Jump to content
_Valerijss

CSGO MONTAGE #4

Recommended Posts

 

Kārtējais interneta varonis, kurš vēlas izlikties pieaugušāks un gudrāks, nekā patiesībā ir. Ir sakarīga kritika, un ir arī pilnīga hujņa, ko sākumā rakstīji tu.

 

Par pašu video runājot, piekrītu augstāk minētajam, respektīvi, mūzika, manuprāt, galīgi garām, arī fragi nekas īpašs, bet tas jau nenozīmē, ka Tev būtu jābeidz mēģināt taisīt šos editus. Tas viss ir mācīšanās process.

Link to comment
Share on other sites

Gaidu mīnusu kalnus, bet izteikšu savu viedokli.

Diezgan švaki, mūzika neatbilstoša fraggiem, un dažbrīd par ilgu jāgaida līdz nākamajam killam.

Also killi ne šādi ne tādi, protams tas atkarīgs arī no montētāja ranka I guess.

 

Taisi nedaudz mazākus editus ar iespaidīgākiem killiem, vai arī ieteiktu labāk mēģināt cinematic taisīt, šāda veida killu montāžas ir 2k12.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais interneta varonis, kurš vēlas izlikties pieaugušāks un gudrāks, nekā patiesībā ir. Ir sakarīga kritika, un ir arī pilnīga hujņa, ko sākumā rakstīji tu.

 

Par pašu video runājot, piekrītu augstāk minētajam, respektīvi, mūzika, manuprāt, galīgi garām, arī fragi nekas īpašs, bet tas jau nenozīmē, ka Tev būtu jābeidz mēģināt taisīt šos editus. Tas viss ir mācīšanās process.

Kads sakars ar varonību. Vnk pierādu savu taisnību ar argumentiem. Nevis vienkārši kaut ko pliki diršu kā citiem to patīk darīt. lai gan paši ne sūda nejēdz. :)

Edited by nopper
Link to comment
Share on other sites

priekškam tad viņš šeit meta iekšā? loģiski lai apskatītu kāds un izteiktu savu viedokli. jārēķinās arī ar to ka būs tādi kā es un dirsīs beztolkā. :D

Man nāk tikai smiekli par to kā jūs cenšaties aizstāvēt viņu bet jums nav nekā lai man varētu kko uzdirst virsū un tāpēc kkadas 1 klases muļķības man rakstat.

Tu esi labs piemērs tam!

 

Tu esi idiots.

 

"parādu savu taisnību ar argumentiem" ??? neesi izteicis nevienu saturīgu argumentu, ieskaitot arī nevienu pareizas uzbūves teikumu... nemaz nerunājot par komatiem, pareizrakstību un visu citu, kas tevis rakstīto palīdzētu uztvert nopietni. Ja nav sakāma nopietna, saturīga un pārdomāta kritika, kas varētu palīdzēt posta autoram, tad varbūt vienkārši nekomentē? Labs piemērs tavai attieksmei būtu tagad kādam moderatoram vienkārši noņemt tev iespēju postot uz pāris nedēļām, varbūt tas palīdzētu turpmāk (ja spēsi) uzrakstīt kādu saturīgāku vārdu par "kaka ne edits"! Oh wait, tieši to arī es darīšu. Kā tu pret citiem, tā es pret tevi!

 

edit : runājot par vidjiku - man patika, es tā nemāku! Veiksmi turpmākajos video! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×