Jump to content
SMUKŠS

Pelites Problemas.

Recommended Posts

Čau, tātad nāku ciemos ar problēmu, protams nezinot kas par vainu. 

Pa šo mēnesi jau esmu nomainijis 3-4 Dator Peless, tapēc ka man katra pelīte ik pēc nedēļas sāk lagot/gļučīt. Visas vienādi, Ieķeras turpina strādāt, tad atkaras un atkal turpina strādāt. No sākuma domāju kautkur vadu esmu piespiedis, izrādas ka nē, tad domāju USB ports sačakarēts arī nē, jo pelīti pat pieslēdzu pie priekšejā USB datora porta, anyway same shit, nu un es nezinu kas pa vainu. 

Edit: Izmantoju Windows 7.

Varbūt kādam kautkādas idejas/varianti kas varētu būt?
Muzikants teica lai noskanēju datoru, to es izdarīšu /Bet esmu 99%, ka nevar būt tas dēļ kautkāda vīrusa/ 


Peace!

Edited by SMUKŠS
Link to comment
Share on other sites

Esmu par šo kaut kur lasījis, ja tu lieto windows 8.1, tad tu nēesi vienīgais, kam lago pelīte. Ja tas ir dēļ windowsa, tad šo lagu var viegli atrisināt skatoties youtube pamācības.

Bet, ja tas nav dēl windows, tad drošivien kaut kas ir noticis ar grafisko karti, ieteiktu pavandīties pa youtube, jo es nemāku spriest pēc tik sīkas informācijas.

 

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz kautkas tads bija tikai nedaudz savadaks paluri pie Task Managera vai tev nav kada programma ar daudz CPU usage protams izsledz visu google utc pasties vai kautkas nav kas izmanto tev cpu usage jo man del ta karas pelite un settingi bija nogluchiti es uzspiedu end task procces un viss man visn pazuda uz muzu bet tagad man ir cits windows 8.1 vairs nesmu saskaries ar shadu problemu.

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz kautkas tads bija tikai nedaudz savadaks paluri pie Task Managera vai tev nav kada programma ar daudz CPU usage protams izsledz visu google utc pasties vai kautkas nav kas izmanto tev cpu usage jo man del ta karas pelite un settingi bija nogluchiti es uzspiedu end task procces un viss man visn pazuda uz muzu bet tagad man ir cits windows 8.1 vairs nesmu saskaries ar shadu problemu.

Nope brīdī kad nokaras CPU nepalecas uz augšu vispār, nekādas izmaiņas tajos brīžos nav saistība ar CPU!

Link to comment
Share on other sites

Pirmas divas pelites bija legit, tagad saku pirkt trash jo anyway sapisas. 
Nefreezo CPU jo reali padoma pats, es speleju CS:GO man pelite nolago (CPU pienemsim paaugstinaats) Tatad ari CS:GO janofreezo. Bet tas nenotiek, reali tas notiek ar pelitem. 

+Kur logika slepjas tur ka katrai pelitei sak CPU freezot apmeram tikai pec +- nedeljas?




EDIT : Parinstaleju windows, same shit problem.


EDIT : Atradu programmu kas atrod vaidzigos drivers, tagad instaleju visus drivers pilniba, redzes kads bus iznakums.. 

Edited by SMUKŠS
Link to comment
Share on other sites

Varbūt apsver domu nopirkt to adapteri, kurš usb vadu pārtaisa tajā vecajā pelītes vadā (hz kā sauc, bet to, kas vecajām pelītēm) ?

 

mazliet parakņājos pa webu, varbūt izmēģini kaut ko no ŠĪ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×