Jump to content
Miķelis.

Idejas Konkursiem

Recommended Posts

Novilkt kādu speedrun mapi, noīrēt no PWA serveri un uz laiku. ^^

 

tas jau būtu ROTW....

 

itkā man jau sen doma bija par to ka varētu rīkot ROTW ar surfu, ta4u uzskatu ka uzvarētājam vajag arī movie, ta4u no movie making neko nejēdzu :/

 

nemaz nebūtu baigi jāvelk, jo man/woidam/suncss katram ir dahujā tādu :D

 

bet par šo es vēl tā kārtīgi padomāšu...

 

 

surf_green-tea labākā trika īpašnieks. c:

 

nebūs aktivitātes..

 

atceries kas notika ar reno ninja konkursu?!...

 

Izgāšanās...

 

Kas tev liek domāt ka uz green tea būs aktivitāte, ja 90% ID spēlētāju nemaz nav dzirdējuši par tādu mapi.. :D

Link to comment
Share on other sites

green_team ?! pirmo reiz dzirdu :D

isti sakot var daudz ko izdomat ja padomat.

-> ka jau teica speedrun mapes iet uz laiku.

-> man loti patik ideja apr skaistako triku. Domaju ka apr triku bus jaliek vote uz kuras rikot triku. Domaju ka mapi bus jaizvelas ne ss2 , jo tur visu visi mak , bet gan kautkadu jaunu interesantu mapi , lai skilu varetu paradit. hmm varetu uzrikot piemeram ... ierakstit demo 1 minutes garu , new game. Tad ielikt foruma (vai nu demkas skatisimies , vai kads vares moviku uztaisit) un pec balsosanas uzzinasim vinnetaju.

--> Ka ari ir velviens variants , akds izdomas triku , paradis un vinu bus jaatkarto.

-> vel var izdomat konkursu aprasto ar skreeniem (labako skreenu)

--> Vai nu komandas skreen konkursu. Piemeram cilveki savacas pa 2-5 cilveki (var vairak) un tad vai nu ieskrino kautkadu forsu momentu , vai nu ieraksta to apsu iso demku ar team trick :D

 

 

Visu ko interesantu var izdomat :p

Link to comment
Share on other sites

felvi:

2x ir bijuši konkursi kur pa6am demka jāieraksta un jāatsūta..

pirmo reizi bija ninja uz liaku, aizsūtīja 2 cilvēki, viens no viņiem biju es

otro reizi bija freesty konkurss, kur varēji iezpausties 3 mapēs, atsūtīja 3 cilvēki

 

par screeniem arī bija, tur arī neviens nebija...

 

 

par to ka viens izdomā triku un otram jāatkārto (HORSE) esmu domājis domājis, bet nekas realizējams neienāca prātā, bet tagad man ienāca viena ideja tās istenošanai

 

 

IDEJA:

 

uztaisa topiku, kurā var pieteikties cilvēki, kad cilvēki ir pieteikušies, tad izlozē pirmo, kas rāda triku (ierakstot to @ new game un ievietojot demo foruma), tad nākamajiem ir pāris dienas laika, lai izdarītu tādu triku , ko pirmais izdarīja, un labāko (pēc viņa domām ievieto forumā). Tad otrais rāda triku un pārējie atkārto utt...

 

Ja zinat tādu atkārtošanas spēli HORSE, tad šis būtu tas pats, tikai surfa @ new game...

 

Cerams sapratāt, ja jums patīk doma un labrāt arī pats piedalītos, tad spied like :) :)

Link to comment
Share on other sites

Mich-new game nav tas kas surf serveri. Tur kautkas ar gravity nezinu :D kr4 domamu,ka @ new game nesanaks

 

sv_airacceralate 100

sv_gravity 800

sv_stepsize 250

 

viss ko vajag uzrakstīt konsolē lai sanāktu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×