Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/05/11 in all areas

 1. 40 points
  Hey! Sen nav bijis nekāds giveaway, jo akka vairs viņus netaisa, tāpēc izdomāju uztaisīt kādu simple one. Nosacījumi Uzspied šim topikam upvote Pieseko IDenty instagram https://www.instagram.com/identy.lv/ Ieraksti komentāru tepat apakšā, kā svinēsi līgo. Šeit skinu varam apskatīt marketā: https://steamcommunity.com/market/listings/730/Desert Eagle | Kumicho Dragon (Minimal Wear) Uzvarētāju izlozēšu 25. jūnijā.
 2. 39 points
  Hazzelis

  Hazz give drop! #1

  Privet guyz! Izlozēsim šo smuko ak-47, viss kas tev jādara: Iekomentē !drop un uzspied laik, ja ir vēlme. Izloze noslēdzas, tad kad ierocim beidzās trade-lock t.i. pēc 1 nedēļas. Veiksmi un may the odds be always in your favor. Par cik ir liela aktivitāte, 2 uzvarētāji, tas pats skins.
 3. 34 points
  boomix

  Atradu draudzeni iekš tinder

  Hey! No idea why, šodien uznāca vēlme samontēt savas pāris tinder sarakstes iekš video. Ja sasmašosim like pogu pietiekami, tad uztaisīšu arī otro daļu ar šādām
 4. 31 points
  latvianguy

  Identy dzejnieki.

  Labrīt, Elīn, kā tev sokas? Vakar bija pālis, lielas mokas. Ar zupu Jelgavā pisām ogu Šodien braucu pie tevis uz Rīgu ar prātu modru Tur mēs Talantu gaidīsim Pēc tam uz Vecrīgu laidīsim Dzērumā mēs pliki skraidīsim Resnus bērnus uz ielas spaidīsim Nē, mīlas dzejolis šis nav nekāds Par sliktu man nenāktu vēlviens grāds Rakstot šo man neskaidrs prāts Pirmā vietiņa pie manis lūdzu nāc. P.S Es neesmu Eminems, bet nu kā sanāca tā sanāca.
 5. 31 points
  exsup

  Identy dzejnieki.

  Elīna tu mana mīla, Tu tik noslēpumaina kā bermudas trijstūris. Katru dienu es par tevi domāju atlūzis, Un krāns man ceļās kā SpaceX raķete.
 6. 30 points
  Hazzelis

  Hazz give drop! #3

  Par cik Valve mūs negaidīti pārsteidza no rīta izdomāju iepriecināt kādu ar bezmaksas pass un dot iespēju dabūt vienu no jaunajiem skiniem un pārējām mantām. You know the drill, iekomentē mīļāko skinu no jaunajām kolekcijām un uzspied like. Kā parasti uzvarētājs tiks paziņots pēc 7 dienām ko līdz pass būs tradeable, novēlu veiksmi.
 7. 30 points
  boomix

  AK-47 Redline Giveaway

  Hey! Mums ir pieejams šāds te skaistulīts, kurš grib tikt uz jaunām mājām (inventory). AK-47 | Redline (Field-Tested) Nosacījumi Uzspied topikam like Izveido meme saistībā ar IDenty vai CS:GO serveriem https://imgflip.com/memegenerator un iemet to kometārā Vari veidot vairākus memes, galvenais ievēro 2 postu intervālu, savādāk tiksi pie WP. Labākie meme tiks publicēti IDenty instagram un paša foršākā meme autors tiks pie augšējās balviņas. Darbus iesūtam līdz 17. Septembrim Cheers
 8. 29 points
  boomix

  ID pirmais merch

  Labdien! Ar prieku varam paziņot ka ID tuvojas 10 gadi kopš esam izveidojuši pašu primo merch ! Tas netikai jūs sasildīs vējainajā rudenī, bet arī aukstajos ziemas vakaros. Ko mēs no Jums prasam? Būtu ļoti jauki, ja Jūs izteiktos saistībā ar visu merch - kādu tipu apģērbus vēlētos, vai niki uz apģērba arī ir nepieciešami, vai būtu interese par kādiem stickeriem, un citus sīkumus. Šeit ir divi jau pieejami unisex džemperīši, pats jau esmu saņēmis savējo un varu galvot, kvalitāte ir ļoti laba un sasilda viņi arī patīkami: Cena, 22€ + 5€ piegāde (bez nika aizmugurē) Pieejamie izmēri: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL Lai labāks priekšstats, šeit varam apskatīties, kā viņš izskatās dzīvajā. Droši arī atļauju nospiest like bildei. Ja savāksim vismaz 100 like bildei, tad būs skaidrs, ka viņš jums tiešām cepī un izveidosim arī kāda džemperīša giveaway Droši izsakamies, ja kādam jau ir vēlme pasūtīt kādu no attiecīgajiem džemperīšiem, droši rakstat man PM, sarunāsim par apmaksas veidu un piegādes adresi, tad jau kādu 10 dienu laikā viņu saņemsiet.
 9. 28 points
  Hazzelis

  Hazz give drop! #2

  Gang sheet! šis cyrex meklē sev jaunas mājas un saimnieku! Iekomentē kāds fast food tev garšo, ja neēd fast food, tā arī uzraksti un uzspied laik, ja ir vēlme. Izloze noslēdzas, tad kad ierocim beidzās trade-lock t.i. pēc 5 dienām. Veiksmi un may the odds be always in your favor.
 10. 27 points
  faz

  Identy dzejnieki.

  edit : Fak, es aizmirsu, ka jāsāk ar F burtu Labi, ka zupa atgādināja vēlreiz atvērt šito šļuru Tā nu es te bēdīgs sēžu ar glāzi konjaka Akka kārtējo reizi savas māsas numuru man nesaka Ko nu darīt, kā lai izdzīvo? Vismaz nav jādomā par kaņepja smadzeni blīvo. Feina šitā spēle, kurā jāmežģa mēle Diez vai toms saprot, ka viņš ir jelgavas pērle? Varbūt vēl stenlijs varētu beigt spēlēt krievu dotu Tad neviens viņu negribētu nošaut ar lētu gloku Vienmēr prieks, ka forums dzīvs un aktīvs Žēl tik, ka ernests nekad nebūs pilngadīgs. Mazliet gan dusma, ka krāj laikus organizators juniors Bet man pašam piespiest dislike ir bailīgs čurions Vispār mums maz ārzemju viesi un tie paši klusi Tāpēc, ka boomix runā pa ruski tikai mazdruski Pīrāgs savā vācijā, ljoxa musulmaņu anglijā Kad beidzot mēs šausim pub2 identijā? Vēl jāuzdirš kaut kas šitiem lola kapātājiem Jūsu spēle ir kā Indija ar baigi daudz ielas kakātājiem! Kas te vispār notiek, kad atkal būs identy meets? Laikam tikai tad, kad Zanei ar Merkūru vairs nebūs beefs. Mani var droši diskābelizēt, jo ir 4:20 no rīta, esmu piedzēries un slinkums skaitīt tos vārdus un iekļauties noteikumu normās. Gribēju vienkārši izpausties, jo galīgi nečučās. Props par topiku!
 11. 25 points
  boomix

  IDC skrāpē laimē

  Labdien, labvakar! Janvāris, 2020 ir pienācis, ballīšu mēnesis. Ņemot vērā ka @Hazzelismani izaicināja uz reputācijas cīņu, piedāvāju arī sava veida konkursu, saņemt IDCash bezmaksas, iepostojot vienu postu dienā ar vismaz 200 rakstu zīmēm. Kas tad man jādara, lai piedalītos? Uzspied like šim topikam (haha hazel) Savieno savu profilu ar steam, vai savādāk šis nestrādās Janvārī reizi dienā ieposto kaut ko forumā (virs 200 simboliem postā) un saņem bezmaksas biļeti tajā dienā Ej uz https://identy.lv/skrape un ver vaļā savu kasti. Kas man jāzin? Biļetes nevar stackot, meaning, tev var būt maksimāli tikai viena biļete inventory Ja nav savienots steam profils, biļete netiks piešķirta Procenti ir palielināti, lielāka iespēja saņemt IDCash, hehe Tas arī pagaidām viss, ja ko būšu piemirsis, topiku papildināšu. Cheers
 12. 25 points
  akka

  IDENTY 10 Gadi

  Tā diena beidzot ir pienākusi! Mēs esam sasnieguši 10 gadiņus, hip hip urrā!!! 10 ir apaļš skaitlis, patīkams skaitlis, ne katrs projekts to SPĒJ un ne katrs projekts to VAR, bet pateicoties tieši jums, mēs esam to SASNIEGUŠĪ! Ir neizsakāmi liels prieks vadīt vienu no Latvijas, tāpat arī Baltijas lielākajiem un aktīvākajiem CSGO projektiem. Vēlos teikt tiešām lielu paldies cilvēkiem, kuri palīdz mums gan ar ziedojumiem, gan ar kārtības uzturēšanu serveros, tāpat arī tiem, kuri vienkārši ienāk te, pat ja nespēlē spēles, bet izmanto tikai forumu. Ir patīkami redzēt visus vecos lietotājus, tāpat arī lasīt jauno lietotāju sasveicināšanās, jo tieši tas mums - IDenty komandai dod spēku un vēlmi uzturēt šo vietu… vietu, kuru ikviens var saukt par savām mājām. Tiešām no sirds apsveicu visus! WE DID IT! Priekā! Šis tas no iepriekšējiem dzimšanas dienu topikiem. Par godu 10 gadiņiem šodien no ~10:00 - 22:00 serverī būs iespējams saņemt IDcash kasti par nospēlētām 10 minūtēm. balviņa visiem kas izteiksies topikā (vēlāk iespējas viņu iegūt nebūs) tuvākajās nedēļās IDcash varēs izmantot arī forumā pērkot visādus sīkus nieciņus, bet līdz tam nedaudz jāuzgaida. IDENTY 10 GADU MĪTS Ar cieņu IDenty.lv administrācija
 13. 24 points
  Outpace

  Identy dzejnieki.

  Olīves auga pa dārzu, Un prātoja vai tiešām nebūs kāzu, Starp boomixu un viņa meiteni, Kura bieži apmeklē menteni, Un kaut arī liktos ka tas ir nedaudz par traku, Laikam neesat sastapuši akku, Kurš bieži klaigā pa mežu, Lai atrastu kādu meiteni svešu.
 14. 24 points
  Hazzelis

  Hazz give drop! #6

  Mic check, is this thing on? Khehem, esmu atradis šo dzelteno m4a4 skinu un meklēju tam īsto saimnieku. Ieliec like un iekomentē savu jaungada apņemšanos vai novēlējumu citiem. Izloze beidzas norādītajā datumā screenā, t.i. pēc 7 dienām Veiksmi visiem un, lai jums jaunajā gadā izdotos sasniegt to ko jūs viss vairāk vēlaties.
 15. 24 points
  https://www.instagram.com/smuksslv/ https://open.spotify.com/artist/4pIYPys7TGMx8h2ip9hdVO
 16. 23 points
  R0DEmental-

  11.72 IDC GIVEAWAY!

  Besī, kad tieši Tevi met ārā no servera slotu rezervācijas dēļ, jo Tev nav VIPa? Vai arī tiki banots serverī (pamatoti), bet izjuti riktīgas lomkas no tā, ka kārtējo dienu netiec serverī? Gribi kaut ko no ta iegādāties, bet Tev nav naudas? Man ir risinājums!!!! Izlozēšu rīt, 5. aprīlī, plkst. 12:00 11.72 IDC! Pirksts uz augšu un Tu piedalies giveaway'ā! GL t0p supp0rter list: 1. Es (3 IDC) 2. Guļiks (3 IDC) 3. Nezinkas (2.37 IDC) 4. Hazzijs (1.52 IDC) 5. latvianguy (1.11 IDC) 6. Aquatic (0.50 IDC) 7. Mercury (0.22 IDC) Ja vēl kāds labprātīgi vēlās piebiedroties, tad līdz izlozei to var darīt, ja pēc - tad Tu man vienkārši atdod 4 free savus IDC, kuri tpt man nav vajadzīgi
 17. 23 points
  ljoxa

  Datorgaldi.

  9.9/10 (kā tu ar to stūri priekšā vari pasēdēt? ) Nospēru vīra kasti, jo viņš sev nopirka labāku. Mans pieticīgais latops nolikts maliņā "Netflix un gulēt" reizēm. Īsti nezinu, kas par iekšām, kaut kā nepētīju. Galvenais, ka iet spēles, kuras es ikdienā spēlēju. Un te kā mūsu datorgalds izskatās kopumā. Krēslu nav, jo mēs sēžam uz parastiem koka IKEA krēsliem, jo pagaidām īsti nav jēgas no datorkrēsla. Dibeni nesāp, ir nopirkti mīksti krēsla paliktņi.
 18. 23 points
  Hazzelis

  Hazz give drop! #4

  2 uzvarētāji, katrs var izvēlētis 10 eur uz kontu vai 10 eur worth of rp iekš league of legends (1380rp) You know the drill, like un iekomentē savu mīļāko dziesmu. Lai saņemtu balvu: -vismaz 20 posti -vismaz 5d forumā Ja kāds no šiem 2 soļiem netiks izpildīts - insta reroll Kā vienmēr uzvarētāji paziņoti pēc nedēļas.
 19. 23 points
 20. 23 points
  akka

  atradu frogu

  šodien biju zoo, atradu @Frogs @MADYOGA arī netālu čučēja beigās arī boomixu pamanījām rīt pirmdiena, visiem veiksmi.
 21. 21 points
  erners

  Identy dzejnieki.

  Es saceru rindiņas, Frogs koļī Lindiņas.
 22. 21 points
  boomix

  Rainis meklē Aspaziju tinderī!

  Otrā daļa tinder sarakstēs, izbaudam kridž devu
 23. 21 points
  boomix

  IDenty jaunā ādiņa

  Hey visiem! Ta kā ID tuvojas 10 gadu jubileja, mēs ar akku nolēmām iepriecināt visus biedrus ar nelielu dāvanu - jaunu mājaslapu. Vēlējāmies kaut ko diezgan vienkāršu, modernu un mūsdienīgu, tieši tādēļ arī pašlaik ir rezultāts, kādu Jūs to redzat. Labi, aprakstīsim visas jaunās fukcijas: Ilgi gaidītais un sagaidītais: fortnite ladderis Dark mode visai mājaslapa, pieejams uzspiežot augšā uz sava nika Mājaslapa ir mobile friendly IDcash profilā, kurš parādas tikai tad, ja esi savienojis savu profilu ar steam Giphy un guggy plugini, pieejami editorā un varam ievietot personalizētus gifus savā postā CS:GO serveru online tops CS:GO spēlētāju meklētājs šeit Detalizēta spēlētāja informācija no CS:GO statiem - paraugs Forums pārtulkots latviešu valodā - 90% Uzlabots čats, vieglāk apskatāmi smaidiņi, mazāk resursus ēd un vienkārši foršāks kā iepriekš Detalizēti CS:GO bani, ar iespēju meklēt viņus, apskatīties detaļas par viņiem un pieprasīt unbanu no tās pašas vietas. Licencēts forums. Lietotāju karte, vari apskatīties, kuri tev kaimiņos dzīvo - links. Youtube live strīmi ar latviešu tiešraidēm. Youtube jaunākie latviešu video, tajā skaitā arī sindijaLo un Evelīna. Kontaktu sadaļa, ja ir nepieciešams ar mums sazināties jebkādā jautājumā. Atjaunots SSL sertifikāts Jauna reputācijas sistēma PHP, mysql versijas atjaunotas, kas padara lapu vēl ātrāku kā līdz šim. Teamspeak 3 arī pārlikts uz jauno kasti + atjaunta TS3 versija. Jauni awardi, kuri Jums uzliksies automātiski Un daudz vēl citas funckcijas, kuras neesmu pieminējis, bet varēsiet paši atrast pasēžot mājaslapā. Īsumā varu pateikt, šī bija vienreizēja iespēja man pašam iemācīties lietot priekš sevis jaunu PHP framework - laravel, ko vēl līdz šim nebiju izmantojis, bet lietošanas laikā sapratu, cik tas tomēr ir patīkams. Mājaslapā, protams, var būt pieļautas dažādas kļūdas, jo nācās visu programmēt pašam, tādēļ ja kaut ko neparedzētu pamani, droši to raksti šeit Tas arī īsumā būtu viss, paldies ka izlasīji un novēlu mums visiem sagaidīt ID 10 gadu jubileju nu jau jaunā un patīkamākā lapā.
 24. 20 points
  SiekaluMeerciite

  Identy dzejnieki.

  Vakar biju sacensībās Igaunijā, garš ceļš un daudz brīva laika, tapēc izdomāju izmēģināt veiksmi un pamuļķoties. Neuztverat rakstīto nopietni Sajēgas dzejoļu veidošanā man ir maz, Bet paldies par iespēju, Hazz, Sākšu ar to, ka pubā daudz beito, tie, kas nomirst baigi skaļi heito, Vēlos vairot draudzōibu un prieku, Dzejolis nav veidots, lai aizskārtu nevienu, Bet tie, kas uzspiedīs ''like'', nedabūs ar mietu, Man vajag arī kādu prieku ( balvu ) Jo naktīs iegūstu nepietiekami miegu, Un vidusskolā vidējā nav augstāka par vienu, Identy'ā daudz biedru, bet viens spoži mirdz- Exsups- Jaunjelgavas bieds, Visas mazās mūk no viņa un kliedz, Tomēr viņam smuka māsa, jo viņai zila acu krāsa, Pie viņās lēnām lienu, bet tomēr viņas brāli cienu veiksmi konkursā un dzeriet daudz pienu! Ja tu esi heiteris, sķil dirst Kā jau iepriekš teicu, tad neuztverat nopetni, jo viss ir veidots kā joks. DRAUDI PAR MIETU IR ĪSTENĪBA
 25. 20 points
  Frogijs

  Identy dzejnieki.

  FKamēr TALANTS nav brīviņš, Tikmēr Ernestam rīta stīviņš, Kamēr Akka aprok savu kaku, Tikmēr Aidzis tam nopizģījis jaku, Kamēr Fazijs mazliet nobālis, Tikmēr Boomixam ir pālis, Kamēr Daunijs meiču sultāns, Tikmēr Outlops naivais baklažāns, Kamēr Tomiņš joprojām biseksuālis, Tikmēr Merkūrs lielais sūdabrālis, Kamēr Zupa sīkais krāns, Tikmēr Haz viņa donžuāns, Toties Frodziņš baigais huligāns! Shoutout @Ievux.
 26. 20 points
  ljoxa

  Priecīgus Līgo svētkus!

  Es ar savu datoriņu, Līgo nakti pavadīju, Citi brida papardēs, Es ieniru portālā. Kas tie tādi sasēduši, ID lapu atvēruši? Tie jau mūsu ID zēni, Runā daudz, bet kustas lēni. IDenty.lv administrācijas vārdā, vēlamies novēlēt jums skanīgu līgošanu un lustīgu jāņošanu! Cerams, ka esat apbruņojušies ar labu garastāvokli, sulīgu gaļiņu, atspirdzinošiem dzērieniem un pretodu līdzekļiem, lai pilnvērtīgi nosvinētu svētkus! Lai neaizmirstama gada garākā diena un īsākā nakts! Bučas! Administrācija
 27. 19 points
  ljoxa

  IDENTY 11 gadi!

  Atnācām pēc kūkas mēs, Bet jubilārs tāds apjucis – Tad, kad kasti vaļā plēš, Dāvanā vecs IDC. Šodien mūsu mīļais IDENTY.lv ir kļuvis par gadu vecāks. Vai jūs varat iedomāties, ka mums jau ir 11 gadi? Vēlamies apsveikt visus mūsu lietotājus - gan tos, kas tikai nesen ir pievienojušies mūsu draudzīgajam komūnam, gan tos, kas ir ar mums no paša sākuma. Liels paldies, ka palīdzat IDENTY komūnai dzīvot un attīstīties! Novēlam mūsu dārgajam IDENTY vēl 11 gadus un vēl daudzus aktīvus un foršus lietotājus! Kas jauns noticis pēc IDENTY 10 gadu jubilejas? Forums ir palicis aktīvāks - mēs esam kopistiski sarakstījuši vairāk kā 5000 foruma postus. Tas, protams, pateicoties 'skrāpē un laimē' akcijai, kuru @boomix šobrīd nedaudz tūnē, lai neturpinās spams (es ceru). Esam arī tikuši pie jauna foruma rekorda - 26. janvārī, mūsu forumā 24 stundu laikā bija ielogojušies 132 lietotāji (paspēju ieķert datus pirms jocīgā foruma atgadījuma, jo tagad rādās stipri lielāks skaitlis, kas nav korekts). Liels paldies, mīļie draugi! Par godu IDENTY dzimšanas dienai, labākajam apsveikumam esam sarūpējuši iespēju tikt pie 11 IDC! Tas var būt gan dzejolis, gan no sirds asarām sarakstīta eseja, gan video/foto apsveikums, gan zīmējums... Viss, kas jums nāk prātā. Kā parasti - uzvarētājus noteiks lielie-sarkanie un jūsu draugi-lietotāji. Pārējie sveicēji tiks pie nelielas motivācijas balvas. Labu dienu vēlot, IDenty.lv administrācija P.S. Valentīndienas balvu ir laimējis @Sm. ar savu draugu @♡︎ Akmens ツ. PM @boomix par balvas saņemšanu.
 28. 19 points
  akka

  Lāzertags 15.02.20

  bijām tikai 9, bet still was fun. kaut kāda statistika žēl, ka es labs tikai csā paldies visiem, nezinu ko Jums dot, varbūt kādu idc, varbūt awardu, bet to tuvākajā gadā izdomās, turās un līdz nākošajai reizei. p.s serveris lagoja, grūti bija pašaut un mape shit, tas tā, mazam aizbildinājumam kāpēc es tik bad... p.s.s tabula jāskatās no otra gala, so ye. WhatsApp_Video_2020-02-15_at_15_52_45.mp4 WhatsApp_Video_2020-02-15_at_15_52_47.mp4 WhatsApp Video 2020-02-15 at 15.52.46.mp4
 29. 19 points
  dagnijs

  AK-47 Redline Giveaway

  via Imgflip Meme Generator
 30. 19 points
  akka

  Identy Gudrības

 31. 18 points
  skaruu

  Identy dzejnieki.

  Saku uzreiz, šis nebūs diss, Dzīve ir pārāk īsa, lai es būtu jūsu ienaidnieks, Skatoties uz identy no gaišās puses, Šis projekts neliekās nemaz tik sūdīgs. Lai arī aiz loga no ziemas nav ne miņas, Identy čatā vienmēr var redzēt bargas ziņas, Bet kopumā kolektīvs ir tīri jauks, Jo drīzumā lāzertagu spēlēt mauks. Mīlestība gaisā virmo, Taču citi vienā drāmā dzīvo, Saglabāsim tomēr vēsu prātu, Citādāk Siekala sados mums ar mietu. Šeit jau esmu gadus trīs, Cerams, ka faziju satikšu atkal drīz, Čalis dzīvē tik pat smuks kā bildē, Iedos atlaidi, nosaucot kodu identy el vē. Dzejolis sanācis samurgojums liels, Taču izdomāt ko tādu ir tīrais nieks, Paldies jums liels par uzmanību, PM nosūtu konta numuriņu.
 32. 18 points
  faz

  Ziemassvētku eglīte 2018

  Priecīgus!
 33. 18 points
  boomix

  IDenty.lv - Giveaway

  Sveiki! Kādu brīdi nav rīkots neviens giveaway, tādēļ IDenty izdomāja vienu nosponsorēt. Kopējā skinu summa pārsniedz 30€ Lai pieteiktos giveaway, viss kas tev jāizdarai: Pieseko IDenty Facebook lapai https://www.facebook.com/identylv/ Uzspied like IDenty Facebook lapai Uzspied like Facebook postam un atstāj tur komentāru, ar savu steam profilu Skini, kas tiek giveawayoti: StatTrak M4A4 | Evil Daimyo (Minimal wear) ~10€ StatTrak Glock-18 | Water Elemental (Minimal wear) ~20€ Uzvarētējs tiks izziņots 19. novembrī un sazināsies ar tevi iekš steam atstātā profila. Ar cieņu, IDenty.lv administrācija!
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
×