Jump to content
Tayyab

Sens PickLV Community Moviks :#

Recommended Posts

Pick.lv kādreiz pastāvēja,  nedomāju kad tā ir reklāma since viņs nepastāv jau no kāda 2014 gada bet bija baigais deals.

 

 

Piedāvaju jums Pick Community movie , kur daudzas agrāk pazīstamas lv sejas spēlēja , tajā skaitā es , un daudzi tagad zināmi latvijā csgo spēlētāji arī te sastopami.

 

Mans fragreel vārds iekš video , a.k.a mani fragi iekš video ar segvārdu - LAKSHMI :3

Link to comment
Share on other sites

Negribu heitot, bet fragi vienkārši briesmīgi. Pubs jau paliek pubs, bet nu cik briesmīgiem jābūt, lai 4atā nenošautu vienu džeku uz a planta? Un tas at dd2 T'spawn arī vienkārši max tizlums :D Pusstundu šauj visus no muguras (plus tos divus free-fragus) un tā pat puse nesaprot, kas vispār notiek.

 

Edits gan ir okej, I'll give you that! 

Link to comment
Share on other sites

Negribu heitot, bet fragi vienkārši briesmīgi. Pubs jau paliek pubs, bet nu cik briesmīgiem jābūt, lai 4atā nenošautu vienu džeku uz a planta? Un tas at dd2 T'spawn arī vienkārši max tizlums :D Pusstundu šauj visus no muguras (plus tos divus free-fragus) un tā pat puse nesaprot, kas vispār notiek.

 

Edits gan ir okej, I'll give you that! 

 

Es pilnībā piekrītu par fragiem ,bet nu ko gan var sagaidīt tas ir Puba Community Moviks , ieliku nostalģijas pēc :)

Link to comment
Share on other sites

LAKSHMI runāja tikai un vienīgi krieviski, so, tu te ļoti smagi ieberzies. :/ ā, un es vēl pats LAKSHMI zināju un tu noteikti neesi viņš, jo es ar viņu kopā spēlēju pikā.

Man bija uz nenoteiktu laiku samr exact name kad viņam iekš Pick bija nomainits niks. Un tiesi saja fragmovie klipa es speleju ar to niku. Bet kuru gan tas pis. Leave cs in 2012 laikam xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×