Jump to content
kreygasm

Nezināju kur šo postot, JB Adminiem izskatīt.

Recommended Posts

Tātad, kā jau zināms administrātors "High Definition" mani redzami ienīst, man ir par to vienalga, tas bija līdz šim brīdim, biju saņēmis banu uz 1 mēnesi par 2FK, kāmēr mans teammate iepriekšējā round uztaisa 4+ fk viņam atļauj uztaisīt Slay, vai tas ir godīgi?

Izlēmu nopirkt unbanu, nu lūk tas man ir, bet, vēlos zināt, vai viņš mani drīkstēja bannot uz 1 mēnesi par šādu sīkumu? (Es gāju turklāt Slayoties, man nedeva tādu iespēju, ja nepieciešams demo ielikšu)

 

Ja nevar, tad Es lūdzu atgriezt manus 2.99$ IDC un Nobanot uz īsāku laika sprīdi vai arī labāk nebannot vispār :D

Edited by kreygasm
Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis, kad adminiem "pazīstami" ct uztaisa fk, bet loģiski, ka admins neko neizdara, izdara kāds cits, uzreiz ctban

nu, lūdzu, lai nekas tāds neatkārtotos - sastādi par to sūdzību un pastāsti mums kā tas viss notika, mēs - kas tur nespēlējam, nezinam, ka tādas lietas tur notiek ... un plikiem vārdiem arī nevaram klausīt, jo katram ir savs viedoklis par to visu.

Link to comment
Share on other sites

  Tātad, ctbanoju tevi, jo saimonspēli nebeidzi un tādēļ nošāvi mani un vēl 2 cilvēkus, cik atceros. Un es pat uz tevi skatījos un durstījos, lai tev pielektu tas, ka nebeidzi spēli. Pie tam, tajā mapē vēl vienu ctbanoju arī par vairākiem fk, tad kāpēc tādu jezgu cel uzreiz, ja nebiji vienīgais sodītais? 

  Vai es tevi ienīstu? Nē, bet tu man liecies kaitinošs un negribu teikt vārdus, bet daudziem citiem cilvēkiem serverī tu arī tāds liecies.

  1 mēnesis? Ja tikko dabūjis ctunbanu uzreiz pieļāvi tādas kļūdas, tad tas nozīmē, ka tu pa pavadīto nedēļu t side neesi pietiekamā līmenī iemācījies noteikumus, un, ja cilvēks dabū atkārtotu ctbanu īsā laika periodā, tad domāju, ka šim cilvēkam ir jādod krietni ilgāks laiks atpūtai. 

  Vari teikt par mani, ko gribi, bet ctbans nebija kaut kāda "naida" izpausme, lai tevi pakaitinātu. 

Edited by High Definition
Link to comment
Share on other sites

Tā tad mani CT banoja simpļudzix 220kg+ uz 1 mēnesi , biju iegājis CT uz 3 raundu un nākosaja raunda es nomiru no terorista (arxod) un tad CT manis dēļ zaudēja raundu. Pēc 5 sekundēm es sanēmu banu no simpludzix 220kg+ velāk es parasiju cik ilgs CT bans viņš teica 1 mēnesis. Man liekas ka viņš mani par stingru CT banoja , pārejos noteikums zinu labu.  :( 

Link to comment
Share on other sites

  Tātad, ctbanoju tevi, jo saimonspēli nebeidzi un tādēļ nošāvi mani un vēl 2 cilvēkus, cik atceros. Un es pat uz tevi skatījos un durstījos, lai tev pielektu tas, ka nebeidzi spēli. Pie tam, tajā mapē vēl vienu ctbanoju arī par vairākiem fk, tad kāpēc tādu jezgu cel uzreiz, ja nebiji vienīgais sodītais? 

  Vai es tevi ienīstu? Nē, bet tu man liecies kaitinošs un negribu teikt vārdus, bet daudziem citiem cilvēkiem serverī tu arī tāds liecies.

  1 mēnesis? Ja tikko dabūjis ctunbanu uzreiz pieļāvi tādas kļūdas, tad tas nozīmē, ka tu pa pavadīto nedēļu t side neesi pietiekamā līmenī iemācījies noteikumus, un, ja cilvēks dabū atkārtotu ctbanu īsā laika periodā, tad domāju, ka šim cilvēkam ir jādod krietni ilgāks laiks atpūtai. 

  Vari teikt par mani, ko gribi, bet ctbans nebija kaut kāda "naida" izpausme, lai tevi pakaitinātu. 

Melot nav labi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×