Jump to content

Kičiņš.

Girl next door..
 • Content Count

  1860
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  127d 15h 28m 24s

About Kičiņš.

 • Rank
  Veterāns

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

23818 profile views
 1. Kičiņš.

  Kičiņš.

 2. Daudz laimes, nepiedzeries!
 3. daudz laimes, ĒRIK! nosvini kārtigi
 4. 47 Jopcik, vienkārši nomēslot 15 jevrikus, tad jau varēji "meetam" nodoneidot ble 47 taken 89
 5. https://i.imgur.com/tLqChYZ.jpg Gribu redzēt tavas smaržas (eu de toilette arī der)
 6. Kičiņš.

  Balvas

  Foruma aktivitātes balvas Ciemiņš - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 10 dienas forumā Foruma draugs - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 30 dienas forumā. Uzticīgais - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 80 dienas forumā. https://i.imgur.com/8Vnqadu.png Reputāciju balvas Bērnudārznieks - Saņem visi kuru reputācija ir vairāk kā 100 Sākumskolnieks - Saņem visi kuru reputācija ir vairāk kā 200 Pamatskolnieks - Saņem visi kuru reputācija ir vairāk kā 500 Vidusskolnieks - Saņem visi kuru reputācija ir vairāk kā 1000 https://i.imgur.com/hjmVQXF.png Profila skatījumu balvas Pamests suns - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 2000 Ievērotais - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 4000 Populārs - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 7000 Publikas mīlulis - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 10000 https://i.imgur.com/VU9gK2B.png Citas foruma balvas Sveiciens - Saņems visi kuri ir izveidojuši čau topiku. ( LAI SAŅEMTU, JĀNORĀDA ČAU TOPIKA LINKS ) https://identy.lv/forum/index.php?/topic/14086-par-ilgiem-laikiem-%C4%8Dau/?hl=kichinja97 Populārs posts - Iegūst lietotājs, kura raksts / posts ir saņēmis vismaz 30 "like". https://i.imgur.com/HReNHsF.png Skaistule - Saņems meitenes kuras būs ievietojušas vismaz 1 bildi 'show your face' topikā https://i.imgur.com/Q8ywZX3.png Mājdzīvnieks - Saņems lietotājs, kurš ir ielicis vismaz 1 bildi mājdzīvnieku topikā. https://identy.lv/forum/uploads/monthly_01_2017/post-2270-0-26429700-1484678843.jpg https://i.imgur.com/UwxESsE.png fake oldschool - identy ir reģistrējies vismaz 5 gadus https://i.imgur.com/8Vnqadu.png Serveru admins - Var pieteikties jebkurš kurš ir bijis admins kādā no identy CS 1.6, CSGO serveriem 1.6 jb un dr admins
 7. Heiteris... Aptaujai ir jēga. Varbūt kaut kad nākotnē tiks izveidota ID aplikācija? Pēc šiem aptauju rezultātiem var izskatīt kuru platformu sākt vai labāk izvēlēties.
 8. Vai tad tā nav teroristu misija, lol? Nekad nesalīdzini 1.6, ar csgo jb. Toreiz var teikt, ka bija "citi laiki" un "cita paaudze". Toreiz jailbreaks bija tīri uz jautrību un arī mazās balstiņas ct pusē bija nu daudz retāk nekā tagad. Es teiktu, ka main problēma ar csgo jb ir, ka visi vecie jau pieauguši, nav vairs laika spēlītēm, mazie gan veido atmiņas un ir jaunā ''identy paaudze''. Lieta, kas man personīgi JB nepatīk ir pārlieku lielais noteikums ''noteikumu zināšana''. Pēc manas pieredzes vienmēr ir jautrāk bijis, ja CT ieiet kāds, kas arī nezin pilnībā visus noteikumus un pie reizes piedomā kādu spēlīti klāt. Tagad ieej pie ct, atbildi ar vienu vārda nobīdi un izlido ārā, ja nē, vēl banu dabū.
 9. pirmais vēl ok? pirmais ir motherfuking siiiick, novēlu kādreiz tikt līdz tādam līmenim
 10. Kobras seja mošz, bet ne ķermenis un aste Balti apavi?
 11. Silti sveicieni, Elvij!
×