Jump to content
simplijs

Ausis

ausis  

24 members have voted

  1. 1. Kuras?

    • Beats by Dr.Dre solo
    • Scullcandy Lowrider


Recommended Posts

solo arī ir ļoti ērtas, regulējamas, divi dažādi vadi, basi, skaļas un skaņu izolējošas, bet zinu, ka arī sc ir labas, tapēc interesējos kas ar tām ausīm ir. kvalitatīvas, jā, lētakas, jā.

 

solo - 100ls

sc - 20-30ls

Link to comment
Share on other sites

Viens klasesbiedrs pagājušo gadu nopirka scullcandy, nu neteikšu, ka skaņa ir slikta, pēc tam salīdzināju arī ar beats by dre. Tām, protams, skaņa ir labāka, bet scullcandy ir lētākas.

Ja nauda nav problēma, tad gan vari pirkt beats by dre.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu pierakstīt, ka vēlētos redzēt arī citus variantus, labakus/lētakus.

 

kā piemērams valts iedeva. hihi

 

p.s. cik tās electra ausis ir lielas? izskatās giganti. :D man vajag tā, lai arī ikdienā var lietot. :D

Link to comment
Share on other sites

loģiski ka beat by dr.dre, jo pats esmu mēģinājis ir vienkārši tā uzliec uz ausīm apkart neko nedzirdi un skaņas kvalitāte ideāla.. vienkārši atsledzies no arējas pasaules un iegrimsti mūzika/sevī.. ;)

 

 

tikai ja pērc beats tad skaties lai ir orģinālie nevis fake.. ;)

 

 

 

 

EDIT> tikai gribēju pateikt ka SrillHere? ir baigais lohs :)

Link to comment
Share on other sites

loģiski ka beat by dr.dre, jo pats esmu mēģinājis ir vienkārši tā uzliec uz ausīm apkart neko nedzirdi un skaņas kvalitāte ideāla.. vienkārši atsledzies no arējas pasaules un iegrimsti mūzika/sevī.. ;)

 

 

tikai ja pērc beats tad skaties lai ir orģinālie nevis fake.. ;)

 

 

 

 

zinu zinu kā ir ar beats, kad uzliek. xD tāpēc esmu pakritis uz viņām. čalis no mexicas iedeva uz divām dienām pastaigat, iemīlējos. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×