Jump to content
Outpace

Krokodila izgājieni @JB.

Recommended Posts

  • Pārkāpēja niks Krokodils jeb Lucifers/Vasīlijs šajā mapē.
  • Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) # 249 6 "Vasilijs" STEAM_1:0:140824180  2:07:36 104 0 active 196608 xlists neiet e.e
  • Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) https://failiem.lv/u/a34skhn4#_

     

     

  • Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums 0.20 -1.50 ;13.30 - 14 ; 14.30 -15.30 ; 26.10 - 26.50
  • Pārkāpums (piem. wallhack) !stuck commandas spamošana bez iemesla/traucēšana vadīt utml
  • Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) Tātad lucifers izmantoja !stuck komandu randomā bez iemesla kas manliekas ir par traku , mēģināju kontaktēties ar boomixu vai ir iespējams dabūt command log`u bet nebija iespējams ,bet vienā no momentiem varēs redzēt ,kā viņš ceņšas mani grūstīt apkārt utml. Lieku sūdzību dēļ tā ,ka tas nav pieņemams un domāju ,ka vajadzētu sodīt ar ctbanu uz kādu laiku...
  • Serveris kurā tas notika (bhop, surf, jb, arēna)JB

     

    P.s būdams ct visu mapi dabūja 3killus...

     

     

     

     

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Atzīstos es šo spēlētāju grūstiju ,bet samēru robežās nedomāju ,ka par to mani vajadzētu bargi sodīt .

 

Demo ieraudziju pārkāpējus cerams tie tiks sodīti !

 

MILZIS JUNIORS :

  • 2fk (3:40 - 4:10)
Outpace :   

  • gun feed - 1(9:40 - 9:55) , 2(0:20-1:50) , 
  • freekills - 2fk(12:00 - 12:10) 1fk (24:40 - 25:01) 2fk (27:20-27:50) 2fk(27:50 - 28:01) 1fk(29:00-29:10)
  • ik pec 3raundiem var likt dienu - (15:20 - 17:40 )
 

Link to comment
Share on other sites

Par gunfeediem jā atzīstos iedevu wepu lai Tu neizčakarētu raundu kā jau iepriekš izdarīji.
Par dažiem tiem freekilliem tiku sodīts ar slay vai pats uzrakstīju killl.
11) Vismaz Vienā no 3 dienām ir jāizmanto mapes dotās iespējas. Mapes dotās iespējas neskaitās kameras un būris.
+Kpc par saviem fk neuzrakstīji?
+kā Tu izskaidrosi ka pa visu mapi būdams ct dabūji 3killus?
:)

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Nu kurš nu vainīgāks. Outpace, pirms stučī kādu citu, lūdzu pats esi paraugs, ok? Budzik, lūdzu abiem par mācību racionālu sodu

 

Kpc man ir jābūt paraugam ,ja viņš pats ir nostučijis pāris cilvēkus par dažiem fk? Es vienkārši gribēju parādīt to ,ka viņš pats nav tik balts un pūkains ,ka visus stučī un pats ir paraugs visiem.

 

Es nekad neesmu teicis ,ka esmu ideāls utt btw.

 

P.s Par ko man iedot mācību? par tiem 2gunfeediem? xD

 

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Jūs labāk par tādiem dauņiem kā DANIKOS un ExDz mestu sūdzības, kuri uztaisa FK, paši to zin un pohujā vēl pasmejās par to :D Pohuj par wārnu man, vienkārši visiem ir pohuj, met CT banus visiem pēc kārtas, tikai ne sīkiem frageriem, kuriem matkas mājā nekā cita nav ko darīt, kā doritos hujārīt po otkatu.

Edited by simplijs
Lieki./ss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×