Jump to content
Hunterīts

[JB] Zmirds FK

Recommended Posts

  • Pārkāpēja niks Zmird khajas laikam.
  • Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) Nav.
  • Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) https://failiem.lv/u/ey2vvyzp

     

     

  • Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums 20:25
  • Pārkāpums (piem. wallhack) FK
  • Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) Vienkārši, iepriekšējajā roundā zmirds negāja uz apli, jo nedzirdēja, ka beidzies Cell day, un tad man piekasijās, es aizgāju uz T, un nākošajā roundā mani vienkārši nošāva lai arī es visu pareizi izdariju.
  • Serveris kurā tas notika (bhop, surf, jb, arēna) Jb
  •  
Link to comment
Share on other sites

"Vienkārši, iepriekšējajā roundā zmirds negāja uz apli, jo nedzirdēja, ka beidzies Cell day, un tad man piekasijās, es aizgāju uz T, un nākošajā roundā mani vienkārši nošāva lai arī es visu pareizi izdariju."

 

 

Tu ļoti labi redzēja, ka manas kameras durvis bloķēja CT un es nekur nevarēju aiziet, diemžēl demo man nav, neko nevaru pierādīt. Varu tikai pateikt, ka tas bija FK pret FK. Bernišķīgi, bet man vienalga- sāk jau apnikt, kad uztaisa FK un tad sāk melot acīs skatīdamies, vēl jo vairāk, apvainoties un iemest sūdzību forumā... Lieciet sodus pēc savas izpratnes, bet varam nonākt pie secinājumu- lai šādas situācijas vairs nerastos- ir vajadzīgi vairāk adminu. Jā, atkal nonākam pie sāpīgās tēmas, bet fakts ir fakts...

 

 

 

EDIT: Tikko noskatījos demo, speciāli nav ievetota episode ar Hunterīša FK, kura notika raundu iepriekš. Acīmredzami, zina, ka bija FK, tāpēc arī ierakstīja diezgan, no pirmā acu uzmetiena bezsakarīgu teikumu: "Vienkārši, iepriekšējajā roundā zmirds negāja uz apli, jo nedzirdēja, ka beidzies Cell day, un tad man piekasijās, es aizgāju uz T, un nākošajā roundā mani vienkārši nošāva lai arī es visu pareizi izdariju." Taču tagad, tas ir saprotams- mēģināja "laicīgi attaisnoties".

 

EDIT: https://prnt.sc/fjroh6 :hmmm: laikam nepatika mana atbilde forumā...

Edited by Zmird_Khayas
Link to comment
Share on other sites

"Vienkārši, iepriekšējajā roundā zmirds negāja uz apli, jo nedzirdēja, ka beidzies Cell day, un tad man piekasijās, es aizgāju uz T, un nākošajā roundā mani vienkārši nošāva lai arī es visu pareizi izdariju."

 

 

Tu ļoti labi redzēja, ka manas kameras durvis bloķēja CT un es nekur nevarēju aiziet, diemžēl demo man nav, neko nevaru pierādīt. Varu tikai pateikt, ka tas bija FK pret FK. Bernišķīgi, bet man vienalga- sāk jau apnikt, kad uztaisa FK un tad sāk melot acīs skatīdamies, vēl jo vairāk, apvainoties un iemest sūdzību forumā... Lieciet sodus pēc savas izpratnes, bet varam nonākt pie secinājumu- lai šādas situācijas vairs nerastos- ir vajadzīgi vairāk adminu. Jā, atkal nonākam pie sāpīgās tēmas, bet fakts ir fakts...

 

 

 

EDIT: Tikko noskatījos demo, speciāli nav ievetota episode ar Hunterīša FK, kura notika raundu iepriekš. Acīmredzami, zina, ka bija FK, tāpēc arī ierakstīja diezgan, no pirmā acu uzmetiena bezsakarīgu teikumu: "Vienkārši, iepriekšējajā roundā zmirds negāja uz apli, jo nedzirdēja, ka beidzies Cell day, un tad man piekasijās, es aizgāju uz T, un nākošajā roundā mani vienkārši nošāva lai arī es visu pareizi izdariju." Taču tagad, tas ir saprotams- mēģināja "laicīgi attaisnoties".

 

EDIT:  

Tātad, es jau tev teicu, sāku recordot demo kad Tu uzrakstiji: "Jauztaisa viens fk" No manas puses nebij fk , jo Tu negāji jau iepriekš, kad jau sen vajadzēja iet, CT, jeb sniedziņš tev pieskrēja priekšā tikai tad kad tu jau negāji, un plus, vēl kad es teicu: "Teica Cell day beidzies" Tu uzrakstiji: "Ā" Un takā tu zināji, ka fk nebij, tapēc tu pats tgd melo, nevis es.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, es jau tev teicu, sāku recordot demo kad Tu uzrakstiji: "Jauztaisa viens fk" No manas puses nebij fk , jo Tu negāji jau iepriekš, kad jau sen vajadzēja iet, CT, jeb sniedziņš tev pieskrēja priekšā tikai tad kad tu jau negāji, un plus, vēl kad es teicu: "Teica Cell day beidzies" Tu uzrakstiji: "Ā" Un takā tu zināji, ka fk nebij, tapēc tu pats tgd melo, nevis es.

 

Laikam jau zināji par ko būs FK no manas puses... Aplī bija aptuveni 2 cilvēki no 12 esošajiem, kad man priekšā pieskrēja CT, tu uz mani skatījies diezgan labu laiku, nebilsdams ne vārda nedz man, nedz CT, kurš mani bloķēja, pēc manis nošaušanas un acīmredzama FK uztaisīšanas, vien aizbildinājies ar sekojošu frāzi: "Varēji viņu nodurt."- kas loģiski, arī ir pret noteikumiem, tikai tad tu būtu mani nošāvis un tas nebūtu bijis FK.

 

P.S. Pārkāpums no manas puses bija, vainu atzīstu. Atkārtošos- sodu piemērojiet pēc sava skatījuma. Vairāk man nebūs ko piebilst.

Edited by Zmird_Khayas
Link to comment
Share on other sites

Laikam jau zināji par ko būs FK no manas puses... Aplī bija aptuveni 2 cilvēki no 12 esošajiem, kad man priekšā pieskrēja CT, tu uz mani skatījies diezgan labu laiku, nebilsdams ne vārda nedz man, nedz CT, kurš mani bloķēja, vien aizbildinājies ar sekojošu frāzi: "Varēji viņu nodurt."- kas loģiski, arī ir pret noteikumiem, tikai tad tu būtu mani nošāvis un tas nebūtu bijis FK.

 

P.S. Pārkāpums no manas puses bija, vainu atzīstu. Atkārtošos- sodu piemērojiet pēc sava skatījuma. Vairāk man nebūs ko piebilst.

Es uz tevi skatijos ilgi, tieši tā, bet tu negāji tā pat, neaizbildinies ar to, mēs abi zinam, ka tu ar to tikai aizbildinājies lai varētu man piekasīties, ka ir fk, jo reāli, tev labu laiku nekas nebij priekšā, tu biji pēdējais, tāpēc arī skatijos uz tevi, un tikai pēc tam tev pieskrēja priekšā CT, pat ja es viņam kaut ko teiktu, sāktos atkal: "Aizver muti sīkais autist, idiot" u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Es uz tevi skatijos ilgi, tieši tā, bet tu negāji tā pat, neaizbildinies ar to, mēs abi zinam, ka tu ar to tikai aizbildinājies lai varētu man piekasīties, ka ir fk, jo reāli, tev labu laiku nekas nebij priekšā, tu biji pēdējais, tāpēc arī skatijos uz tevi, un tikai pēc tam tev pieskrēja priekšā CT, pat ja es viņam kaut ko teiktu, sāktos atkal: "Aizver muti sīkais autist, idiot" u.t.t

 

Nu bet kā es varu kaut kur iet, ja mani bloķē CT? Es nesaprotu tavu loģiku...

 

EDIT: http://prntscr.com/fjs2le  screenshot no MedusKūka

Edited by Zmird_Khayas
Link to comment
Share on other sites

Nu bet kā es varu kaut kur iet, ja mani bloķē CT? Es nesaprotu tavu loģiku...

 

EDIT: http://prntscr.com/fjs2le  screenshot no MedusKūka

Man takš vienalga, banojat mani arī, bet Zmirdam CT Banu, un ko tu melo, ka tev vislaik bij ct priekšā, ja tev CT bij priekšā maksimums 3 Sec, pirms es tevi nošāvu.

Link to comment
Share on other sites

@Hunterīts

@Zmird

Abiem warns, strīdēties jūs varat iet kur citur.

 

@Hunterīts Bans uz 1 dienu par spamu

 

@Crabz Bans uz 1 dienu par spamu

 

@Zmird Bans no servera uz 4 stundām par FK.

 

+ ieteikums visiem, gribat pieķert ātrāk visus pārkāpējus??? tad laiks ir dabūt PLAYS.TV

plays.tv pats automātiski visas spēles jums ierakstīs, kā arī vecos video dzēsīs ārā kad video mapīte sasniegs 10 GB.

 

Update par HLTV Botu: Nezinu cik runāju ar boomixu ir daudzas problēmas ar viņu, bet ir iespēja ka tas tiks uzstādīts tuvāko divu mēnešu laikā.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×