Jump to content
SMUKŠS

Beidzot pienāca brīdis.

Recommended Posts

Īstenība man pilnībā vienalga ko citi saka, rēali te sanāk cik cilvēku tik viedokļu. Pats personīgi arī nēsmu sajūsmā par Famas | Lenta aka Survivor Z, bet kāda tam tagad nozīme? Daudzi teica ka sick skins atm famasam daudzi teica ka sūds. Nu neko darīt visiem izpatikt nevaru. Rēāli izpatikšu tiem kas pateica sūds tad nepatiks tiem kam patika. Nu koks ar diviem galiem.
Bet jā nosaukumu viņi izvēlējās. Tas tā.  Bet jā karoče visiem visiem liels paldies par support un atbalstu! 
 

Link to comment
Share on other sites

Tiesam malacis.. ko lai cilveki nesaka vienmer paliec pie sava. Neapstajies nekad. Tu sita talu vari tikt un visu tev to labako novelu. Zin ka ir.. vispirms tu meigini. Nekas nesanak un visi saka nekas nesanaks un vari mest visu prom. Tad tev ir progress un kaut kur tiec bet cilveki saka ai tas hujna. Tapat nekas labs nebus. Ja sanaca vienreiz bet tas viss.. Tad tu progresse un tiec kur gribeji un tie kuri tevi sutija un teica ka nekas nesanaks beigu beigas tev saka I love you es tevii ticeju. Es zinaju tiksi tur un tur... turies vecit un dari to kas tev patik un ko gribi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad Latviešiem plus, pēctam kad skins maksās kapeikas un kāds vērs case vaļa - tad varēs man pārmest hahaha ;DDDD
Bet jā es pats nebūtu nekad dadomājies ka to famasu pievienos, priekš manīm tas bija nežēlīgākais šoks

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām izskatīgakais famas csgo pašlaik, visi pārējie tādi meh, i mean shroudam patīk, shrouds spēlē ar viņu, gj ;D

 

btw - tagad tev skinus vieglāk spēlē būs dabūt, kā privilēģija, esmu redzejis ja čalim pieņem pirmo skinu pec tam nākamos ari pieņem vairākus jo zin uzticās ka nebus copyrights n shit. gl

Edited by TheGreat8
Link to comment
Share on other sites

btw - tagad tev skinus vieglāk spēlē būs dabūt, kā privilēģija, esmu redzejis ja čalim pieņem pirmo skinu pec tam nākamos ari pieņem vairākus jo zin uzticās ka nebus copyrights n shit. gl

 

Jā, Es par to Esmu arī informēts jau. Tapēc šis nebūs gadijums kur Es apstāšos. Es tieši sākšu darīt visu aktīvāk, tagad sākšu taisīt stikerus, iznāks stikeri - un tad sākšu čiņīt nākamos weapon skins!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×