Jump to content
fani

new cs:go server?

CS GO SERVER  

62 members have voted

  1. 1. Kādu modu

    • Classic Deathrun
      5
    • Auto Bhop Deathrun
      1
    • Trouble In Terrorist Town
      27
    • Pub
      16
    • Classic Shooting Surf
      11
    • CTF
      2


Recommended Posts

HE serveri vajag. Pamētāt ar granātiņām, y0

 

Pikojās, fun stuff.

Bez team dmg or low team dps, boooooooooooooooooooooooooooomix simtpunkt var sakoderēt.

Iedod kaut kādus smoke, 1 flash un infinite lādējas HE, un mētājies tik, uztaisa mapi kur ir kaut kādi coveri, ar mazām spraugām etc etc. un aidā zuzīt.

 

P.S. Ziemassvētki sabraukuši, Tomam samdzenes. Paldies. Priecīgus ziemassvētkus

Link to comment
Share on other sites

TTT izklausās lieliski, bet vairāk atmiņas atceras surf un deathrun laikus. Vēl agrāk 1.6(joprojām ir mnlks.) hns mods, tikai csgo tas, laikam gluži nebūtu iespējams "csgo fiziku" dēļ. Mana balss par deathrun .c;

Link to comment
Share on other sites

Man likāst ka tāds surf best eksistē jo vienreiz biju tādā spēlējis bija ļoti interesanti bet tomēr par to T side lietiņu.

 

Link to comment
Share on other sites

Kas jums visiem ir ar to TTT, labi saprotu interesants un labs mods ,bet man labak patiktos viens no tiem diviem Deathrun modiem , jo atsauks atpakaļ nostaļgijā 2013.gadu un ap to laiku , kad 1.6 bija aktivitāti ja nemaldos daudzos ,jo daudzos Deathrun serveros , kas bija tik interesanti spēlēt , nosēdēju stundām un stundām ilgi tajos serveros.

 

 

Vai tad cilvēki tieši negrib vecos laikus , un izklaides?

Link to comment
Share on other sites

Tu to pateici tā, it kā TTT nebūtu vecs un jautrs.. Csgo deathruns izklausās meh, jo 1.6 tur varēji visādus trikus taisīt, bet csgo tu vienkārši skrien un ja paveicās vari normāli bhopu uz 3 lecieniem dabūt gatavu. :< imo, imo

 

Ar autobhopu dr? 

Link to comment
Share on other sites

Tu to pateici tā, it kā TTT nebūtu vecs un jautrs.. Csgo deathruns izklausās meh, jo 1.6 tur varēji visādus trikus taisīt, bet csgo tu vienkārši skrien un ja paveicās vari normāli bhopu uz 3 lecieniem dabūt gatavu. :< imo, imo

 

Tu acīmredzot neredzēji kad tur bija piedāvātas 2 Deathrun opcijas , ar auto-bhop un bez :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×