Jump to content
Arcca

[HearthStone] Whizbang

[HearthStone] Whizbang turnīrs.  

37 members have voted

  1. 1. Whizbang-only turnīru gribat?

    • Jā (man ir, un es piedalītos)
    • Nē (man nav whizbang. :( )
    • Jā, bet parastu, nevis whizbang-only.
    • Nespēlēju HearthStone.


Recommended Posts

636688332280672061.gif

 

 

 

Ideja sekojoša - spēlētu Single Elimination BO3 turnīru, kurā piedalamies tikai ar Whizbang deku. Jēga no tā ir tāda, ka varētu tiešām redzēt, kurš spēj labāk adaptēties spēlei on the fly, nezinot ar kādu deku spēlēs pats, vai kāds būs pretiniekam, tikai līdz brīdim, kad reāli sāk spēli. Var paveikties, var nepaveikties, bet turnīra gaitā ar BO3 vajadzētu būt tīri interesanti.

 

Un ja @@akka nosponsorēs, pirmā vieta paņem 5IDC. Bet vispirms jāpaskatās, vai cilvēki vispār grib tādu turnīru, so, saliekam votes, pls.

Link to comment
Share on other sites

Laba ideja, bet man nav whizbangs... kas īstenībā nav problēma, jo var sacraftot. Ja būs atsaucība, es piedalīšos.

Es jau ilgu laiku biju domājis, ka jāuztaisa HS turnīrs, tikai vienīgā lieta, kas mani apturēja bija doma, ka visi spēlēs ar kaut kādiem mindless zoo/aggro deckiem un nebūs interesanti. Whizbangs varētu būt gamechangeris.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ja ir vēlme pēc normāla turnīra, arī tādu varētu uzrīkot, though atsaucības acīmredzot nav. Un cilvēki jau paši spēlē ar ko vēlās, man personīgi, current favorite deck ir shuffle rogue. winrate ir mēsls, bet 90% of the games ir super fun. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×