Jump to content
Timmieh.

BANS LATVIA EDGR

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles

SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: Chucky
REASON: wh
TIME: permanent

2. Paša paskaidrojums par situācijuCmon, krč Chucky un tie visi izmeta smoke un skreja tur un vnk pirms smoke izsavas es paspeju iesaut un smoke izsavas kopa ar killu un par to mani nobanoja del wh... cmooon ja viens ķip lielais paliek dusmīgs ka sīcis nošauj šo, un nevar savus pupus samierināt nav mana vaina, par to nebano ja uzliesmo nervi.

3*Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" Nevareju atrast
4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) Wtf is that..
5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) Neatradu

Edited by Timmieh.
Link to comment
Share on other sites

Meklē demo rūpīgāk, jo bez tā unbans nebūs!

 

edit : fail, es domāju, ka sūdzība ir par 1.6. Ja neierakstās demka, tad te nav ko domāt - ņemiet banu nost un miers. Kas tas par stulbumu, ka pašam demka jāraksta?

Link to comment
Share on other sites

Bans ir uz csgo servera un tur neierakstās automātiski dēmo, pašām bīja jāieraksta dēmo rakstot konsole - record dēmo nosaukums. Tākā kas raksta unban apelācīju uz csgo tad neņemiet vērā trešo punktu, protams dēmo ir vajadzīgs obligāti bet viņš automātiski neierakstīs viņu jums.

Link to comment
Share on other sites

Chucky? Tas ir kkāds heits jeb kas? Vot parādi kur... Un ko tagad varu darīt ar to banu, ja demka mav.

Es nesen no mta uz cs pārnācu kā varēju zināt kad visaiku jāieraksta to demo.. man stundas nav daudz kā dazhiem 1k utt.

Edited by Timmieh.
Link to comment
Share on other sites

diezgan smieklīgi sanāk.. jo manuprāt cilvēkam kurš bano, respektīvi - adminam ir jāieraksta demo par kādu pārkāpēju kurā viņš izmanto tās 'palīgprogrammas' nevis tam kurš tika nobanots. Kamēr serveris nepiedāvā hltv, vai automātisko demo ierakstīšanu, tikmēr adminam pašam jāieraksta demo par pārkāpēju un sūdzības gadījumā japublicē viņš. :) Ja reiz viņš ir specos un speco, tad nav grūti uzrakstīt record 1234

 

bans tiks noņemts. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×