Jump to content
latvianguy

Briesmīgi lūdzu palīdzību.

Recommended Posts

Ja nemaldos, kaut vai pēc os reinstalēšanas, tikko kā tu ieej steam/csgo viņš no clouda novelk tavu cfg failu un izmanto tavus sapistos settingus. Neesmu par to 100% pārliecināts, bet varētu būt opcija. Tas arī izskaidro, ka iz diviem dažādiem PC same problem?

 

Arī iespējamība!

Steam Cloud var izslēgt pie Options, tad pamēģini izdzēst savu userconfig.cfg no /csgo/cfg mapītes, un tad skatīties tālāk, lai ir pa default'u viss.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas te nesapas..

1) Tas pats behaviour ar 3 dažādu ražotāju pelēm.

2) Ir pārinstalēts windows.

 

Vismaz tā es pēc komentāriem saprotu, ka nekas nav mainījies pēc pārinstalēšanas. Ja tā ir taisnība, tad vienīgais, kas atliek ir kaut kāda hardware problēma, usb portu problēma iespējams. Citādi, kaut ko Tu nestāsti pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas te nesapas..

1) Tas pats behaviour ar 3 dažādu ražotāju pelēm.

2) Ir pārinstalēts windows.

 

Vismaz tā es pēc komentāriem saprotu, ka nekas nav mainījies pēc pārinstalēšanas. Ja tā ir taisnība, tad vienīgais, kas atliek ir kaut kāda hardware problēma, usb portu problēma iespējams. Citādi, kaut ko Tu nestāsti pareizi.

Āmen!!

input lags vai usb probz!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas te nesapas..

1) Tas pats behaviour ar 3 dažādu ražotāju pelēm.

2) Ir pārinstalēts windows.

 

Vismaz tā es pēc komentāriem saprotu, ka nekas nav mainījies pēc pārinstalēšanas. Ja tā ir taisnība, tad vienīgais, kas atliek ir kaut kāda hardware problēma, usb portu problēma iespējams. Citādi, kaut ko Tu nestāsti pareizi.

Programmētāja kungs, factory reset nav reinstall.

Def, beidz tupi postot.

Visu pārlasot - pēdējais prearcher un pwa minējums varētu būt īstais, īpaši ja tas ir ar trīs dažādām žurkām.

Lūdzu izbeigt offtopiku, tālākajiem likšu wp.

Link to comment
Share on other sites

Programmētāja kungs, factory reset nav reinstall.

Def, beidz tupi postot.

Visu pārlasot - pēdējais prearcher un pwa minējums varētu būt īstais, īpaši ja tas ir ar trīs dažādām žurkām.

Lūdzu izbeigt offtopiku, tālākajiem likšu wp.

 

Hold on, pats autors saka, ka pārinstalēja, ticēju viņam.. Laikam jau pārāk sen neesmu tieši strādājis ar cilvēkiem. :D 

 

Laikam jau gaidam updates par situāciju, pagaidām nezinām kas notiek autora galā.

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalēju Windows 8.1 kas diezgan sapisa man pc, bet nekas salaboju, sainstalēju draiverus un došos testēt problēmu tagad. Editošu šo komentāru kad zināšu kādi ir rezultāti!

 

Edit: Šokējošā kārtā ir labāki rezultāti, so fucking windows 10 nigga. Bet without that, joprojām ir par ātri sens u.t.t. Šodien nopirkšu jaunu palikni un peli, both no hyperx un tad jau vakarā pastāstīšu vai tas bija pelē un paliknī, vai joprojām pc. Paldies par atbildēm, editošu vakarā.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Bump: Man nav ne mazākās jausmas kas par huiņu tas ir :). Jau 4 pele, HyperX PulseFire, jauns paliknītis. Ne vecā, ne jaunā pele neiet kā vajag, sākumā domāju ka dpi jāpierod jaunajai pelei, jāpierod pie izmēra etc. Bet nu vai nu sensitivity ir par ātru, vai nu par lēnu, un nav tā kā agrāk arī ar vecajām pelēm. Jūs minējāt kad tas var būt cloud stīma u.t.c, bet tas man jau ir disabled, esmu pārinstalējis contru u.t.c cik reizes jau un mainījis tur configus, dzēsis visus user failus ārā, nekā.

 

Kā arī šaubos kad tas ir kaut kas portos vai platē, ja dators ir 5 dienas vecs. Bet nu patiešam man nav ne mazākā jausma kapēc ne sūda nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Bump: Man nav ne mazākās jausmas kas par huiņu tas ir :). Jau 4 pele, HyperX PulseFire, jauns paliknītis. Ne vecā, ne jaunā pele neiet kā vajag, sākumā domāju ka dpi jāpierod jaunajai pelei, jāpierod pie izmēra etc. Bet nu vai nu sensitivity ir par ātru, vai nu par lēnu, un nav tā kā agrāk arī ar vecajām pelēm. Jūs minējāt kad tas var būt cloud stīma u.t.c, bet tas man jau ir disabled, esmu pārinstalējis contru u.t.c cik reizes jau un mainījis tur configus, dzēsis visus user failus ārā, nekā.

 

Kā arī šaubos kad tas ir kaut kas portos vai platē, ja dators ir 5 dienas vecs. Bet nu patiešam man nav ne mazākā jausma kapēc ne sūda nepalīdz.

Nu ja ir pa ātru vai pa lēnu tad jau ir zbis, paspēlē atrodi sev tuvāko un chill. Jo ja pa atru tad ir labi, neka ar insane augstiem settingiem pa lēnu. : )

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir pa ātru vai pa lēnu tad jau ir zbis, paspēlē atrodi sev tuvāko un chill. Jo ja pa atru tad ir labi, neka ar insane augstiem settingiem pa lēnu. : )

 

Nē, nu paldies par padomu, tikai problēma ir tajā kad es spēlēju ar same settingiem ar kuriem man gāja, bet tie settingi ir par ātru vai par lēnu, un ar to es domāju kad lai kādu sens es liktu es nekad nebūs tas vidējais kur es varētu paspēlēt. Jo tas cursor or whatever nav precīzs, un pieņemsim es peli gribu uz turieni notēmēt, bet viņš aiziet garām teiksim mērķim or something like that. Tā kā ar accelu. Bet nu redzēšu.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu paldies par padomu, tikai problēma ir tajā kad es spēlēju ar same settingiem ar kuriem man gāja, bet tie settingi ir par ātru vai par lēnu, un ar to es domāju kad lai kādu sens es liktu es nekad nebūs tas vidējais kur es varētu paspēlēt. Jo tas cursor or whatever nav precīzs, un pieņemsim es peli gribu uz turieni notēmēt, bet viņš aiziet garām teiksim mērķim or something like that. Tā kā ar accelu. Bet nu redzēšu.

Lai pierastu sensam vajag apmeram nedelu, sooo visu var izdarit. un atrumi atkarigi no sensoriem un paliktniem ari ;)

Link to comment
Share on other sites

Lai pierastu sensam vajag apmeram nedelu, sooo visu var izdarit. un atrumi atkarigi no sensoriem un paliktniem ari ;)

 

Paldies par infu, gan jau paies kāds laiks kamēr pieradīšu. Jaunajai pelei bija rakstīts kad kaut kāds ultra-duper-super-puper labais sensors, un ir jau arī precīzs. Tikai riktīgi riebjas tas kad te nav 1000dpi settings, un nav software. Bet nu, arī jaunais paliknis ir labāks nekā vecais. Gan jau tad problēma pagaidām ir galvā. Paldies visiem kas palīdzēja, bet noskaidroju to kad 2 visslietotākās peles bija fucked, un tā drošvien arī bija vaina.

 

TY par help visiem

 

 

 

topic closed var

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×