Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

čau visiem, te jancis123. gribēju pateikt, ka esmu atsācis nooboties loliņā [EUNE - Izsaukumzime (šobrīd 8. līmenis)]. ja kāds vēlas enkuru komandā, droši aiciniet :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jums league of legends 2? Es esencēs dabūju 43k vai 44k un par runēm vienu kruto skinu - void fizz. Par nospēlētajām stundām krutākā emote, conquer or something.

 

Lasīju, ka turpmāk esences būs dabūjamas tikai par level upiem. Tērējiet prātīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Dabūju 90k essence, tās jaunās rūnas ne īpaši patīk, bet ganjau pieradīs. Stūlbi, ka tikai 7 rune page var uztaisīt es gribēju saviem main champ uztaisīt rūnas, bet nav vietas.

Link to comment
Share on other sites

man ta jauna runu sistema vispar patik. nav jaiet cauri 30 mastery punktiem un jāpērk rūnas katram chempim, bet pirms spēles var ātri salikt, kas šķiet tieši tajā matchupā noderēs visvairāk. pat ja uztaisi katram mainam savu, tad tāpat sanāk pirms spēles šo to pamainīt atkarībā pec chempioniem, playstyle un taa.

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā pietiek ar vienu rune page, jo salieku visu katru reizi pa jaunu. Vienīgais variants kad noder jau gatavās lapas ir ARAM pēdējo mirkļu treidi ar citiem spēlētājiem. Ja nu nav vēl iegādātas vairākas pages, tad var izmantot RIOT dotās.

 

Personīgi esmu salicis vairākas lapas ar čempjiem kuriem spēlēju visbiežāk - orianna, renekton, olaf u.t.t., kādas 5 vai 6 stāv gatavas un netiks mainītas. Un ir viena kuru mainu katram no pārējiem chempioniem.

 

Noteikti laiks kas tiek pavadīts champion select tiks pēc laika samazināts uz standartu. IMO tagad ir pacelts dēļ to ka visi vēl nav apraduši ap jauno sistēmu un tiek iedots ilgāks laiks salikt visu pa plauktiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×