Jump to content
dziM^

NoExit, Overdose, Identy

Recommended Posts

Sveiki ID.

 

 

Tātad, šodien aprunajoties ar Tīģeri, rižo, jeb Mārtiņu, atcerejos vecos labos laikus. Aizdomajoties cik labi bija pagatnē, kam ir iets cauri. Heh, atmiņas :D

 

 

Vēlējos Jums pajautat, kopš kura laika esat pazīstami ar ID, ar visiem cilvekiem kas te spelē un izstastiet kādu atgadijumu ko atceraties, bus laba lasamviela!

 

Pastāstīšu nedaudz savu pieredzīti.

Uhh, ar ko sākt :D Ttad, visi domajat ka esmu kautkāds jauniņais, labi, foruma esmu ar tadu statusu, bet tikai retais zin, cik ilgi esmu sekojis līdz visam šim procesam. Pirms ID bija NoFear un Overdose, uhh, tie laiki. Atceros ka NoFear ar rižo vel taisijām visadus sūdiņus, tur vēl biju admins, moderators. Bet tas projekts atri nonāca pie jauna nosaukuma Overdose, pec kura sekoja Identy.

Senāk vēl bija surf klans, spelejam cw surfā, uhh, cik tas bija jautri :D Tad vēl tureju Overdose radio, kas tik nav pieredzets.

Bet viens no atgadijumiem ko atceros bija, kad kadu menesi izdomāju paspelet ar wallhakiem :D haha, ganjau visi esam pameginajusi. Bet mani atkoda, atceros ka Yogijs skarbi izteicās, mani nosodīja pamatigi :D haha :D Bet ar ID sākumu ilgi neuzturējos un nacas visu pamest dēļ skolas un treniņiem. Tagad esmu šeit atpakaļ un viss no jauna jāsak. :D

 

 

Pastastiek kad Jūs iepazināties ar ID un kādu jautru atgadījumu.

Link to comment
Share on other sites

Par NoFear ir tikai dzirdēts kaut kas...

Par pašu id zinu, ka bija tāds, biju tur arī reģistrējies, bet oman kkas nepatika ar to visu webu un forumu, ja nemaldos, tad bija tabulnieks forums?! nu hz. bet nu tāds ir mans stāsts par id. tagad esmu identy, jo ienācu šeit reizē ar retry un akku. :D

Link to comment
Share on other sites

@ ID esmu kopš tas apvienojās ar RETRY. Nāku no RETRY puses, sākumā galīgi nepatika, bet beigās pieradu un viss tgd čotka.

 

Nekādi diži jautrie gadījumi nav bijuši. Atceros, kā daudzus vadošos spēlētājus, piemēram, Artur. B, Feiks., Ziemelis, akka noķēra par [] lietošanu.

Viens interesants gadījums bija, kad viss T team @ DD2 saleca viens otram uz galvas un žurkoja pie tjomkas, skats diezgan iespaidījs, 9 purni salīduši čupā. :)

Edited by akka
diršana, Tu mani neesi noķēris, mani nobanoja yogijs, jo nepatika, kad labāk par viņu spēlēju :D
Link to comment
Share on other sites

Ar id es iepazinos, tad kad gignā meklēju serverus un listā arī atradās identy. Esmu pārliecināts, ka daudzi domā, ka es te ierados tikai nesen, bet jagodīgi esmu te jau ilgi, atceros, ka sākumā bieži te kautkas nojuka, ja nemaldos id kādas 2 vai 3 reizes pazuda un tad atkal parādijās, kādreiz spēlēju pirms visas retry apvienošanās, apmēram id esmu jau no 1PWA buttfail laikiem un biki pirms tā :D atceros vēl, ka profiks id spēlēja un jā, vecos nikus īsti neatceros, bet viens no viņiem točna bija Gufijs, āaaa vēl atceros ka va-ns tās mapes jb serverim taisīja

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

Šeit esmu no retry laikiem, pirms apvienošanās, neko tādu fascinējošu neatceros. Retry, ja nemaldos, spēlēju jb un pirms ID izveidošanas es pazudu, sakarā ar profila problēmām un tad es sastapos ar Identy surf, pirmo reizi ienācu surf serverī - naktī un tur vienītī spēlējās sviedrainais mich, tad mēs kaut kā sākām pļāpāt, viņš man iemācīja surf pirmos soļus un tā arī es tiku un paliku šeit. Kad atradu identy, es nezināju, ka tas ir bijušais retry, man bija jauns niks un mani neviens neatcerējās. Bet tad pienāca 2012.g pirmais mīts un satikos ar vienu jaunieti vārdā sia, kurš mani atcerējās no retry laikam, jo saucu visus nikus kuri man ir bijuši, bet es skatos, ka neviens cits mani neatceras šeit ! Skumji to apzināties :/

 

Un tagad šeit esmu uz ilgu palikšanu ! :coffe:

Link to comment
Share on other sites

Es nāku no ID puses. Vēl biju spēlējis pamatīgu laiku pirms ID apvienojās ar RETRY. Ļoti sen atpakaļ man piesledza normālu Lattelecom netu un uzreiz pirmā doma kas ienāca prātā ir spēlēt CSU. Tad nu staigāju pa serveriem un netīšām uzdūros DR modam (deathrun_pyramid) mapei. Priekš manis tas bija kkas jauns, tāpēc es devos Gignā un searchoju tur DR moda serverus. Atradu dažus un atlasīju labākos. Tādā veidā paliku pie ID DR. Ar laiku ienācu forumā, sāku tur uzturēties. Ieraudzīju ka tur bija vēl tāds JB mods, tad arī sāku to spēlēt. Atceros vēl kā rakstīju pašu pirmo acc pieteikumu @ DR. (iedeva) :fuckyea: . Njā..., sāku normāli spēlēt @JB, pirku tur acc utt. Tad hz kā bet skolas bibliotēkā uzzināju ka Gvidis (upacka) arī spēlē tur, tad nu pāris dienas tik runājām par IDenty n šit. Tā jau viss bija zbis, vēl atceros tos vecos geimerus <nakotajs, prof1k, 6matko, Yoga, gomasmile, handcoin...., pwa un dahuja vēl>.

Vissmieklīgākais un tajā pašā laikā visstulbākais notikums ko atceros bija kad vēl pwa ID webu un serverus turēja mājās uz sava pc un šis kasti ar tēju aplēja :D:D:D:D Psc viss ID ~ uz 3,4 mēnešiem apstājās. Visi tik dr.lv bļāva kas noticis utt. Tad nu pwa visu sataisīja un viss bija bumbās. Tālāk ID apvienojās ar Retry. No sākuma bija riktīgi nepierasti. Dahuja jauniņo un visus šos jāiepazin. Tad nu jā, iepazinu daudzus normālus geimerus (visspilgtāk atmiņā palicis Ziemelis). Nu vo, baigais stāsts sanācis :D

No ID nemaz tik viegli aizmukt nevar...

Link to comment
Share on other sites

Es nāku no ID puses. Vēl biju spēlējis pamatīgu laiku pirms ID apvienojās ar RETRY. Ļoti sen atpakaļ man piesledza normālu Lattelecom netu un uzreiz pirmā doma kas ienāca prātā ir spēlēt CSU. Tad nu staigāju pa serveriem un netīšām uzdūros DR modam (deathrun_pyramid) mapei. Priekš manis tas bija kkas jauns, tāpēc es devos Gignā un searchoju tur DR moda serverus. Atradu dažus un atlasīju labākos. Tādā veidā paliku pie ID DR. Ar laiku ienācu forumā, sāku tur uzturēties. Ieraudzīju ka tur bija vēl tāds JB mods, tad arī sāku to spēlēt. Atceros vēl kā rakstīju pašu pirmo acc pieteikumu @ DR. (iedeva) :fuckyea: . Njā..., sāku normāli spēlēt @JB, pirku tur acc utt. Tad hz kā bet skolas bibliotēkā uzzināju ka Gvidis (upacka) arī spēlē tur, tad nu pāris dienas tik runājām par IDenty n šit. Tā jau viss bija zbis, vēl atceros tos vecos geimerus <nakotajs, prof1k, 6matko, Yoga, gomasmile, handcoin...., pwa un dahuja vēl>.

Vissmieklīgākais un tajā pašā laikā visstulbākais notikums ko atceros bija kad vēl pwa ID webu un serverus turēja mājās uz sava pc un šis kasti ar tēju aplēja :D :D:D:D Psc viss ID ~ uz 3,4 mēnešiem apstājās. Visi tik dr.lv bļāva kas noticis utt. Tad nu pwa visu sataisīja un viss bija bumbās. Tālāk ID apvienojās ar Retry. No sākuma bija riktīgi nepierasti. Dahuja jauniņo un visus šos jāiepazin. Tad nu jā, iepazinu daudzus normālus geimerus (visspilgtāk atmiņā palicis Ziemelis). Nu vo, baigais stāsts sanācis :D

No ID nemaz tik viegli aizmukt nevar...

 

Visus tos vecos čaļus ari atceros. biju jau arizmirsis, bet tā teja, hahaha :D

Link to comment
Share on other sites

Es arī nāku no retry. Neatceros pirms cik gadiem tas notika, bet nu diezgan sen tas bija kad šeit ierados.

 

Klasesbiedrs skolā stāstīja par retry JB serveri, teica, ka baigi interesantais un ja es nepamēģināšu tad dabūšu pa kaklu.

Viņš man sociālās zinības stundā sarakstīja noteikumus un JB dienas uz lapiņas, lai es uzreiz banu nenorauju. Aizgāju mājās, uzmanīgi lasīju noteikumus un sāku spēlēt JB. Domāju, ka tas bija vislabākais laiks šeit uzturoties bet tagad arī nav ne vainas.

Kādreiz acis mirdzēja spēlējot JB, kur dienas interesanti vadīja Gandon, Reno, EMB, aimo, Ziemelis, outsider un vēl daudzi citi, kurus neatceros.

Grūti bija noiet nost no pc, kad vadīja tieši šie cilvēki.

Nekad es negāju CT, tikai T un kad biju nospēlējis kādus 3 mēnešus, man rezultāti bija labāki nekā CT un viņiem bija grūti vadīt novadīt dienas, jo es nekad neklausīju.

Nekad vairs nebūs kā agrāk, žēl par to, bet nu tagad jau arī nesūdzos, ir normāli. Paldies, ka lasījāt!

Edited by kreTIINS*
Link to comment
Share on other sites

Šeit neesmu īpaši ilgu laiku, kaut gan ir sajūta ka ID esmu jau veselu mūžību.

Šeit jau esmu iedzīvojusies pa gadu, ieguvusi draugus..:)

Pirmais serveris ko spēlēju vispār bija @JB. Kad pirmo reizi biju serverī Treneris vadīja dienu. Noteikumus nezināju vispār, bet laika gaitā mācoties, spēlējot iemācijos visu, nelasot pat JB rules. Ilgi aktīvi spēlēju jb, domāju, ka tas būs mans patvērums, bet nē, sāku spēlēt @DR, un man drausmīgi iepatikās lekāt un tā. Sāku aktīvi spēlēt @DR, aizmirstot par @JB, protams, ik pa laikam arī es tur viesojos un dd2 arī. Agrāk man patika surfs, bet tagad vairāk nepatīk.:[

Savos gadiņos jau saņēmu īsto acc @DR, un ļoti lepojos ar to. Visu labākais boss man ir Angelo.

Atceros, kad serverī biju nesen, pirmo reizi ieraudzīju kāsi. Bija jautājumu spēle, un es viņam ieteicu lai pajautā cik kaķim ir olu. Viņš sāka smieties, kaut gan nesapratu kas tur tik smieklīgs. JB uzskatīju viņu kā savu fāteru, jo viņiem bija tik līdzīgas balsis. Ir bijuši daudz strīdi arī un tā, bet tomēr izņemot ID, citur nekur nespēlēju un esmu pārliecināta, nespēlēšu arī.:)

Edited by SHIFT
Link to comment
Share on other sites

Lai ko jūs teiktu visi krutie nāk no retry :D

 

akka, yogijs, ziemelis, feiks, upacka, simplijs, ArturB, jaaniits un vēl daudzi ^_^

 

Tikai nedirs :D IDENTY FOR LIFE... Es biju abos, vienā biju boss, otrā BT... fuck that shit :p upačka arī ir no Identy lol

Link to comment
Share on other sites

Tikai nedirs :D IDENTY FOR LIFE... Es biju abos, vienā biju boss, otrā BT... fuck that shit :p upačka arī ir no Identy lol

Tu biji vienā, pēctam otrā! Upacka kļūda :D, es ar viņu runāju, viņš man teic, kad bija retrijā.

 

vienā biju boss

Kapēc biji? :D Esi taču?

Link to comment
Share on other sites

Man patika, ka retrijā man bija tikai BT, bet tāpat respekts pilnīgi no visiem. LOL

Ūpis retrijā vnk spēlēja @ dd2 ar mani, bet tā vinš tīrs Identities, Es viņu identijā izaudzināju.

Link to comment
Share on other sites

Man patika, ka retrijā man bija tikai BT, bet tāpat respekts pilnīgi no visiem. LOL

Ūpis retrijā vnk spēlēja @ dd2 ar mani, bet tā vinš tīrs Identities, Es viņu identijā izaudzināju.

Tu biji īpašs bt ar full access :D

Link to comment
Share on other sites

es te esmu ilgi jo ilgi

 

viss sākās ar to, ka es ar Emīlu uzrakām ID dr, tad piereģistrējāmies forumā un tad jau atvērās JB, sākumā neko nesapratu no tā visa, bet tad jau visu sapratu, un jā drotoju uz nebēdu ar Emīlu. Atceros lielākos drotus - Woidu, handu, nakotaju, 6matko vairāk nekas nenāk prātā :D

 

Tad jau ID apvienojās ar Retry, man sākumā bija tāds WTF :D bet tad ieraudzīju surfu, tā kā agrāk kādu pus gadu spēlēju tikai surfu liniumā, tad, protams, iegriezos arī šajā surfā, dabuju acc, un pēc tam jau kļuvu par surf galveno...

 

pa vidam sapazinos ar vairākiem normāliem geimeriem ar kuriem varēja normāli aprunāt un paspēlēt gan serverī, gan cw. apt izveidojās tāds mūsējo bariņš ar kuru cw spēlējām bieži

tas tā īsumā, jo šobrīd slinkums rakstīt garu tekstu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×