Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

ko tirinieties? kapec neveidojat vienu, labu komandu?

 

Ja sapratu tavu domu , tad mana atbilde ir tāda - Ar 5 cilvēku Latviešiem reti , kad kaut kas labs tev sanāks .

Link to comment
Share on other sites

Ja sapratu tavu domu , tad mana atbilde ir tāda - Ar 5 cilvēku Latviešiem reti , kad kaut kas labs tev sanāks .

Man jau viss ir sanaacis, tikai nesaprotu kapec juus, profini, neko neveidojat? Reali tikai pa bariem kkadiem 2-3 cilvekiem parasti speelee.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, ko Tu murgo. :D

Nu, piemeram, Juus te esiet kkadi 5ci, ja ne pat vairaak playeri, kas taa + - ahuuni speelee. Cik esmu maniijis, tad parsvara spelejiet pa kkadiem bariem, nevis kopaa. Kapec netaisiet kko un tad nepiedalaties turniros un ranked geimos? Daudzi jau spele ranked no jums, bet turniros kkados? Reali, ja notiek 2x2 vai 3x3 turnirs, tad jau savacas mierigi, bet ja juus [skilleri] labakie savaktos, tad jau kkas ari normals sanaktu, ne? Pec kada laika kkados nopietnakos LV cupos jau varetu celt vietas ara.

 

Vai ari es esmu nepareizs veerotaajs un jums jau ir teams vai ari esiet kaada teamaa pie citiem?

 

Reali es tikai intereseejos un maacos. Esmu pats savacis baru no sava ciema un censos viniem kko iemaaciit un pats maacos, tapec taa uzbaazhos ar visadiem jautajumiem - kas tas, kas tur, kapec tur u.c.

Link to comment
Share on other sites

Reali es tikai intereseejos un maacos. Esmu pats savacis baru no sava ciema un censos viniem kko iemaaciit un pats maacos, tapec taa uzbaazhos ar visadiem jautajumiem - kas tas, kas tur, kapec tur u.c.

 

Viss ir normāli,tapēc arī sniedzam atbildes uz taviem jautajumiem,pašī jūs citi bijāt tādi un kko jautajāt!

 

Par komandām,grūti,jo tiešam vajag drotot un spelēt kopā visu laiku,lai izprastu katra team playere būtību,skillu,spēles stilu un loģiku!Tapēc ir tikai pa 2-3 barā,jo vel paši mācamies.

Link to comment
Share on other sites

Nu, piemeram, Juus te esiet kkadi 5ci, ja ne pat vairaak playeri, kas taa + - ahuuni speelee. Cik esmu maniijis, tad parsvara spelejiet pa kkadiem bariem, nevis kopaa. Kapec netaisiet kko un tad nepiedalaties turniros un ranked geimos? Daudzi jau spele ranked no jums, bet turniros kkados? Reali, ja notiek 2x2 vai 3x3 turnirs, tad jau savacas mierigi, bet ja juus [skilleri] labakie savaktos, tad jau kkas ari normals sanaktu, ne? Pec kada laika kkados nopietnakos LV cupos jau varetu celt vietas ara.

 

 

Nav tik viegli kā izklausas , tev jāatrod 5 cilvēki kuri runā Latviski , tad ar viņiem jāizspēlē kādas 30-100 spēles līdz izpratīsi kā katrs spēlē un pietam vēl kurš pieprot samērā labi katru uzdevumu pildīt LoLā kā auksā , leja uc .

Link to comment
Share on other sites

Ja grib kautko uzvarēt nevis tikai paspēlēt un zaudēt, tad iesākumā vajag iemācīties, kas kā notiek, kas par ko ir stiprāks, jāiemācās lasthitot, kādas kombinācijas ir labākās, runes dabūt utt. Visus pamatus. Bet tā, lai vienkārši uzspēlētu 4fun, komandas jau tiek taisītas, bet ne nopietnā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā spēlēju pret botiem un šonakt izdomāju pret cilvēkiem paspēlēt. :DD

 

lkrn8zb5f2m53639bl9i.jpg

Btw, beidzot man lol iet. :D ieliku citu videokarti. :)

 

1ookkl0kcx0y6cq6n9s.jpg

 

:megusta:

Edited by Pandmēns.
Link to comment
Share on other sites

Sākumā spēlēju pret botiem un šonakt izdomāju pret cilvēkiem paspēlēt. :DD

 

 

Btw, beidzot man lol iet. :D ieliku citu videokarti. :)

 

1ookkl0kcx0y6cq6n9s.jpg

 

cik tev tie teamwork ir ? vienu dienu uzradās jautājums cik tad daudz tev viņus vajag lai tu dabūtu to zaļo lentīiti ^_^

Edited by Valts
Link to comment
Share on other sites

cik tev tie teamwork ir ? vienu dienu uzradās jautājums cik tad daudz tev viņus vajag lai tu dabūtu to zaļo lentīiti ^_^

 

man ap 80. tas nav svarīgi cik viņi ir, cik esmu pamanījis, citiem ar 16 teamwork ir jau tā lente.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×