Jump to content
Miervaldis

nepamatots bans

Recommended Posts

http://failiem.lv/u/kxwopsr

 

Demo uz beigām. 

 

apraksts : opšem lieta tāda, ka esmu nepatiesi nobanots, bana ilgums ilgst nedēļu, tas manu praāt ir par traku. Dzīvnieks ienāca serverī un nobanoja, pat nepaskaidrojot par ko. Manu prāt viņš vienkārši nedzirdēja, ka es biju pateicis komandu "nekustēties" jo pats intensīvi runāja būdams terrorists. Demo ir no Trenera, tapēc lai dzirdētu, ko es teicu, jo biju ct. Ceru, ka kāds patiešām šo demo noskatīsies un banu noņems. Cerams, ka pats Dzīvnieks neizslēgs topiku. Paldies!

 

Lūgums BT izskatīt šo lietu. 

Link to comment
Share on other sites

PĒC PARAUGA

 

Aizliegts taisīt free damage

 

Nogalināšana bez iemesla (FreeKill a.k.a. FK) - Admins var piespriest sodu pēc paša izvēles, skatoties pēc situācijas, 48h maksimums,Mass FK gadījumā,bana ilgums nedrīkst pārsniegt 1 nedēļu, (ar izņēmumiem).

 

Uz jautājumiem normāli atbildēt nespēj

 

Noteikumu nezināšana

 

Treneri, pārmaiņas pēc, aiziej savos 20 gados uz privātstundām latviešu valodā.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzīvniek, atļauj kādam citam izskatīt šo lietu, jo kā redzems, Tu pat nevari ieklausīties un saprast, ka bans ir nepamatots. 

Free damage? tu nelēkāji ārpus cella, kad bija celll days, mass fk? tu tak joko vai ne? nekāds mass fk nebija, neesmu vainīgs, ka tev kaļķis ausīs un nedzirdi kas jādara, ā pareizi, tu jau vari nedzirdēt, jo esi dzīvnieks

Link to comment
Share on other sites

Dzīvniek, atļauj kādam citam izskatīt šo lietu, jo kā redzems, Tu pat nevari ieklausīties un saprast, ka bans ir nepamatots. 

Free damage? tu nelēkāji ārpus cella, kad bija celll days, mass fk? tu tak joko vai ne? nekāds mass fk nebija, neesmu vainīgs, ka tev kaļķis ausīs un nedzirdi kas jādara, ā pareizi, tu jau vari nedzirdēt, jo esi dzīvnieks

 

Viņš tev iekopēja pirmo noteikumu no jailbreak vispārējiem noteikumiem. Tas nenozīmē, ka tevi kāds apsūdz mass fk. Ja tu to nesaprati varbūt ir vērts pārlasīt noteikumus?

http://identy.lv/forum/index.php?/topic/20727-jailbreak-servera-noteikumi/

 

P.S Gaidam, kad vel kāds BT izskatīs sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Voisu demkā nedzirdu, nevaru pateikt, kas bija teikts un kas nebija. 
Tas, ko es redzēju : 
Ienāk dzīvnieks serverī, 3 cilvēki ir būrī, viens ir ārpus būra, kuru tu gribi nošaut. Rezultātā nošauj vienu no būrī esošajiem cilvēkiem un saņem par to slay. 
Next rounds - kaut kur skrien prom, skrien līdzi tev treneris (uz kkādiem lāzeriem, the fak is that, man nav ne jausmas), dzīvnieks izmet divus flashus, tu viņu nošauj. Why? - nav ne jausmas.

Last rounds, 4 T'si stāv būrī pie sienas un nekustās + 1 izredzētais terorists Treneris lēkā kaut kur kreisajā pusē no viņiem (skraida šurpu turpu, lēkā utt.) Kaut kāda runāšana no tavas puses, neviens no T'siem nekustās, līdz pakustās dzīvnieks, metot flashu un vēl daži. Visus viņus nošauj. OK, ja jau bija norāde, ka nedrīkst kustēties, kāpēc treneri nešāvi nost pirmo? Visu laiku pa apli mīņājās, bet viņam uzmanību nepievērsi.

 

Par cik JB ir labs serveris un man patīk spēlēt, neko īpaši nesapratu no situācijas, jo runāšanu dzirdēt nevar.

 

caur nonstīmu jāskatās, mazais, tad būs skaņa, cheers. ///dzifnieks

 

- nonstīms jākačā? fuck that! bans pamatots.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×