Jump to content
BAZILISKS

Unban Jb Bazilisks

Recommended Posts

1.

| ADMIN: BENDZINATORS.

| BANNED NICK: BAZILISKS

| REASON: wh

| STEAMID: STEAM_ID_LAN

| IP: 87.110.10

 

 

 

 

 

2. Zināju, ka terorists ir otrajā stāva. Izmantojot pluginu, vai nez kā to sauc, ka var redzēt, kur atrodas pretinieks, ja dealo viņam dmg, atradu kameru, kurā terorists atrodas. Abi stāvēja viens otram dibenā ielīduši, tāpēc nošāvu abus.

 

+ banu es dabūju no admina, kurš mani specoja 0 reizes, jeb

pēc pirmā raunda, kad es biju spēlē. :notbad:

 

3. le demo pēdējais raunds.

4. jb_amigo

5. 47p

6. links uz banu

Link to comment
Share on other sites

Tieshi tu shavi pa to kameru un pa to vietu kur mes abi atradamies.

Unnnn? Zini, ka vipiem ekrāna vidū rādas nodarītais dmg? Čalis uzķēra spotu un nobēra.

Edited by wK-
Lieki diemžēl / +1wp / wK-
Link to comment
Share on other sites

Tieshi tu shavi pa to kameru un pa to vietu kur mes abi atradamies.

 

paši vainīgi, ka tur atradāties. Nevajadzēja tur atrasties, nebūtu trāpijis. TAVA LOĢIKA

 

Tagad saprotu, kāpēc tu nēesi BAN TEAM. :}

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Tapec,ka es aizgaju :trollface:

 

aa un bender vinsh nemaz nekadu spotu nemekleja pa taisno virsu tnt shava. Bender nelien kur nevajag nemaz klat nebiji taja bridi un neizproti shito situaciju

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag, tu pats saproti, ka tev ir [], vienkārši šajā gadījumā BENDZA pasteidzās par ātru, jo no vienas epizodes neko nevar daudz spriest, bet to, ka tu rukā ar wh, esmu jau sen pamanījis, vienkārši @jb nav pietiekami daudz momentu. Anyway, šoreiz ganjauka BT teiks, ka TĪRS, bet visam ir savs laiks, BAZLISK.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag, tu pats saproti, ka tev ir [], vienkārši šajā gadījumā BENDZA pasteidzās par ātru, jo no vienas epizodes neko nevar daudz spriest, bet to, ka tu rukā ar wh, esmu jau sen pamanījis, vienkārši @jb nav pietiekami daudz momentu. Anyway, šoreiz ganjauka BT teiks, ka TĪRS, bet visam ir savs laiks, BAZLISK.

 

Esi pamanījis, bet nav pietiekami daudz momentu? kautkas neiet kopa. Salasi visus momentus un iesūti studijā. Pats arī gribu redzēt.

 

_TnT_ says : kas tev neiet kopā? Var redzēt kā tu smuki zini kur kas atrodas , bet es banoju tikai tad, kad esmu 100 % pārleicināts, vēljovairāk - tas ir jb, nevis pubs.

Edited by _TnT_
Link to comment
Share on other sites

Gan mees tevi nokersim. Soreiz izspruksi,bet tu cietiisi,citreiz.

 

Tu kautko esi sajaucis. Es izsprukšu? Es nekur nēesmu iesprūdis. Tu esi tas, kas ir kautkur iesprūdis ar savu nepamatoto banu. Pietiks tev ar to acc spēlēties.

Link to comment
Share on other sites

STOP SPAMING PUSSYS, Gaidam kad izskatīs, un tgd lai butu tikai BT/MELNO Postu, Otherwise wp.

Kādā pakaļā WP? Kāpēc es kā JB admins nevarētu izteikt savu viedokli par situāciju?

 

Ar degunu sāc jau mākoņus stumdīt. Tagad saprotu kāpēc visi tevi grib no BT dabūt ārā.

 

Vari likt par šo vēlvienu wp, bet tas tikai parādīs kāds idiots esi...

Edited by upacka
Es gan ielikšu, +1 WP ///upacka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×