Jump to content
latvianguy

Briesmīgi lūdzu palīdzību.

Recommended Posts

Čau visi Identy biedri, vērsīšos šeit pēc palīdzības, jo nedomāju, ka man pat to vajadzēs darīt, taču citu variantu man vairāk nav, jo es nezinu kā šo problēmu salabot.

 

Ir tā kad es vienkārši vairs neesmu spējīgs paspēlēt CSGO, tikai un viena iemesla dēļ. Sensitivity ir tik lēns, kādam viņam nevajadzētu būt, ja iepriekš varēju izdarīt 360 spin, pavelkot peli dažus centimetrus, tad tagad pat to nevaru izdarīt velkot pāri visam peles paliknim. Flickot es nevaru, man vajag vilkt roku pāri visam paliknim lai tikai apgrieztos par 180 grādiem. Nav iespējams tā uzspēlēt. Nezinu vai tas gluži ir mouse input lags, jo skatījos video par to problēmu un tas pilnībā neatbilst man.

 

Es nezinu, ko iesākt. Lūdzu palīdziet.

Lietas ko jau esmu mēģinājis:

 

Izslēgts mouse accelerations iekš CS:GO, iekš Windows un iekš NVIDIA paneļa.

XBOX GAME DVR ir izslēgts un aplikācija uninstalēta.

Esmu mainījis peles polling rate, esmu mēģinājis dažādus dpi un dažadus sensitivity.

Esmu mainījis visas tās optimizācijas iekš nvidia paneļa, visas komandas, visus raw inputus on and off.

Esmu verifyojis game cache 20 reizes, pārinstalējis spēli 10 reizes un windowsu vismaz 3 reizes.

Visus configus esmu iztīrijis, un ielādējis spēli pa jaunu, izmēģinājis 3 dažadas peles, visur tas pats.

 

Es patiešām vairs nezinu ko man iesākt.

Link to comment
Share on other sites

V-sync ir izslēgts? Paaugstinot sensitivity in-game tu attiecīgi neatrisināsi problēmu? Kāds ir tavs peles modelis/nosaukums?

Edited by bora
Link to comment
Share on other sites

 

V-sync ir izslēgts? Paaugstinot sensitivity in-game tu attiecīgi neatrisināsi problēmu? Kāds ir tavs peles modelis/nosaukums?

 

Daži ieteikumi:

  • raksti konsolē "rate 786432"
  • restartē rūteri

 

 

Jā, es jau minēju kad nvidia panelītī vsync ir izslēgts, es paaugstinu sensitivity liekot zemāku dpi, ar dpi calculator, tā pat viss ir par lēnu, kādreiz tā nebija, un es izmantoju visas 3 peles, so tā nav peles problēma. Man ir gan zowie ec2-a, gan steelseries rivals 100, gan logitetch g403. Tā kā problēma ir kompītī. + Varu jautāt kā interneta sūdiņi man palīdzēs pret sensitivity problēmām?

Link to comment
Share on other sites

Jā, es jau minēju kad nvidia panelītī vsync ir izslēgts, es paaugstinu sensitivity liekot zemāku dpi, ar dpi calculator, tā pat viss ir par lēnu, kādreiz tā nebija, un es izmantoju visas 3 peles, so tā nav peles problēma. Man ir gan zowie ec2-a, gan steelseries rivals 100, gan logitetch g403. Tā kā problēma ir kompītī. + Varu jautāt kā interneta sūdiņi man palīdzēs pret sensitivity problēmām?

Iedod piemēru ar cipariem, - dpi un sens cik tev ir

Link to comment
Share on other sites

Amm, kads sakars pelei ar nvidia?

Un kāds sakars rate ar peli? gash tauta, komentējam, ja kaut ko zinam, nevis tēlojam speciālistus

 

Sorry par DP nezinu kā quotot vairākas reizes. Bet jā, tā kā problēma nav ar peli bet gan iekš pc, ar nvidia sakars ir tikai tāds, ka tur var accelu u.t.t izslēgt, kā vsync piemēram. Un jā par to rate gan man likās wtf bora.

 

 

1000 dpi un 1.4 sens, 1000hz polling rate, visu laiku bija perfekti, bet tagad vispār nav precīzs crosshair placements, vispār nevar normāli kustināt, pat paliknī neietilpst. Un tā ir ar visām 3 minētajām pelēm

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Rip Pelīte man tā liekas!

 

Man ir 3 pelītes, tas ir iekš kompīša kā jau teicu. (admini neliekat man wp, man jau 2 wp ir, es hz kā quotot vairākus cilvēkus). Ja nu kas izdzēsiet šo komentāru, bet nu tā kā man vajag palīdzību es riskēšu.

 

Bet jā par tēmu - man visām 3 pelēm tā ir, viena no tām ir pirkta vakar.

Link to comment
Share on other sites

kas par pelēm?

Esmu dzirdējis pr šadām problēmām, bet kad man bija lidzigi es vnk panemu peli padauziju un aizgaja. Pectam vairs tas nepalidzeja, tad pirku jaunu.

Link to comment
Share on other sites

kas par pelēm?

Esmu dzirdējis pr šadām problēmām, bet kad man bija lidzigi es vnk panemu peli padauziju un aizgaja. Pectam vairs tas nepalidzeja, tad pirku jaunu.

 

Jau minēju: Zowie EC2-A, LOGITECH G403, Steelseries Rivals 100.  Testēts uz visām 3 pelēm, viena ir pirkta vakar tapēc nedomāju ka viņai kas kaiš, kā arī testēts uz 2 pc. Tāpēc gan jau ir kaut kas, ko man vajag disablot, kaut kur ko es nezinu kur to darīt, lai aizietu normāli tas cs. Kad nopirku jauno pc some days ago, viss bija lit, tad restartēju pc un viss aizgāja pa dirsu atkal. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi īpatnis kam patīk zaļā krāsa...un razer klaviatūras īpašnieks.

 

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/1354868867714822661/

 

 

pameiģini spēlei uzlikt high priority task manageri. vai pie launch options -high 

 

Palasīju, ka polling rate 500 dara brīnumus

 

Nvidia pre render off

 

 

 

Cs ir vienīgā spēle kur tas ir? 

Vai tas ir tikai csā un pašā windowsā viss ok?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi īpatnis kam patīk zaļā krāsa...un razer klaviatūras īpašnieks.

 

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/1354868867714822661/

 

 

pameiģini spēlei uzlikt high priority task manageri. vai pie launch options -high 

 

Cs ir vienīgā spēle kur tas ir? 

Vai tas ir tikai csā?

 

 

Pilnībā nekas no razer man nav. Un tikai csā jā.

Link to comment
Share on other sites

Problēma tikai ingeimā vai arī uz desktopa?

Esi mēģinājis reinstalēt savu mouse software?

Kādu windows versiju tu izmanto?

 

Link to comment
Share on other sites

Tev ir kāda programma kas tev backgroundā iet izņemot Steamu kad palaid csu? Vibrancegui etc?

 

Tu to -high pie launchoptioniem 

nvida pre render off pameiģināji?

citā usb portā iespraust peli?

 

Uz citiem PC pele iet? 

Link to comment
Share on other sites

Tev ir kāda programma kas tev backgroundā iet izņemot Steamu kad palaid csu? Vibrancegui etc?

 

Tu to -high pie launchoptioniem 

nvida pre render off pameiģināji?

 

@veterans Nē, vibrance es uzlieku caur Intel paneli, un man ir -high launch settingos, un abi pre-rendered frames uz 1 jeb zemāko.

 

@faz tikai csā, esmu mēģinājis abos 3.0 portos un arī pārinstalējis.

 

@veterans Uz abiem pc pele iet, bet tikai csā tas pats, bet uz visām 3 pelēm tas pats uz visiem 2 pc. Jo palīdzēja citreiz cs pārinstalācija, tad tagad nepalīdz nekas.

 

@faz windows 10, downgradot nevaru, resetoju jau tā šodien pc uz factory settingiem. dvr ir izslēgts.

 

 

edit: es hz vai tā ir jābūt bet varbūt man arī ir input lagi, uztaisīju gifu. maybe es overreactoju, bet dragojot kursoru viņam ir šitā jāraustās? ja viņš vispār raustās, domāju ka vnk vajadzeja nosheirot šito: https://gyazo.com/5396ba98397cb6c140152cabda3fa10f

 

edit2: https://gyazo.com/7c63c6ccaea96fb03d5de77d2da14398te vispār viņš up and down iet, bet manliekas tas ir tādēļ ka man 1000dpi bet nu, es jau hz varbūt tā ir, varbūt nav, es ielieku jo es nesaprotu no šīm lietām neko.

 

 

edit3: m_mousespeed 0 kopā ar m_rawinput 1 kaut ko tur tweakoja, bet still sajūta kad kaut kas nav, joprojām gaidu variantus

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

lol, kāds te sakars ar rate, nvidia settingiem, vibrance u.t.t bs

varētu vēl būt konflikts ar mouse software, tos vajag noinstalēt un mauk ar zowie (tā ir plug and play)

rubī iekšā mouse akselerešon, ja gribi, lai pele ātrāk kustās.

tev pēdējā liakā daudz problēmas, tev configu vajag nodzēst. (no steam acc mapes ne tikai no csgo foldera)

Link to comment
Share on other sites

lol, kāds te sakars ar rate, nvidia settingiem, vibrance u.t.t bs

varētu vēl būt konflikts ar mouse software, tos vajag noinstalēt un mauk ar zowie (tā ir plug and play)

rubī iekšā mouse akselerešon, ja gribi, lai pele ātrāk kustās.

tev pēdējā liakā daudz problēmas, tev configu vajag nodzēst. (no steam acc mapes ne tikai no csgo foldera)

 

 

Ko tu nesaprati ar to ka es esmu pat windowsu parinstalejis. Without that man vina visur ir savadak. Citur lena piemeram mm. A faceita vina jau atra ir. Esmu meginajis abus variantus. Ar accel un bez. Nekas nemainas.

Link to comment
Share on other sites

Windows Factory resets nav windows pārinstalācijā, tas tā, aiz auss aizķeršanai. Uz W10 tas skaitās kā lieko programmu un cache izdzēšana saglabājot to pašu veco netīro reģistru datora vidē, kurš visdrīzāk tev ir saplēsts.

 

Sadali cieto un uzmet dual boot kompim, ja gribi, un uz otras partīcijas uzinstalē fresh w10 vai w7 vai linux. Atšķirībā, ko sirds vēlas un tad notestē savu saucamo problēmu. Ja šī problēma atkārtosies, tad vainīga var būt pat plate vai peles mikrokontrolieri.

 

*EDIT*

Var arī izmēģināt ar LIVE Linux versijām, lai nebūtu jāinstalējas, ja tev tas ir pa smagu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, kaut vai pēc os reinstalēšanas, tikko kā tu ieej steam/csgo viņš no clouda novelk tavu cfg failu un izmanto tavus sapistos settingus. Neesmu par to 100% pārliecināts, bet varētu būt opcija. Tas arī izskaidro, ka iz diviem dažādiem PC same problem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×