Jump to content
_Valerijss

CSGO MONTAGE #4

Recommended Posts

Piestrādā pie efektiem un mūziku. Un lai viss būtu seksīgāk tad labāk veido movies no fragiem kuri ir tikai one shot one head fragiem. Ja nevari dabūt no draugiem tad pameklē google dēmo. 

Link to comment
Share on other sites

k a k a  ne edits

Tur nav domāts kaut kāds Mežonīgais edits, kur viss krataas utt.. Bet prost parādu savus killus.. :/

Vienā vietā tik uz dropu bija kills... Foršāk un skatāmāk būs, ja būs uz katru labu killu dziesmas drops..

Savādāk nepatīk skatīties un nesmuki...

Bet tad man tajā ir jāliek vairākas dziesmas.. Tas būs normāli?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tu esi tāds vienīgais dalbajobs? Nevis tur pasaki "aij tu lunis esi" pasaki kapēc viņš ir lunis, ģēnijs bļe. Varu saderēt, ka tu pat nezini kā ierakstīt video, feggits.

 

Par video, parasts, vienkāršs, vienīgais šo par montāžu laikam nosaukt nevarētu? Vismaz pēc mūsdienu standartiem xD Also, nedaudz dziesmas izvēle nepatīk, un diezgan daudz dzirdēta, bet nu tas jau kā kuram laikam.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tu esi tāds vienīgais dalbajobs? Nevis tur pasaki "aij tu lunis esi" pasaki kapēc viņš ir lunis, ģēnijs bļe. Varu saderēt, ka tu pat nezini kā ierakstīt video, feggits.

 

Par video, parasts, vienkāršs, vienīgais šo par montāžu laikam nosaukt nevarētu? Vismaz pēc mūsdienu standartiem xD Also, nedaudz dziesmas izvēle nepatīk, un diezgan daudz dzirdēta, bet nu tas jau kā kuram laikam.

Ja tas bij domāts man, tad saderi. Nekomentētu ja nezinātu neko par video editošanu. Un es pateicu ka asiņoja ausis no skaļās mūzikas kura vienkārši bija uzmesti virsū sliktajiem fragiem. Tas ir kā uzbērt cukuru uz sūda un domāt ka tas labi garšos! :)

Edited by nopper
Link to comment
Share on other sites

Ja tas bij domāts man, tad saderi. Nekomentētu ja nezinātu neko par video editošanu. Un es pateicu ka asiņoja ausis no skaļās mūzikas kura vienkārši bija uzmesti virsū sliktajiem fragiem. Tas ir kā uzbērt cukuru uz sūda un domāt ka tas labi garšos!  :)

 

 

Te runa neiet par to, ka tu māki vai nemāki. Es personīgi nemāku video edit, bet es saku ko domāju un cik zinu skatoties no citiem profisināļu video editiem. Un ja vēlies izteikt viedokli tad kāpēc ir jādirš virsū? Savas stulbās domas vari paturēt pie sevis un parādīt sevi no labās puses, jo pēc šiem pāris rakstiem domāju, ka vairums tevi tagad uzskatīs par Mudaku Dirsēju. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tas bij domāts man, tad saderi. Nekomentētu ja nezinātu neko par video editošanu. Un es pateicu ka asiņoja ausis no skaļās mūzikas kura vienkārši bija uzmesti virsū sliktajiem fragiem. Tas ir kā uzbērt cukuru uz sūda un domāt ka tas labi garšos! :)

Un tu esi tas profesionālais montētājs, kas var uztasīt fragstormus? Tev liekas, ka ir viegli editot? Varu derēt, ka pat nezini, ar ko sākt. Nevajag nekā nolikt citus, ja pats labāk nevari izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Te runa neiet par to, ka tu māki vai nemāki. Es personīgi nemāku video edit, bet es saku ko domāju un cik zinu skatoties no citiem profisināļu video editiem. Un ja vēlies izteikt viedokli tad kāpēc ir jādirš virsū? Savas stulbās domas vari paturēt pie sevis un parādīt sevi no labās puses, jo pēc šiem pāris rakstiem domāju, ka vairums tevi tagad uzskatīs par Mudaku Dirsēju. 

Saku tieši ko domāju. Jo esmu redzējis iesācējus kuri daudz labak ir to izdarijuši nevis vienkārši troksni uzlikuši sliktiem fragiem. Ja nav labu fragu tad nav tolks tērēt laiku. Man nav svarīgi ko jūs par mani domājat. Esmu šeit tikai lai pabojātu citiem garīgo un atklati izteiktos, nevis caur puķēm runātu muļķības. Pilniba vienalga par visu parejo. :D

Varu arī būt sakarīgs tikai šis nav īstais topiks kur būtu jābūt nopietnam.

Link to comment
Share on other sites

Un tu esi tas profesionālais montētājs, kas var uztasīt fragstormus? Tev liekas, ka ir viegli editot? Varu derēt, ka pat nezini, ar ko sākt. Nevajag nekā nolikt citus, ja pats labāk nevari izdarīt.

Lūdzu, uz priekšu, deri. Nevaru editot labākajā līmenī (dators neatļauj). Bet ta lai būtu skatāms un klausāms noteikti varu. :)

Link to comment
Share on other sites

Neviens nelika tev skatit un komentet seit tev ja nepatika ej paraudi

Šis ir forums, protams, ka viņš saņems kritiku un viņam ar to jārēķinās, katrs vēlās izteikt savas domas.

Edited by ReinisLV
Link to comment
Share on other sites

Neviens nelika tev skatit un komentet seit tev ja nepatika ej paraudi

priekškam tad viņš šeit meta iekšā? loģiski lai apskatītu kāds un izteiktu savu viedokli. jārēķinās arī ar to ka būs tādi kā es un dirsīs beztolkā. :D

Man nāk tikai smiekli par to kā jūs cenšaties aizstāvēt viņu bet jums nav nekā lai man varētu kko uzdirst virsū un tāpēc kkadas 1 klases muļķības man rakstat.

Tu esi labs piemērs tam!

Link to comment
Share on other sites

Protams, bet tas nenozīmē, ka ir jādirš cilvēkam virsū, bet varbūt jāpamāca mazliet, ja jau tādi profesionāļi ir ?!

Rekur arī kāds gudrs cilvēks prot gudri uzrakstīt pat ar visiem komatiem. 

Bija bišk garlaicīgi un nebija ko darīt. Atradu vietu kur garastāvokli var uzlabot! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×