Jump to content
Kronwell. B.

Pārdodu savu steam acc, tika izmantots kā smurfs iekš CS:GO.

Recommended Posts

es pis, čalis pārdod acc pa 5 evrikiem, tāda sajūta, ka banku pārdod. Kroksis skaidri un gaiši uzrakstīja, lai apstiprini steamā, tātad, viņš grib to tavu smirdīgo, nekam nevajadzīgo acc nopirkt, būtu priecājies, ka kāds vispār kaut kādu interesi izrāda. Tavi tur pašizdomātie punkti, kuri attiecas uz pirkšanu nevienam nepis. Vienkārši apstiprini steamā, uzdod vēlreiz to savu tupo jautājumu, sagaidi atbildi, izdari kas darāms un nobloķē, simple.  

Link to comment
Share on other sites

Piedzenot parādus sastopos ar dažāda līmeņa idiotiem, sākot ar tēlotājiem, beidzot ar reāli izlietnē sistiem, bet šāda mēroga idiotismu es vēl līdz šim nebiju pieredzējis. Lai jums kāds paspamo bezrizonna invaitus stīmā kāda mēneša garumā un pēc tam randomā saka, ka aicina, jo grib pirkt tavu acc, pie tam vēl piedāvājot pirkt nedrošā metodē abiem, kas, patiesībā, ir pret noteikumiem dotajā momentā, jo man nav neviens, kurš var galvot par to, ka es pārdodu legit, nevis skamoju. Ja jums nav tā izpratne, NU NEVICINAT PIRKSTUS PA KLAVIŠU, DAUŅI!

Link to comment
Share on other sites

Skolnieku bars novācies, kam dzīvē nav nekā labāka ko darīt kā kārtot citu cilvēku problēmas. Gribēs kāds pirkt, nopirks. Pārejiem gudriniekiem ieteiktu savai mučai uzjautāt, kapēc mozgu nav iedevusi savām atvasēm pie dzimšanas.

Edited by Zhukov
Link to comment
Share on other sites

Skolnieku bars novācies, kam dzīvē nav nekā labāka ko darīt kā kārtot citu cilvēku problēmas. Gribēs kāds pirkt, nopirks. Pārejiem gudriniekiem ieteiktu savai mučai uzjautāt, kapēc mozgu nav iedevusi savām atvasēm pie dzimšanas.

Un tad esi tu, kurš domā, ka šī ir problēma :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Un tad esi tu, kurš domā, ka šī ir problēma :D:D:D

Man padoms tev.

-win+r

-cmd

-"takeown /f C:\windows\syste32"

-"Icacls C:\windows\system32"

 

Ja neesi galīgi atpalicis spēsi atrast un izdzēst nepiecišamos failus. 

Link to comment
Share on other sites

Man padoms tev.

-win+r

-cmd

-"takeown /f C:\windows\syste32"

-"Icacls C:\windows\system32"

 

Ja neesi galīgi atpalicis spēsi atrast un izdzēst nepiecišamos failus. 

 

Abi divi ar Kronwell no viena maisa esat izlidusi :D

Sauc visus ka gribi, tu tapat paliksi arogants mudaks savos 22 gados.

 

Nesaprotu kapec vel topiks ir open ...

Edited by TheNazis
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu tu nepārdod savu steam acc ? Jo kā 3dienas gaidu , tavu apstiprinājumu steam , lai varētu vienoties par darijumu . 

 

Izlasot pāris cilvēku komentārus un tavas atbildes es vairs nevēlos ar tevi salaisties !

Link to comment
Share on other sites

Man padoms tev.

-win+r

-cmd

-"takeown /f C:\windows\syste32"

-"Icacls C:\windows\system32"

 

Ja neesi galīgi atpalicis spēsi atrast un izdzēst nepiecišamos failus. 

 

Hmmm, itkā visu izdarīju, restartējās kompis un izleca errors "ERROR 404 Zhukova smadzene Not Found" kāds nezin, ko šis nozīmē ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×