Jump to content
puviens

Sūdzība JB anakingo

Recommended Posts

1.anakingo

2.Biju sarkanajā līnijā, tad pēkšņi, kāds tur uzmeta dūmu granātu un sākās kaut kādas "razborkas". Līderis teica sastingst un pēc dažām sekundēm teica - nav sarkanajā līnija, tad mirst, pazūd dūmi un pēkšņi sarkanā līnija ir pavisam kaut kur citur, protams nošāva mani un vēl vienu spēlētāju, es galīgi nevarēju zināt, ka sarkanā līnija būs kaut kur citur, jo es biju dūmos un neko vairāk par pelēkiem pikseļiem neredzēju. Es čatā uzrakstu lo*s fk un seko uzreiz gag, labi tas saprotams. Līderi sodīt nevar, bet par vārdu, kurš serverī izskan bieži pat no pašiem adminiem (nesaku par visiem), ņem un soda. Saskatīt, ka tiek uztaisīti divi free kill, vienkārši nespēj.

3.Diemžēl neierakstīju demo , bet - 4eea3378d6eacbd46cce3d965a7e5942.png

4.Ja nemaldos, tad tas notika pēc freeday raunda.

 

 

Edited by Ba`Gvel
Link to comment
Share on other sites

Man nav miljons acu, kuras pārskatītu katru cilvēku darbības (pietam biju dzīvs, kad tas notika). Drīzāk būtu sūdzību uztaisījis / sazinājis ar mani Steamā par to līderi, kurš tevi freekilloja, nevis uzreiz bļaut čatā un apsaukt cilvēkus vārdā. Es jau neko dižu neizdarīju, tik nosodīju tevi, jo bargi izteicies par spēlētāju un tās 10 minūtes taču nebija grūti pagaidīt.

Edited by anakingo
Link to comment
Share on other sites

Man nav miljons acu, kuras pārskatītu katru cilvēku darbības (pietam biju dzīvs, kad tas notika). Drīzāk būtu sūdzību uztaisījis / sazinājis ar mani Steamā par to līderi, kurš tevi freekilloja, nevis uzreiz bļaut čatā un apsaukt cilvēkus vārdā. Es jau neko dižu neizdarīju, tik nosodīju tevi, jo bargi izteicies par spēlētāju un tās 10 minūtes taču nebija grūti pagaidīt.

Tev nav jāredz viss, Tev bija jāklausās, ko viņš saka un, kad pazuda dūmi, turpat es un vēlviens spēlētājs bija. Sazināties ar Tevi steāmā? Ko, tas dod, ja admins nav redzējis, kad kāds pārkāpj noteikumus? Nedrīkst tak sodīt.

Link to comment
Share on other sites

FK tie īpaši nebija ,jo tev bija pietiekami daudz laiks lai apskatītos kur esi un kas notiek+tavs komandas biedrs pilnīgi bļāva kur ir līnija un mierīgi apskatijās apkārt un ieraudzija ,ka līnija pārbīdīta. Vairāk kā fragošana.

GAGs arī pamators nav ko bļaustīties ar lamu vārdiem varbūt ,ja nebūtu uzlikts gags tu vel kko būtu pateicis. 10minūtes pietiekoši normāli šādai rīcībai.

p.s. nesaprotu kpc tā cancer mape ir atpakaļ JB mappoolā ,jo sen jau izņēma ,jo pārāk daudz liekas vietas utt.


TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×