Jump to content
RukeriS

[JAILBREAK] linceens` ツ

Recommended Posts

jb_jailberd_v5_final_fix Jailbreak 2018-09-11 19:10 22.2 MB Novilkt

Pārkāpums (gunfeeds,fk,favourisms)

Papildus informācija ( Pēc komandas nekustēties, es mazliet pakustējos, viņš man iešāva bet līdz galam nenošāva, kad pagājušas bija kādas 10sec jau viņš prost nošāva par to ka iepriekš biju mazliet pakustējies, nezinu vai tā drīkst vai nē, tapēc šo situāciju pieminu, un favourisms ir par linceenu un anakingo, linceens visu laiku viņu gunfeedo un neattiecina pavēles uz viņu, kā arī xmf mapē jau bija redzams ka viņš speciāli nešāva anakingo, pat tad kad viņam rokās bija ierocis un viņš šāva par citu ct.

Edited by Trainyard
fixed /out
Link to comment
Share on other sites

Sorr kad atbildu ja, bet tajā xmf mapē tiešām neredzēju viņu, jo man monitora spilgums bija nogriezsts uz minimālo, jo man lādētājs ne bija pieslēgts. Par pārējām lietām, nošāvu Tevi jo pakustējies vēl, jeb paskatījies uz augšu kad es gāju šaut nost maikiju, nevajag melot kad nekustējies, demo tas ir ļoti labi redzams. 

Link to comment
Share on other sites

Lai banteam spriež, xmf'ā anakingo šāva kad tu uz viņu skatijies, taka no lodēm radās neliela gaisma, bet tu viņam pāri galvai pārleci

Edited by Trainyard
Link to comment
Share on other sites

Varu lūdzu uzzināt kapēc jūs runājat par xmf`u ,ja topikā nav demo ielikts un tu taisi sūdzību par visam kko citu?

Aswell lūdzu liec aptuveno laiku/raundu kurā notika citādi īpašā vēlēšana 40min skatīties kā skraida ap mapi nav,

 

par cik tu esi 1k stundas nospēlējis un jau entos ctbanus esi saņēmis brīdinājumu tev par to gunfeedu un vel dažām lietiņām nedošu,

 

CTbanots.

 

:tc:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×