Jump to content
DeFire

Iepazinu Zviedriju

Recommended Posts

Respekts tev vecīt.

Prieks ka tādi cilvēki eksistē. Un Itālijas virtuve ir viena no labākajām pasaulē. Ja ne labākā.

Paldies bro un tā ir labākā Pasaulē, tāpēc vēlos tur tikt caur skolu, jo pašizmaksas ceļā tās būs pasakainas cenas :(

Pirms semestra esot atkal kāda Apmaiņas programma uz pus gadu, bet vēl nezinu valstis, ja būs Itālija, tad, noteikti centīšos iekļūt tai grupā. Jo, ja esi izgājis Itāļu virtuvi, tad, kā sakās, Latvijā tevi ņems ar aizvērtām acīm ^_^

Link to comment
Share on other sites

Paldies bro un tā ir labākā Pasaulē, tāpēc vēlos tur tikt caur skolu, jo pašizmaksas ceļā tās būs pasakainas cenas :(

Pirms semestra esot atkal kāda Apmaiņas programma uz pus gadu, bet vēl nezinu valstis, ja būs Itālija, tad, noteikti centīšos iekļūt tai grupā. Jo, ja esi izgājis Itāļu virtuvi, tad, kā sakās, Latvijā tevi ņems ar aizvērtām acīm ^_^

 

Es uzskatu ka tu tālu tiksi. Jau esi tālu ticis.Es arī agrāk ļoti vēlējos par pavāru mācīties. Bet sanāca tā ka nesanāca un iešu mācīties Guļbūves ēku celtniecībā. Bet tiešām liels respekts tev. Veiksmi dzīvē un ejam drotot surf.

Link to comment
Share on other sites

Restorānā atvērās jauna ēdienu karte.

Neliels ieskats bildēs :

 

jj2n14i0z3na0vdhkxwt.jpg

 

wrg93szpy9t01d7wh4u.jpg

 

hh1seg0vf4y5jnejgpfw.jpg

 

ky93342uqxvb8w70e65.jpg

 

ekieh9bpoijb476x3q3.jpg

 

ot3oehcp26c9ztahhyg1.jpg

 

Pats, kā jau vienmēr veidoju starteri(sākuma ēdiens, jeb uzkoda), kas redzams pēdējā bildē, tātad, nedaudz varu pastāstīt tā sastāvdaļas

 

ekieh9bpoijb476x3q3_thumb.jpgRestorāna starteris

* lasis

* redīsi

* zaļumi - piecu šķirņu (četri samiksēti kopā, kuri novietoti pie zivs) (viena veida, kuri novietoti uz zivs virsmas))

* sinepju krēms (pēc garšas kā `Krievijas` sinepes)

* zaļais gurķis

* olīveļļa

 

ot3oehcp26c9ztahhyg1_thumb.jpgSpeciālais pasūtījums

* `Aspargas`

* Zviedrijas ikri (sarkanie)

* divu šķirņu zaļumi, samiksēti

* Zviedriski - Krutons, jeb /LV/ krekeri (sagriezta kubiņos, ieeļļota un sasālīta maize)

* sīpola lociņi (smaliki sakapāti)

* `Bjare Chipss` - čipsi ar diļļu garšu

* mērcīte (citrona sula ar sakausētu sviestu, kopā samiksē)

 

 

 

Vairāk bildes nebūs, bet, ja vēlās varu ielikt kaut ko privātāku, lai palielītos ar kaut ko jaunu u.t.t.

Paldies, kas skatījās un lasīja, jau no paša sākuma, bija liels prieks padalīties, galvenais, ka jums patika, kas lasīja ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

No tās h*iņas var paēst?

Es, noteikti nē, bet par to miljonāri maksā vairāk nekā tu par mēneša paiku !

pārāk mazas porcijas priekš manis :pokerface:

Priekš manis arī, bet tur jau dzīvo `bagači` un viņi daudz neēd, nav jau kaut kādi Lv deputāti, kas tik sēž krēslos un rij bez galu galiem.

Link to comment
Share on other sites

ar tādiem starteriem es varētu paēst ja viņi būtu kādi divdesmit.

 

p.s - restorāna cenas nav konfidencionāla informācija :) viņas taču ir publiski pieejamas restorāna ēdienkartē :)

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Tev no algas tad atvelk kaut ko par to ēšanu tur, cik tad porcijas Tu hujarī?

Polubom kādas 4-5 :D

Vienreiz testējām xD apēdu sg.tarteri un 6 karstos un tad vienu desertu. Tad jau biju pārēdies un strādāt vairs negribējās, bet tā es ēdu ļoti dauz - 5-7 ēdienreizes dienā, katrā

+/- 800g ēdiena.

Nu nevar mani kārdināat! :(

Jau sakārdināju :troll:

ar tādiem starteriem es varētu paēst ja viņi būtu kādi divdesmit.

 

p.s - restorāna cenas nav konfidencionāla informācija :) viņas taču ir publiski pieejamas restorāna ēdienkartē :)

Protams, to var redzēt uz kartēm, bet tas nenozīmē, ka man jums visiem jāsāk klāstīt cenas.

Tas tik vien to darīja, kā dzēra alu un skaloja savu kunģi ar alkoholu..

Ansi, labs stāsts... LIKE no manis par centību.

Kā jau augstāk esmu minejis, rakstīju 3h.

Bet, manuprāt, tas nelielais fails bija, kad ieliku mazas bildes, neaploudojot lielā izmērā, bet prieks ka patika.

Link to comment
Share on other sites

Uuu beidzot kads normals stastins, vel neesmu izlasijis lidz galam bet jutu ka bus forsi. Interesanti, malacis ka ieliki bildites ;)

like no manis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×