Jump to content
psai

-Show Your Desktop

Recommended Posts

Artur ,ar photoshop, spot healing brush tool vari nodzest :) anyway ,7/10, var papetit sniegu, kupenas u.t.t butu licis lielaku balli, bet kautkas nepatik tava desktopa :/ Vai nu pietrukst uzraksts, vai ari bilde nepatik :/ Man ir 4 desktopi, tapec vertejiet visus 4. Man ir kautkads gluks ,kad neiet tas img.lejup, tapec nemsu caur bilditem :) + ari nevaru visu pasu desktopu noscreenot, fu** my PC. Tapec panemu vienkarsi bildes ,kas ir uz mana desktopa..

 

-----------------------------------

u2q9oqjldhlle9f53hqf.jpg

--------------------------------------

cf6bsm6me2sm5e81jndq.jpg

------------------------------------------

hp226gsh0exkpvz5o.jpg

--------------------------------------

3jjf3qswep5tdh5a1e6.jpg

Edited by vovans
Link to comment
Share on other sites

Agd nav jau brīnums kpc tev niks ir daunis ! Tpc ka neko nesajēdz! + Tev maximums ir 1 ekrāns! Tikai vnk gribēji izrādīties ar savām bildēt lai būtu ķipa kruts un ka māki taisīt! Meh. + Te ir Show your desktop nevis show your image!

2/10

!!!

 

 

 

qqdddyinlrcy5zssryoa.png

 

Vienīgais kas maisa ir tas genuine ! Aizmirsu programmas nosaukumu tik lai noņemtu viņu! Bet nu tā viss čotkā!

Link to comment
Share on other sites

8/10 patīkams darbs, tikai daudz niansēs kļūdas, kuras jau tika aprakstītas @showoff, bet visumā patīk, tīrība uz desktopa.

 

Gribējās vienkāršību, ko perfekti parāda Jankas attēls, uzreiz iekrita acīs @showoff, kādu laiku pastāvēs uz desktopa.

z49z9a2nzjkgjtorm7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×