Jump to content

reborn

CS:GO Admin
 • Content Count

  79
 • IDcash

  0.25€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  16d 20h 5m 47s

reborn last won the day on January 29

reborn had the most liked content!

About reborn

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!
 • Birthday 08/06/1998

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Nobalsoju, bet tad noklausījos Nigz. Vai varat manu iepriekšējo balsi atcelt? Paldies.
 2. reborn

  TOTO Spams

  Kodi, kas strādās, kad atvērsies optibet. Varbūt kādam noder.
 3. Nezinu gan. Pieņemot, ka nereāli rūp ranks, es tāpat ņemšu mirage vai dust, jo tur ir lielāka iespēja, ka nošaušu vairāk un iegūšu vairāk punktus ar visu zemo koeficientu nekā, piemēram, train.
 4. reborn

  Valorant spams

  pārdevu acc, pat nepamēģinot.
 5. Nevajag būt adminam, lai dotu idejas. Bet nu pub'ā tu esi max trollis, kuru vismaz 1x mapē nākas slayot, kickot vai gagot. Anti.
 6. Admin čatā jau bija ielikts. Atliek vien izskatīt ban team.
 7. Ieteiktu atdalīt pirmo jautājumu no pārējiem diviem. Ja es pirms tam nezināju, kas tas ir un atbildēju "Nē", tad, redzot abus jautājumus apakšā, es savu klikšķi uzreiz nomainīšu uz "Jā", jo tad jau ir skaidrs, kas tas ir, un anketās daudzi negrib atzīt, ka tiešām kaut ko nezina. Veiksmi.
 8. Paldies visiem. Uzvarētāj, atmet savu steam profilu PM!
 9. Vēl 5 atbildes vajadzētu. Paldies par ieteikumiem.
 10. Tbh, to arī darīšu, bet kopumā darba uzdevums ir izmantot neparametriskās metodes, izvēloties pareizās skalas un atbildes noteiktajai metodei. Šobrīd nav tik būtiski, cik tie rezultāti ir precīzi un patiesi, it īpaši, ņemot vērā, ka arī respondentu skaits nebūs liels.
 11. Sveiki. Studiju ietvaros veicu anketešānu, kur vajadzīga tieši jūsu palīdzība. https://forms.gle/erSpkomHs7JjJgzz5 Anketas beigās varat norādīt savu identy nicku, ja vēlaties piedalīties 4IDC izlozē. Atbildes atsevišķi neskatīšos, nevienam nekādu info neizpaudīšu, tāpēc nesatraucieties! Vēlams, protams, arī nerakstīt muļķības un nesaspamot visur vienu atbildi - man būs grūtāk pēc tam kārtīgi izanalizēt jautājumus. Paldies jau iepriekš!
 12. Un, manuprāt, vēl ir vērts pieminēt, ka tas ir JB - čītot tur ir daudz mazāka jēga, bet vai tiešām viens, divi FK ir kaut kas tāds, ko regulāri vajag reportot forumā? To visu var atrisināt uz vietas serverī, paskaidrojot, kāpēc tas bija FK, iedodot free-day and so on. Vienīgais reports ir tiešām par lietu, nevis par kaut kādu sīkumu, ko nesen kaut kāds cits džeks šeit "nodeva". Un jā, pieteikums tiešām ir okay, aktivitāte arī (vismaz pēc maniem standartiem), kuru tu teici, ka arī uzlabošot. Rec.
 13. Cool, pie viena varbūt vari nomainīt manu niku uz har1? Kaut kad boomixam prasīju, tā arī aizmirsa. Tas tāpēc, lai gan serverī, gan šeit vienādi.
×