Jump to content
Evooks

EVOOKS @FACEIT

Recommended Posts

Nice,nice man patīk.

P.s Nevaru saprast kāpēc tās rokas tik tālu/garas? (Cerams saprati jautājumu :<)

Tas ir viewmodels settings mans šķiet, pats vari noregulēt sev ierocis cik tālu, tuvu, augstu vai slīpi. 

 

 

Par video, nezinu, baigi neko spilgtu tur nesaskatiju, var redzēt ka enemy ir low, bet nu prieks, ka centies.

Link to comment
Share on other sites

Nice,nice man patīk.

P.s Nevaru saprast kāpēc tās rokas tik tālu/garas? (Cerams saprati jautājumu :<)

 

Pašam negribējās ņemties ar bindiem tāpēc paņemu gatavu configu, kur bija šitais viewmodelis.

Link to comment
Share on other sites

Labak ir but mm hero? >.< 

Nope, labāk būt tavas mammas hero. 

Anywho, tu prasi cilvēku domas, tad esi gatavs saņemt arī kādam kas nepatīk. 

 

Faceit = tas pats muchgaykings vienīgā atškīrība ir 128 un cits hosts, tikai tavai jebalai tas nedalec? MATCHMAKING = tev ir ranks pēc kura tev iedala kādā no skila grupām un tad iemet serverī ar tadiem pašiem rankiem, jeb cilvēkiem kas ir tavā līmenī, so get your shit straight son.

 

 

 

Matchmaking is the process of matching two or more people together, usually for the purpose of marriage, but the word is also used in the context of sporting events such as boxing, in business, in online video games and in pairing organ donors.

Tālāk krāsas liek man vemt visu ko esmu apēdis šodien un uzvesties kā zem LSD, bļad poniju tev kautkur vēl vajadzēja iemest un Pū kas lec iekšā akkā pie putekļsūcēja kas taisa pankūkas..AIZMIRSTI par SWEETFX acis nahuj deg un nevajag tev, iemācies uzlikt smuku krāsiņu sonyvegāsā.

 

Tādus scrub kā tevi es brokastīs ēdu...

 

 

91154eb8bc2299fcaa0188423c22e53c.png

 

P.s mīnusus varat man likt cik gribat, nepis.

Link to comment
Share on other sites

Nope, labāk būt tavas mammas hero. 

Anywho, tu prasi cilvēku domas, tad esi gatavs saņemt arī kādam kas nepatīk. 

 

Faceit = tas pats muchgaykings vienīgā atškīrība ir 128 un cits hosts, tikai tavai jebalai tas nedalec? MATCHMAKING = tev ir ranks pēc kura tev iedala kādā no skila grupām un tad iemet serverī ar tadiem pašiem rankiem, jeb cilvēkiem kas ir tavā līmenī, so get your shit straight son.

 

Tālāk krāsas liek man vemt visu ko esmu apēdis šodien un uzvesties kā zem LSD, bļad poniju tev kautkur vēl vajadzēja iemest un Pū kas lec iekšā akkā pie putekļsūcēja kas taisa pankūkas..AIZMIRSTI par SWEETFX acis nahuj deg un nevajag tev, iemācies uzlikt smuku krāsiņu sonyvegāsā.

 

Tādus scrub kā tevi es brokastīs ēdu...

 

 

91154eb8bc2299fcaa0188423c22e53c.png

 

P.s mīnusus varat man likt cik gribat, nepis.

 

tu esi idiots.

"faceit ir tas pats, tikai savādāks"

No tevis labākus video kaut kā neredzu, tā kā vari dirst debesīs, cik vien vēlies - beigās tā pat viss krīt pašam uz galvas!

 

Par video : es tā nemāku, tā kā plusiks no manis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×