Jump to content
Griķis

Sūdzība JB DopeScott

Recommended Posts

1.Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER:   [LV] LATVIAN JAILBREAK SERVER - IDENTY.LV
ADMIN:  DopeScott
REASON:  Nomaini nick
TOTAL:  10 minutes
TIME LEFT:  4 minutes

​2. Bano un piespiež manīt niku? Nē viņš to nedrīkst man pavēlēt, jo nikā nav nekas komunistisks vai ar censored vardiem.

​3.nevajag

4.nevajag
 

Link to comment
Share on other sites

Tā kā Anakins (Domāju, ka adminam nevajadzētu palīdzēt izplatīt šādu autismu serverī) šodien no rīta ieviesa ar kaut ko savus ''griķus'', kur 10 cilvēkī bija nomainijuši savu niku uz ''Griķīs'', un tālāk serverī sākās autisms, sīkāk nestāstīšu. Es jau minēju, šodien no rīta, lai visi nomaina savu niku serverī, tā kā tu joprojām nāc atpakaļ serverī ar saviem draugiem ''grikulīderis'' ''griķis(1)'' utt., tad arī saņem sodu. Nikiem serverī ir jāatšķiras, lai varētu atšķīrt spēlētājus.

 

btw, šo sūdzību rakstija MeiZ, ja kāds nezināja.

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Bet ja pus serveris vēlas attēlot griķus tad kādēļ nē? boomixam vairāk naudu dabūsim. Serverī ir iestrādāti kārtas skaitļi, ja niki vienādi tādēļ es neredzu grūtības atšķirt katru. Ja cilvēkiem patīk būt griķiem tad kur problēma? Galu galā tu jau nepaliksi ''autistisks''

Link to comment
Share on other sites

Bet ja pus serveris vēlas attēlot griķus tad kādēļ nē? boomixam vairāk naudu dabūsim. Serverī ir iestrādāti kārtas skaitļi, ja niki vienādi tādēļ es neredzu grūtības atšķirt katru. Ja cilvēkiem patīk būt griķiem tad kur problēma? Galu galā tu jau nepaliksi ''autistisks''

Ja normāls cilvēks grib paspēlēt JB un viņš serverī redz autismu ar ''Griķiem'', manliekas, ka viņš negribētu tur spēlēt.

 

p.s. Tev nebija gadijumā perm bans no foruma Meiz?

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Ja normāls cilvēks grib paspēlēt JB un viņš serverī redz autismu ar ''Griķiem'', manliekas, ka viņš negribētu tur spēlēt.

 

p.s. Tev nebija gadijumā perm bans no foruma Meiz?

Cik es redzu jauni cilvēki nenāk klāt dēļ tā, ka serverī neviens raunds neatšķiras tādēļ mēs spēlētāji mēģinam aktivitātes taisīt

Link to comment
Share on other sites

Cik es redzu jauni cilvēki nenāk klāt dēļ tā, ka serverī neviens raunds neatšķiras tādēļ mēs spēlētāji mēģinam aktivitātes taisīt

Autisms nav īsti tā aktivitāte, kas piesaistītu normālus spēlētājus...

Link to comment
Share on other sites

Autisms nav īsti tā aktivitāte, kas piesaistītu normālus spēlētājus...

Nu es nevaru ieteikumu sadaļā atrast postus, kuri būtu acceptoti, kas varētu piesaistīt ''normālus cilvēkus''

Edited by Griķis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×