Jump to content
Hippy

Arēnas servera mapes.

Recommended Posts

Jaunās mapes reti redzu. Spēlētāji bieži vien vecās "labās" sabalso. 

 

Jaunās mapes patiesība nav ieliktas īsti, es jau atlasot mapes ļoti labi sapratu, ka 1 no 5 varbūt tiks ielikta, jo reti, kad patiesībā kāda strādātu, bet es ļoti raudzījos uz 2 mapēm - am_lanii un am_surfburken, varbūt uz am_iceworld? Bet tas nav manās interesēs sūdzēties, ka kāda mape nav ielikta, es vēlējos parādīt cilvēkiem, ka izmaiņas ir iespējamas un vajag būt aktīvakiem.

 

Tas ir saprotami, ka cilvēki tāpat balsotu par mapēm kur viņi jūtas ērti, tas ir tikai cilvēcīgi neiet ārpus komforta zonas un palikt tur kur šķiet, ka spēj uzstāties vislabāk pret augstākā kalibra spēlētājiem.

 

Es tāpat iesaku katram regulāram arēnas spēlētājam toties veltīt kādu stundu no savas dzīves iziet cauri am mapēm workshop'ā, lai mums būtu neliela dažādība serverī un, lai katrs būtu ielicis kaut ko no sevis iekš servera. Jauna mape no viena cilvēka jau ir daudz servera attīstībā. 

Link to comment
Share on other sites

 

Es tāpat iesaku katram regulāram arēnas spēlētājam toties veltīt kādu stundu no savas dzīves iziet cauri am mapēm workshop'ā, lai mums būtu neliela dažādība serverī un, lai katrs būtu ielicis kaut ko no sevis iekš servera. Jauna mape no viena cilvēka jau ir daudz servera attīstībā. 

Pirms nyd aizgāja pa burbuli, tur arēnā bija am_courtyard. Ļoti laba mape, būtu ideāla priekš identy arēnas. 

Vēl varianti - am_towers2; am_crazyjump (abas bāzes atdalītas, nav iespējams rašot un nošaut no muguras vai tml.) un am_pillars_v3.

 

Esmu spēlējis visas, iesaku apsvērt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms nyd aizgāja pa burbuli, tur arēnā bija am_courtyard. Ļoti laba mape, būtu ideāla priekš identy arēnas. 

Vēl varianti - am_towers2; am_crazyjump (abas bāzes atdalītas, nav iespējams rašot un nošaut no muguras vai tml.) un am_pillars_v3.

 

Esmu spēlējis visas, iesaku apsvērt.

iedod lūdzu linkus, akka ieliks, iztestēs un tad skatīsimies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaunās mapes reti redzu. Spēlētāji bieži vien vecās "labās" sabalso. 

 

Ja? Da labi? Varbūt tāpēc vienkārši jāpamaina vote maps sarakstu vai vienkārši vēl vairāk jaunas mapes pievienot. Man personīgi gribas lielāku dažādību, vairāk mapes, bet nu tās ir tikai manas domas.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja? Da labi? Varbūt tāpēc vienkārši jāpamaina vote maps sarakstu vai vienkārši vēl vairāk jaunas mapes pievienot. Man personīgi gribas lielāku dažādību, vairāk mapes, bet nu tās ir tikai manas domas.

Tad turpmāk savu tukšo muldēšanu atstāj pie malas un dod linkus uz mapēm un piemēriem!

 

Katrs nākamais "tukšais" posts tiks apbalvots ar +1wp. :)

Link to comment
Share on other sites

am_classic_winter

am_castle

am_ruby

am_yard

 

lūgums vairāk tagad paspēlēt šīs mapes, admini varbūt var force change, nez, pēc tam droši izsakamies tepat. :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt no servera varētu izņemt dažas no mainstream mapēm kuras parasti pa serveri iet apkārt (ramps/redline/must2014/nuke2). Plusā domāju, ka am_marble tiek nomainīta pirmo 5 minūšu laikā so to arī varētu izņemt. :lol:

 

edit; atvainojos ja kāda jau no mapēm bijusi iemesta topikā.

 

am_arch

am_SilverNeon

am_lego

am_stonetiles

am_xelougrass

am_azure

am_sitecheck32

am_cobble

am_DZi

am_snowfall_v2 (old bet bija fun agrāk.)

Edited by excalibur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×