Jump to content
DeFire

Iepazinu Zviedriju

Recommended Posts

tiešām izlasiju visu, patika šis stāsts un manām acīm šo nevar tā nosaukt par maziņu stāstu, patika lasīt un ar lielāko prieku lasiju, skatos diezgan Tev forši gājis.

 

Mītā arī kautko uztaisīsi, samaksāšu :troll:

Link to comment
Share on other sites

Visu izlasīju. prieks, ka prakses iespējas tiek piedāvātas arī ārpus Latvijas, jo tas dod plašāku skatu izvēlētājā nozarē/profesijā. Bet ja tā, tad tikai kādas 2 vai 3 dienas atpakaļ uzzināju, ka esi Zviedrijā. :D Nu neko, pat ja nebūtu zinājusi, izlasot šo būtu. Meloju, draugos jau redzēju bildes, bet nu neko. :D

un pustdiena neraksta ar t. ;) tas tik tā lasot ieķērās.

ceru, ka tad, kad pati studēšu, tad man arī būs iespēja praksēt ārzemēs un tā, kā mana profesija būs vetārsts, vēlētos kkur kur varētu varbut ar savvaļas zvēriem, bet nu tas ir cits stāsts.

Man ļoti patika tavs saldais ēdiens, jau bildi skatoties vien pārņēma kāre nogaršot. :D Gribētos jau to ainavu uz jūru redzēt, jo pats teici, ka no loga jūru var redzēt. ;)

 

Man bija prieks lasīt par Taviem iespaidiem šajos 4 mēnešos. ^_^

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

shrimps - garneles.

 

hah, izlasīju, redz kā, tu esi lāga vecis tomēr. sorr par to, ko iepriekš tur dirsu n tā.

 

tā apmaiņas programma ir tīri tā neko, ne? :D bet tik izvēlētam uz kaut ko tādu jau ir pagodinājums un vispār forši. savu valsti prezentēt un tā. forši, ka ir cilvēki, kuri tiek pie tādām iespējām, apgūst jaunas lietas utt.

 

pēc lv skolas pabeigšanas ir gribēšana atpakaļ uz zviedriju vispār?

Link to comment
Share on other sites

Blyn tev tlf. ir pirmā nokia or smth? :D

 

Da nē, normāli uzrakstiji, inčīgi palasīt... Torekov'a smuka viesnīca :3 Tu no manis ar nemaz tik drausmīgi tālu nēesi :D

Anyhow interesants stāsts, še tev like.

 

P.S. - tu 2x iemeti par e-talonu un to elektronisko atslēgu :D

Link to comment
Share on other sites

shrimps - garneles.

 

hah, izlasīju, redz kā, tu esi lāga vecis tomēr. sorr par to, ko iepriekš tur dirsu n tā.

 

tā apmaiņas programma ir tīri tā neko, ne? :D bet tik izvēlētam uz kaut ko tādu jau ir pagodinājums un vispār forši. savu valsti prezentēt un tā. forši, ka ir cilvēki, kuri tiek pie tādām iespējām, apgūst jaunas lietas utt.

 

pēc lv skolas pabeigšanas ir gribēšana atpakaļ uz zviedriju vispār?

Jā ir, jo šeit ir ļoti lieli plusi tieši šājā viesnīcā, kā - par dzīvošanu nav jāmaksā, pabaro 2 dienā (bet esmu izsitis respektu un ēdu kad gribu), spā apmeklējums darbiniekiem bez maksas, pa brīvu viena masāža nedēļā, kolektīvs ir superīgs gan viesmīņi, gan pavāri un protams samaksa šeit ir spožā, ieskaitot to ka pārtika šeit ir dārga. Esmu jau runājis ar šepavāru vai pēc diviem gadiem, kad pabeigšu skolu, varēšu atgriezties darbā un viņs atbildēja, ka laiks rādīs, bet tā nu tas ir. Iespējams citā valstī strādāšu, jo kamēr mācos vēlos doties uz Itāliju, jo viņiem esot ļoti labas virtuves, labākie pavāri latvijā, kaā Rītiņš ir apguvuši Itālijas virtuves.

Nekad nēsmu sapratis kāda jēga no tik maziņa ēdiena, ar viņu takš nevar paēst, tikai paskatīties (tev tur vienā bildē). Bet vispār interesanti lasīt. ;)

Kad es biju maziņš un skatījos uz kaut ko tādu caur televīzoru/bildēm tad es domāju tā pat. Bet realitātē tas ir viss daudz savādāk, jo ir tāda lieta, ka ir starteris, karstais ēdiens un tad iet deserts, kā arī ir iespējas pasūtīt vēl papildus saldējumus, karstos ēdienus, vīnus, sierus un daudz ko citu, līdz ar to, manuprāt, tas vairs nav nemaz tik sīkumains ēdiena klāsts ;)

Blyn tev tlf. ir pirmā nokia or smth? :D

 

Da nē, normāli uzrakstiji, inčīgi palasīt... Torekov'a smuka viesnīca :3 Tu no manis ar nemaz tik drausmīgi tālu nēesi :D

Anyhow interesants stāsts, še tev like.

 

P.S. - tu 2x iemeti par e-talonu un to elektronisko atslēgu :D

Točna, rakstīju trīs stundas, bišku jau samiksējās un nenofiksēju, tnq - izlabošu.

 

Zviedrijā zbis dzīvot. Katram otrajam Ray-Ban brilles un sarkans ferrari.

Tik traki nav bet ir ļoti tuvu tam

Foršs stāsts.

Paldies.

 

p.s. - žēl ka 3 like nevar ielikt.

Dod visu kas tev ir :<

Es gan nelasīju, bet par bildēm še tev like. ;D

vcip7earzx1xasdntky.png

Link to comment
Share on other sites

Nais, bija ļoti interesanti lasīt :)

panakotas kokosa deserts. šitas gan garšīgi izskatās/

Daudz ko uzzināju par Zviedriju, neskaitot to ka pirms lasīšanas nezināju neko.

Link to comment
Share on other sites

Kur meitenes? Kur alus? :/

Bija jau ta daudz rakstāmā, bet priekš tevis uzrakstīšu atbildē :

Meitenes šeit ir smukas, bet Latvijā, manuprāt, ir smukākās meitenes pasaulē <3

Mani šokēja tas, ka viņas nebūt neizskatās uz to vecumu cik viņām patiesībā ir, proti, iepazinos ar vienu viesmīli, pēc skata viņai ir 19-21 toč toč ne vairāk un kad paklačojākmies un tā, beigās izrādījās, ka viņai ir 30 gadi un 7.gadīgs bērns. Tiešām biju par to šokēts un tad sāku saprast, ka tā ir ar visām sievietēm, visas iskatās tiešām ļoti jaunas, tas, laikam, tāpēc, ka viņi pārtikā praktiski neizmanto nekādas "E" vielas, kā to dara Latvijā :/

 

Alus? Vecīīt alus, es atvainojos, šeit ir pilnīgākais sūds, ja mēs sakam, ka Rīgā kaut kāds "garais" 7% alk. garšo pēč alus un spirta miksējuma, tad tur viss garšo divreiz pretīgāk. Alus garša nav nekāda, nedz lētākajiem, nedz dārgākajiem aliem, protams, nepirkām pašus dārgākos, palikām pie max cens 1200kronas. Tagad es ar godu varu teikt, ka Latvijā ir ideāls alus, jo zinu, ka nedz Lietuvā, nedz Zviedrijā nav tāds labs alus kā mums :wub:

Nais, bija ļoti interesanti lasīt :)

panakotas kokosa deserts. šitas gan garšīgi izskatās/

Daudz ko uzzināju par Zviedriju, neskaitot to ka pirms lasīšanas nezināju neko.

Prieks ka bija interesanti, mans pamatojums, kāpēc šo rakstīju, bija, lai, tie, kas nezina neko, uzzinātu nelielu "kūkas gabaliņu" kas darās Zviedrijā.un man tas izdevās ^_^

Deserts, ir garšīgs, kā visi pārējie ēdieni, bet šis man pēc formas izdevās ideāli @ pirmo reizi mūžā veidoju tā saucamāš saldējumu olas un esmu pagodināts, jo jau pēc otrās nakts pavadītas vakara maiņā man radās ideāla prakse, ļoti ātri apguvu šīs virtuves specifikas un knifiņus.

Link to comment
Share on other sites

Tagat izlasīju. ;P

Tu man te vienu dienu teici kad netālu no manis dzīvo, tad es laikam zinu kas man būs nākošais šefpavārs :D Nāksi pie manis vergot ;D

Par tā atslēgām(durvju kartēm) kautkur dzirdējis jau biju. Bet visā visumā biji čilīgi palasīt zem tases kafijas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tās kartes mierīgi sačakarēt var. Paturi kādu laiku to karti pie telefona un vairs neatvērsi. Paši kad ar prāmi uz Zviedriju braucām mums deva tādas kartona kartes durvīm. Vēlāk speciāli čakarējām lai dabūtu krutas plastmasa kartes. Kuras arī grūti nočakarēt.

Link to comment
Share on other sites

Tās kartes mierīgi sačakarēt var. Paturi kādu laiku to karti pie telefona un vairs neatvērsi. Paši kad ar prāmi uz Zviedriju braucām mums deva tādas kartona kartes durvīm. Vēlāk speciāli čakarējām lai dabūtu krutas plastmasa kartes. Kuras arī grūti nočakarēt.

Man nav bijušas kartona kartes, līdz ar to nēesmu mēģinājis, bet plastmasas kartes, nudien nav tik viegli `sačekarēt`, vienīgais, kas notiek - saplīst uz pusēm. Pārāk kruta sistēma tai viesnīcā, lai atļautot taisīt lētas kartes :megusta:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×