Jump to content

reborn

CS:GO Admin
 • Content Count

  7
 • IDcash

  0.07€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 2h 58m 1s

About reborn

 • Rank
  Vēl galīgi zaļš
 • Birthday 08/06/1998

Recent Profile Visitors

321 profile views
 1. Kam interesē - skatieties pēdējo raundu. Pārējos viena, divas galvas, no kurām neko daudz neizspiedīsiet, ņemot vērā, ka silent aim nemēdz būt tik obvious kā trakie walleri vai vienkārši rageri. Riktīga HS mašīna. 77%. Nu, nereāli. Pat ar tik mazu sample size.
 2. Sveiki. Mani sauc Harijs, esmu 20 gadus vecs, mācos LU SZF socioloģijas nodaļā. Brīvajā laikā neko īpaši lietderīgu nedaru, taču regulāri sekoju līdzi dažādiem sporta notikumiem, it īpaši futbolam un NBA. Ja tev patīk šīs lietas - tev ir mans respekts. Arī pats kādreiz mēdzu pamētāt bumbu. Pirms tam esmu administrējis BURST JB serverī +/- pusgadu, domāju, ka ar komandām nebūs problēmu, bet ja būs, tad palūgšu re1, lai pasaka, kas un kā jādara. Kāpēc piesakos adminam? Godīgi sakot, tad šobrīd, vasaras periodā, ir jūtams adminu trūkums, regulāri serverī redzu tikai 2 - 3 adminus. Ņemot vērā, ka pats serverī esmu bieži, tad uzskatu, ka būtu pietiekami labs palīgs, lai varētu uzturēt serveri tīrāku un tiktu vaļā no visādiem dirshampaaliem (PUB spēlētāji sapratīs) un citiem sīkajiem, kas ienākuši tikai patroļļot. Ja runājam par čīteriem, tad reportu man nav, taču vairākas reizes esmu izsaucis adminu serverī ar !calladmin funkciju, kā arī pāris reizes uzrakstījis re1 personīgi steam/discordā, lai atnāk un nobano. Stati: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198810267250 Paldies. Btw, cerams, ka aktivitāte forumā nav liela problēma. Spamošanas posms, kas bija pirms vairākiem gadiem, lai dabūtu adminu un tiktu pamanīts, ir pārkāpts, līdz ar to nav liela vēlme iesaistīties dažādās diskusijās un aktivitātēs.
 3. Paldies visiem. Sasniedzu vajadzīgo atbilžu skaitu.
 4. Sveiki. Vajadzīga jūsu palīdzība. Veidoju un vācu datus saistībā ar jauniešu ēšanas paradumiem. Būtu ļoti jauki, ja jūs izpildītu. https://forms.gle/L8kq8uvtQW5PXXiNA Paldies jau iepriekš!
×