)

cik žēl, ka tev nav nominācija mēneša ģibils, varētu pierakstīt aigariņa

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka - Man liekas ka vins online ir 24/7 vienmer palizes, riko entos konkursus!

Banteam - Cracker Viens no aktivakajiem no banteam atri izskata sudzibas!

JB Admins - Kalnu Kaza- Labakais admins ieks jb, visus izbani kas pelnijusi sodus un dod daudz punktus <3

DD2 Admins - Semuel`- Vienmer ienaks serveri kad pasaucu un nobanos parkapejus, pats ari loti biezi ir online!

Palīgs - Kalnu Kaza - Vins man visvairak ir palidzejis gan serveri gan citur!

Girl next door- Mazaa - visaktivaka foruma ,sudus nevara un ir diezgan jautra utt. Pilnigi kko palidz dazkart ari!

 

smird pēc dirsā līšanas. //Ebija

Edited by Aigars
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AkkA Salaboja ID un daudz labas lietiņas dara ID labā. Tā turēt.

Moderators - Vovans Nezinu kā par aktivitāti jo sen neesi redzēts aktīvs, Bet tā savu darbu dara labi un uztur forumu. Un vienmēr tā bija.

Serveru administrātors - Kaza (JB nekārtība!!!) Došu savu nomināciju Zixim jo tomēr diezgan ilgi ir SA status un nekādas problēmas nav un persona diezgan aktīva.

DD2 Admins - Tā īsti neviens nav iekritis acīs bet došu Semuelam labs gaļas gabals kurš ir diezgan aktīvs un bano pārkāpējus.

Lietotājs- Aigars forumā redzēts katru dienu. Serveros ( jb) trako katru dienu. nu ko teikt GL

Sliņķis - Njā. Despis serveros dažreiz ir redzēts bet tā vispār pazudis.

Aktīvais - Jorens diezgan aktīvs @ dd2 un arī forumā redzēts katru dienu.

Oldschool - Raimo Labs dzīves priecīgs raimo. Serverī aktīvs un arī forumā. Laba humora izjūta.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Viennozīmīgi akka, visvairāk darbojas, cenšas strādāt un labot kļūdas, kuras rosās IDenty serveros, kā arī rīkot konkursus, paldies!

Moderators - DeFire aktīvs + redzu aktīvi darbojamies, visvairāk ir iekritis acīs.

Banteam -Ja varētu, savu balsi atdotu diviem - Galva. un Cracker, abi labi strādā un ir aktīvi, bet šoreiz balsošu par Cracker.

Serveru administrātors - Visvairāk uzturu kontaktus + redzetu darbībā to čali vai meiteni, nezinu, Rebeka, Abby...

DD2 Admins - Labākais serveru admins - No kolēģiem visbiežāk online redzu un sadarbojos ar Janiit`s!

Lietotājs - Viennozīmīgi, Aigars, ar savu nekārtību celšanu + izrunāšanos + dirsā līšanu ir acīs iekritis visvairāk!

Palīgs - akka, lai gan slinks, bet, tomēr palīdz!

Sliņķis - Te pusi IDenty varētu nosaukt, bet savu balsi atdošu par Jorenu.

Aktīvais - Tas ir Aigars, ja nav mājās, IDenty mājaslapu čeko un uzrauga, vai nav kas jauns parādījies, arī caur tālruni, bez IDenty nevarētu dzīvot!

SPAMERIS - psai. katru mēnesi ir neapturams spameris, ļoti bieži viņa citātus sanāk likt IDenty gudrības un saņemt par to like, paldies!

Girl next door - Mazaa. aktīva gan serveros, gan forumā, cenšas savu degunu iebāzt visur, kur vien var, lien un visu grib zināt!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, jo akka ir vienigais ko es visbiežāk redzu :D

Moderators - Ansis, jo es nezinu kāpēts, es neesmu redzejis citus :D

Banteam - Cracker, ātri izskata sūdzības un ir piemērots BT amatam.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - semuel, visaktīvākais un vienmēr atsaucas kad pasaucu uz serveri :)

Lietotājs- Aigars, vislaik ir online. @shoutbox vienmēr raksta, piedalās aktīvi konkursos u.t.t.

Palīgs - akka, vienmēr visu izdara, kad palūdzu :)

Aktīvais - Aigars, pēdējā mēnesī viņš bezmazvai katru dienu kādu fascinē shoutboxā ;D

SPAMERIS - Aigars, kā ienāku forumā - Aigars, ieeju dd2 - Aigars, visur Aigars, vienmēr atradīs ko uzrakstīt kādam :D

Girl next door - mazaa, diezgan aktīva gan serveros gan forumā :)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - manuprāt akka, cenšās salabot visu, un vēl labo, visu kas vien iespējams

Moderators - DeFire, diezgan bieži sēž forumā, vienkārši iekrīt acīs.

Banteam - Manuprāt Galva, ļoti labi izskata visas sūdzības utml. ļoti reti, gandrīz ka nav, kļūdu.

Serveru administrātors - Šo vietu ieņem Abby, vienmēr aktīvs, manuprāt visvairāk no SA, esmu viņu redzējis visvairāk.

JB Admins - Manuprāt vienīgo ko bieži redzu onlainā ir Kalnu Kaza.

Lietotājs- pff, viennozīmīgi Aigars, pagaidām tāds pohujists. Lien visur kur vien var tikt. :D

Palīgs - Akka, pagaidām visiem palīdz visādos veidos

Sliņķis - čučumuiža Depsis nēesmu pēdējā laikā pat redzējis.

GFX - psai, nezinu kā citiem man visvairāk viņa darbiņi patīk.

Aktīvais - Aigars, ieeju csā, skatos aigariņš ienāku forumā skatos aigariņš. mnjā, dodu balsi par viņu, pagaidām vienmēr kad ieeju serverī / forumā Aigars vienmēr būs tur. :D

SPAMERIS - psai, pagaidām visur kur skatos, redzu viņš kautko iespļāvis :p

Girl next door - Mazā čatā ļoti aktīva ;P

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AKKUCĪTS, Elvijs arī nav peļams, tomēr akku esmu manījis vairākkārt un ir izpelnījies šo nomināciju godam.

Moderators - Vova/Ansis, abi dara savu darbu pienācīgi, šoreiz atdošu Vovam dēļ pieredzes šajā amatā, jo labi visu pārzin un nekonfliktē ar lietotājiem - dara to, ko uzskata par pareizu un nežēlojot wārno pēc likuma.

Serveru administrātors - Klāvs. Kāpēc? Vienkārši nēesmu redzējis, ka citiem SA būtu īpaši darba, kā tikai nogriezt vecos smsņikus vai arī kkur parādīties, lai izrādītu aktivitāti, tomēr Klāvs ir salīdzinoši aktīvākais un arī biežāk pamanāms savā serverī (JB), kur uzturos lielāko daļu laika. Tāpēc, tas ir mans subjektīvais viedoklis, neņemat pie sirds, nesaku ka Jūs neko nedarat.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - semuel`, aktīvs spēlētājs, labi bano pārkāpējus, maz sūdzību, tātad precīzs un arī labs kā cilvēks, prieks par tādiem adminiem.

JB Admins - Labākais serveru admins - Viennozīmīgi _TnT_. Tagad JB uzturos pārsvarā dēļ sliktā datora stāvokļa, jo nav iespējams labi pašaut un šis admins vairākkārt izcēlies, gan ar adminēšanu, noteikumu zināšanu un arī neatsaka no palīdzības. Saprot jokus līdz mēram un nerunā tad, kad tas nav vajadzīgs.

Lietotājs- f0cus? Mazais zadrots sev smuki sakačājis/sabugojis online time, bet skaitlis neslikts. Paspamo arī šur tur, aktivitāte redzama, kā ar domāšanu, nav ne jausmas.

Aktīvais - Aigars, bieži čatā spamo un aktīvs serveros, piebļauj visiem pilnas acis, bet bez viņa nebūtu interesanti spēlēt JB, kā arī nebūtu tik daudz jāsmejas, interesanta personība, patīk taisīt freekill`us.

Girl next door - Nav ne jausmas, visas meitenes daiļas, bet tā varētu dot Woidam, jo viņam norm bārda vienā bildē.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Labākais akka, jo ir mans labākais draugs un dod man visādus modus un idp, centīgākais - yogijs, ne reizi nav atteicis atbildēt un vai uzdirst :D

Moderators - Benderists, always cracks me up ar saviem dong copteriem un pārējiem :troll:, lab, izprot foruma principus, kad dot wp, kad tomēr cilvēks kļūdījies utt.

Banteam - Galva, lai gan mistisks cilvēks, vienmēr pamanās precīzi izskatīt sūdzības. Malacis.

Serveru administrātors - mhm, neviens, ja neskaita sevi. Noliegt to būs, diemžēl, grūti.

DD2 Admins - Kaut arī tikai sms, Jorens. Nereti, kad netīši ieeju dd2, vienmēr spēlē un aktīvi komunicē caur admin čatu. Raksti pieteikumu..

JB Admins - TnT, sadzēries un sadriftojies, bet vienmēr jautri spēlēt, izrāda gan emocijas, gan atzīst, ja ir kļūdījies. Sieva

SURF Admins - Fantoms, vienīgais, kuru zinu, kas kaut cik paspēlē un ir pierādījis, ka zina surfa noteikumus.

DR - Admins - oldskūls, ir gadījies, ka vada idp spēli, kas norāda, ka neļauj ierastajām tradīcijām mirt.

Lietotājs- Aigars, pilns forums ar viņa huiņu, paskatās vien viņa warn historiju, briesmas metas.

Palīgs - Nez, neprasu palīdzību.. Ir gan centies palīdzēt Karamele!

Sliņķis - rietumbloks (plss nesaspendo), jā, tev tur visādas problēmas, kājas aplauztas un tā, bet pašreiz savu solījumu par '"vakarā būs izmaiņas" esi piekrāpis, kā arī, sliņķis, jo biežāk izvēlas saspendot kā ar patiesiem faktiem argumentēt pretī.

GFX - psai, vienīgais, kuru zinu. Lab, nē. Saistījis savu nākotni tieši ar grafisko dizainu (lkm), nereti dzirdēts, ka pusdienu zīmējis divus burtus un tā.. gl.

Aktīvais - Jorens. Nabags saņēmis dafiga banus, unbanus, karo par savu taisnību, cenšas iegūt game adminu, pašreiz gan bez sekmēm, bet turpini savu aktivitāti.

Oldschool - Artūrz B, padiršās pa čatu ar mazajiem un atrod laiku, lai paspēlētos serveros. good guy.

SPAMERIS - Šī, decembra mēneša, Ansis, random posti pie palīdzības sadaļas skan kā zvanot uz lattelekom dienestu:"pārbaudiet vai visi vadi ir iesprausti, restartējiet datoru". :D

Girl next door - conciņa, aktīvi cīnās par savu nepareizo taisnību, bieži sajauc gramatiku un galotnes, bet who cares, kad sāk savu bazaru čatā, tad sievai muti aizvērt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AKKA - nav melots sakot, ka daudz dara ID labā (gan jau, ka aizkadrā arī kāds cits kko dara, bet..), ja Artūram ko sanāk uzjautāt saistībā ar serveriem un nepieciešama kāda jauna mape n shit, tad ja ne uzreiz, tad tuvākās nedēļas laikā parasti palīdz.

Moderators - VOVa - Vienīgais niks ko esmu redzējis pie wp dalīšanas un vienīgais, kas parasti tos lika man ;D (protams lai nolīdzinātu mīnusus)

Banteam - Šeit mums ir 2 aktīvi labā darba darītāji, bet šoreiz balss iet pie - GALVAS - jo savu darbu darot gadījies pat man palīdzēt izskatīt kādu sūdzību uz DR (kamēr es sēdēju darbā)

Serveru administrātors - Visu šo laiku serveros darbojas tikai es uz Klāvainis. Atceroties to, ka vel septembra sākumā @DR bija dienā max 10 cilvēki, tad šķiet, ka viss vairāk augušais ir tieši DR (laigan gribētos tur uzlabojumus, bet nav jau neviena, kas tos vēlētos īstenot)... Tātad mana balss iet pie - ABBY - par neatlaidīgu cīņu ar pokemoniem un arī man izlīdzēšanu pieskatot DR ;*

DR - Admins - Šeit īpaši neviens nav pelnījis lai tiktu nominēts, jo visi ir palikuši par mēsliem (piedodiet, bet tā ir), bēt - KALNU KAZA - vienīgais, kas retu reizi vēl pieturās pie noteikumiem un ja soda, tad īpaši nešķiro nevienu - visi dabū vienādi (īpašie, dabū no sirds)... keep it up bro - tik neaizraujies ar tiep idp <_<

 

Uz pārējiem punktiem pat negribas atbildēt... Visi ir slinki, meitenes pasistas, oldschool'i arī to vien dara kā lažu dzen - gfx sadaļā jau pus gadu neesmu bijis....

 

GL Guyz!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šī nominācija aizies pie akkas, centīgs, atbildīgs un labiem darbiem darošs @ forum, bez viņa mums būtu švaki, manā skatījuma viņš pilda savus pienākumus pārliecinoši, forums kartībā, serverī strādā labi, ir bijušas ķibelītes, bet tās neskatoties uz laiku vienmēr atrisina veiksmīgi Ja būs kāda neskaidrība, vienmēr sniegs savu palīdzību.

Moderators - Šo nomināciju atdodu Vovanam, savu darbu pilda pārliecinoši, sniedz palīdzību jebkuram foruma lietotājam, ja tas ir nepieciešams, lieki neraksta, ja tas nav vajadzīgs, sapratīgs kā arī saprotošs.

Banteam - Šajā nominācija bija grūti pieņemt savu lēmumu, bet neskatoties uz to, ka ir veselas divas personas, abiem izdodas ļoti labi pildīt savus pienākumus, ja ir kādas nesaskaņas vai pārpratumi, vienmēr ir iespēja izrunāties, šo nomināciju atdošu Galvai, lielāko daļu sūdzību vai pārkāpēju viņš izskata, kaut arī otrs Banteam pārstavis ir stingrs, un pieņem savus lēmumus vai sūdzība ir patiesa, vai arī nav.

DD2 Admins - kel , tāpēc, ka šī persona serverī pilda savus pienākumus izcili, redzot viņu server problēmu nebūs nekādu, palīdz ikvienam spēlētājam jebkuros gadījumus, personīgi man viņš ir sniedzis palīdzību nekad nav atteicis, atšķir godīgus spēlētājus no negodīgiem fruktiņiem, šajā nominācija viņš manā skatījuma visvairāk ir izcēlies, un parādijis sevi no labās puses.

JB Admins - _TnT_ jeb Imis , tāpēc, ka šī persona serverī adminē pārliecinoši izcili, sniedz jauniem gan veciem spēlētājiem savu palīdzību, viņš manās acīs ir iekritis kā ļoti labs administrators šajā serverī, pārzin visu ļoti labi un palīdz serverī noorganizēt sestdienas galveno spēli, kas notiek ik katru sestdienu.

Aktīvais - Viennozīmīgi EMOlatoram, always see u in forum, ir tikai retums, kad neredzeu viņu apakšējā aktivo lietotāju sarakstē, lieki neraksta visādas muļkības, vienmēr manā skatījuma viņš ir licies kā klauns, bet ko darīt tāds viņš. :rolleyes:

SPAMERIS - Aigars, pilnīgi un noteikti, vienmēr iebāzīs savu netķītro purnu kaut kur, spamo čatā, spamo sadaļās, tādi jau mums ir tie spameri, interesanti un slideni tipiņi.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka

Moderators - Benders , izpalīdzīgs čalis un katru dienu forumā sēž un neļauj nevienam noteikumus pārkāpt.

Banteam - Crackers , šis čalis tiešām aktīvs BanTeam sadaļā, varteikt visos kuros esmu skatījies topikos, krekers jau sapostojis kas notiek, un arī paliek pie sava viedokļa.

JB Admins - TnT , varētu teikt ka katru dienu ieraugu serverī, aktīvs pacans. :D - Nobano katru pārkāpēju.

Sliņķis - Despis , vispār neesmu manījis ne foruma, ne serverī, labi ja 1x pa visu mēnesi.

GFX - psai, tur jav nav ko spriest, šitais dzimis mākslinieks.

Aktīvais - Aigars, visur kur ej Aigars tev priekšā. Ieej JB Aigars, ieej forumā , Aigars, paskaties uz statusiem, Aigars. :D Chatbox iečeko, atkal Aigars. :D

Oldschool - Mr.Raimoo , šis cilvēks ir aktīvs, ienāk forumā, pasēž pačato, tādā čill. Māk izteikt savu viedokli un paturēties pie tā, un ir drošs ka viņa teiktais netiks apstrīdēts.

SPAMERIS - Aigariņš, chatbox'a piemini Aigars un pēc 2 min šis jau sadrukājis veselu grāmatu. :D

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Sakat, ko gribat, pienākas akkam, jo esmu redzējis kā viņš taisa serverus, pat nāca pie manis, kad viņam kompis nestrādāja, nabags bija knapi pierunājams arī iet ārā, kad id bij problēmas. cilvēks iegulda daudz laika, ir pelnījis. viņš rūpējas par id. neba viņš, nebūtu id pašlaik tāds kāds ir. :3

Moderators - Pēc aktivitātes it kā jau DeFire, bet piedod, pagaidām vēl neredzu tavu objektīvo viedokli kā moderatoram, tāpēc pašlaik pēc aktivitātes šī nominācija pienākas vovkam.

Banteam - Pēc idejas tik viens labs bt ir, tas ir cracker, tur nav divu domu. Būtu vēl pavisam ideāli, ja tikto labots nepatieso banu topiks. :smaids:

Serveru administrātors - Te nav ko piebilst, tas ir Abby, JO: kad tīrīju nepatieso banu topiku, varēja redzēt, ka viņš ir vienīgais, kurš kko uzskaita n shit. Paldies Klāvam par savu darbu id labā, pārējie abi SA ir lieki, bez komentāriem.

DD2 Admins - Artur B., jo ļoti bieži, kad esmu serverī viņš spēlē un skatās spēlētājus. Ir arī diezgan daudz banotu hakeru no viņa puses. Ļoti labs un korekts admins, cepuri nost.

Lietotājs- Jorens, lai arī viņš pārāk pārcenšas ar to pareizā būšanu serveros n shit, tomēr viņš ir nopelnījis šo nomināciju būdams labs lietotājs. Jorens approved.

Sliņķis - Visdiženais rietumbloks, pilnīgs auns, jebkurā svērā, no offence. Cilvēks, kurš jau kopš pieņemšanas administrācijā ir solītājs, bet nedarītājs. Kauna traips uz identy fona. Tiek solīts, solīts, bet nekas neizdarīts. Piedodiet, bet paskatieties uz headeri, 5min darbs un viņš man dirš, ka es viņu nonicinu. Cilvēks, kura viedoklis ir <0, priecājos, ka ir izbanots no foruma. Kā kaut kas nepatīk - bans, lūdzot argumentēt tieku banots no visurienes. gl. :thumbs_up:

GFX - psai. Man ļoti patīk viņa darbi, it sevišķi pēdējie ar pentool. Tiešām kreatīvi un orģināli darbi.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - nomināciju došu akkai, forumā sēž 24/7, noliferis, ja kaut kas būs ne tā ,vienmēr centīsies visu salabot.

Banteam - Cracker? sūdzības izskata ātri, pienākumus dara labi. Jb frīkillus arī smuki taisa, viss čotka.

Serveru administrātors - Abby, ievieš kārtību, serverī banī visus ārā, normix. dod arī daudz idp.

DD2 admins- semuel`, serverī darbojas aktīvi, labi atšķir čīterus.

Palīgs- akka, daudz palīdzējis it sevišķi krievu valodā :3

Aktīvais- varētu piešķirt Aigaram, forumā sēž bieži, serverī aktīvs, kopā ar krekeru taisa frīkillss.

SPAMERIS- šito toč var piešķirt Aigaram, vienmēr kaut ko iespamos kā ,piemēram, čātā vārdu Rausīiiiiiiiic.. :

Edited by Mazā.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka- daudz ir izdarijis ID Labā. Piemēram, salabojis serverus ,kuriem bija gadījusies ķibele.

Banteam - Galva. - Savu darbu dara godam, un ir aktīvs.

Serveru administrātors - Abby- Manuprāt, aktīvākais SA ,kā arī viskomunicējošākais.

DR - Admins - Oldschool-Daudz adminus tur nezinu ,taču viņš man ir izcēlies ar kautko ,tāpēc nominēju viņu

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - shazy-Palidzeja salabot cs ,lai var dzirdet non-steamerus .

Sliņķis - Zixis- serverī vispār neredzu,un komunicēt arī nevēlās.

SPAMERIS - Aigars- Vienmēr spamo + kautko lamājās..( Susped viņam uz 2dienam )

Girl next door - Mazaa- VIsvairāk redzu online,tāpēc piešķiru šo nomināciju !

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rudens labākais, centīgākais administrators. - Santa Claus. Visu laiku rosās pa forumu, kā arī taisa serverus. Ja kādam ir kādas problēmas, protams, ka viņš palīdz tās atrisināt.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Vienozīmīgi, ka akka viss aktīvākais no Administrātoriem, un cilvēks kurš domā ar galvu neviens ar citu vietu.

Moderators - Ansis, laigan Moderātora statusā nav ilgu laiku, bet pieredze viņam ir, palicis arī aktīvāks nekā agrāk.

DD2 Admins - Semuel, prot ideāli atšķirt čīterus, aktīvs, un ļoti labs spēlētājs, vienkārši labākais admins.

JB Admins - Students, lai gan Jailbreak serverī bieži neuzturos, bet ir ļoti labas atsauksmes par šo spēlētāju.

SURF Admins - asdasdasd, ieejot surfā vienmēr jau būs priekšā un tēlos baigo skillāru, protams vissaktīvākais admins surfā, nav neviena slikta vārda.

DR - Admins - Mazaa, šo nomināciju ir pelnījusi nozīmīgi viņa, viņa ir uzticīga, tikai ID serveriem precīzāk Dr serveriem, reti kad tu tur viņas nesastapsi.

Palīgs - akka, protams, tas nenotika šoruden, bet visā visumā man ļoti daudz palīdzējis, lai gan nevarēšu nosaukt precīzas lietas.

SPAMERIS - Aigars, šis cilvēks iespamos visur kur to var izdarīt.

Girl next door - Mazaa, viņa šo nomināciju ir pelnījusi, jo ir vissaktīvāka meitene@ identy.

Edited by Dzabars/STI
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, vienīgais kas kautko dara, aktīvs iekš serveriem un arī veido interesantus konkursus.

Moderators - Benders, ļoti aktīvs, nepārspīlē lēmumus, arī vienīgais normāls šajā amatā.

Banteam - Nevarēju kārtīgi izlemt, jo abi bt ļoti labi strādā, bet tomēr došu savu balsi Krekerim.

Serveru administrātors - Klāvs, vienīgais sa kurš kautko dara, pārskata sms adminus, kā arī ļoti aktīvs forumā un serveros.

Oldschool - ArtūrsB godam manu balsi ir saņēmis, vienīgais oldschool`s kurš pa forumu ir aktīvs, gan pa serveri!

SPAMERIS - Piekritīšu Klāvam, tas būs Ansis, ļoti daudz, visur bāž savu degunu, kautvai tas nav vajadzīgs, bet posti tomēr ir dārgi!

Lietotājs- Aigars, iekš visiem serveriem ļoti aktīvs, gan iekš foruma ļoti aktīvs un arī pamanāms, vienīgais lietotājs kas krīt acīs.

Edited by fantoms
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka visbiežāk ir redzams un dara daudz labu lietu. Pilnveido identy (portams to ko var redzēt - varbūt kāds ko vairāk dara bet to neredz)

Banteam - Došu Crackam - viņš izskata sūdzības un pieņem gala lēmumus (cik nu es pamanu)

DD2 Admins - Semuel viss biežāk ir serverī un labi pilda savu pienākumu

Lietotājs- Aigars - nav ko piebilst - Aktīvs

Aktīvais - DeFire- loti bieži on un čato.

Oldschool - Artur.B ičata i serverī uzrodas no zila gaisa.

Girl next door - kam lai dod ? Mazā aktīva baigi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×