Jump to content
chiqey`

cs 1.6

Recommended Posts

Tātad , man ar csu ir pavisam dīvaina problēma , nevaru spēlēt nevienā citā serverī izņemot dd2.identy.lv (pavisam nopietni) , arī single player nevaru palaist kad ielādējas mape man cs vienkārši iekarās un es neko nevaru izdarīt , varbūt kāds var palīdzēt ?

Link to comment
Share on other sites

es nesaskatu nekādu problēmu, dd2.identy.lv iet, tātad cs iet tā, kā tam būtu jāiet...

 

Bet ja nopietni problēma ir tāda, ka kāds fails ir nočakarējies, un kā jau tev teica izdzēs pilnībā visus failus, kuri saistīti ar cs spēlēšanu un wnk novelc jaunu, bhet labākais iesaku nopirkt steamed cs... jau 3 gadi kā ir steams un nav bijusi neviena pati problēma ar cs.

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka DD2 :< Varēja būt DR

 

Mans ieteikums: Pārinstalē CS vienkārši. Izdzēs visus vecos failus un kačā pa jaunu! Next time go to dr.identy.lv :D

Vairākas reizes pārinstalēju , tas pats .

 

mož kompis bremze...

šaubos , jo spēlēju mw3 bez lāgiem uz augstāko setingu

Edited by chiqey`
Link to comment
Share on other sites

Vairākas reizes pārinstalēju , tas pats .

 

 

šaubos , jo spēlēju mw3 bez lāgiem uz augstāko setingu

nav jau tik liela problēma, id dd2 tak tev iet, tev win7 ir? pamēģini atvērt ka adminstrātors ( run as admin..), nezinu

Link to comment
Share on other sites

nav jau tik liela problēma, id dd2 tak tev iet, tev win7 ir? pamēģini atvērt ka adminstrātors ( run as admin..), nezinu

Nebus.

--

Pamegini youtube ,ja nevari atrast tur ,tad parrinstele kompi - pec manam domam. vieniga izzeja.

Edited by Tyler.
Link to comment
Share on other sites

Nebus.

--

Pamegini youtube ,ja nevari atrast tur ,tad parrinstele kompi - pec manam domam. vieniga izzeja.

Tas vai tad nav pašaprotami, ja kkur nav izeja, tad, lai pārinstalē kompi?

Es domāju, kā šī figņa slēpjas tajā, ka tev vajag novilkt normālu cs`u :thumbs_up: Ja gribi, tad uzraksti man pm, ka tev tādu vajag - iemetīšu torrenta linku. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ar parastu "pārinstalēšanu'', Tu neko nepanāksi.

 

WinXP

Izinstalē cs, dodies uz mapi, kur atradās cs, izdzēs visus atlikušos failus, ieinstalē cs.

 

Win7/Vista

Dodies uz C:\Users\Tavs Lietotājs\AppData\Local\VirtualStore\Program Files sameklē cs mapi un izdzēs to.

Ja mape neatrodas, tad der arī WinXP variants.

Edited by Šokolāde.
Link to comment
Share on other sites

viņam connecteties cs.youtube.lv? :huh:

 

mans ieteikums - atstāj kā ir un tev nav lemts paest dd2 identy :awyeah:

 

Kads cs.youtube??? :huh:

 

 

Tas vai tad nav pašaprotami, ja kkur nav izeja, tad, lai pārinstalē kompi?

Es domāju, kā šī figņa slēpjas tajā, ka tev vajag novilkt normālu cs`u :thumbs_up: Ja gribi, tad uzraksti man pm, ka tev tādu vajag - iemetīšu torrenta linku. :lol:

 

Es nesaku ,ka ta ir vieniga izzeja, bet ka ta 100% vins bus brivs no problemu.

Edited by simplijs
Lieki. /simplijs/
Link to comment
Share on other sites

Es nesaku ,ka ta ir vieniga izzeja, bet ka ta 100% vins bus brivs no problemu.

Tik diemžēl no taviem ieteikumiem gan viņš nebūs brīvs :sadtroll:

 

Kā jau tika 9x minēts pie vainas ir izvēlētais cs un es teikšu 10to reizi, novelc normālu, parastu, viss primitīvāko cs kādu var dabūt - bet nekādiem tur SUpeRDRUPERMEGAAASOM editiem :facepalm: esmu cs spēlējis ar non steam kādus 3 (vai vairāk) gadus, un nekad nav bijušas tādas pronlēmas ar kurām daudzi šeit nāk sūdzēties.. ko jūs ar to cs darat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×