Jump to content
vovans

IDENTY Pavasara nomināciju balsošana

Recommended Posts

Hey hey IDENTY biedri!

Pienākusi ilgi gaidītā vasara un beidzot daļa var doties pelnītajā atpūtā, bet otra daļa var meklēt nākamās studiju vietas vai darbus. Bet ne par to šobrīd ir runa. Turpmāko 2 nedēļu laikā jums tiks dota iespēja piešķirt nominācijas atsevišķām personām. Nekādus dižos ievadvārdus es te nerakstīšu, jo visiem jau ir skaidrs kas te būs jādara. Vēl vēlos piebilst ka šāda veida nominācijas tiks rīkotas tikai ik pēc 3 mēnešiem, jeb nebūs vairs tā sauktais NOTM, bet tagad spēkā stāsies NOTS - Nomination Of The Season. Tie kas nesaprotu angļu valodu, tad nomināciju balsošanas konkurss tiks veidots tikai gadalaiku beigās (ziema, vasara, pavasaris, rudens). Tas viss ir tikai tāpēc, ka aktivitāte uz šāda veida konkursiem forumā ir kritusies un vēl protams ID administrācija nevēlas noslogot mūsu Photoshoperus kuri cītīgi strādā pie katra gadalaika logo izvēides. Jūs tak noteikti piekritīsies tam, ka viņiem arī jādod laiks atpūsties, vaine ?

Tas tā īsumā viss. Ķeramies pie lietas.

 

P.S. Jā, mēs zinām to ka "nedaudz" aizkavējāmies ar to pavasara balsošanu ieliekot viņu vasaras vidu, bet cerams ka tas nesagādās nekādas grūtības jums.

 

Lietotājs tiks apbalvots ar +1wp ja netiks ievēroti šādi noteikumi:

1. Nebūsi pamatojis katru nomināciju ar nominācijas cienīgu viedokli;

2. Ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot;

3. Ja būsi nominējis pats sevi;

4. Ja tev nebūs vismaz 20. postu.

 

Nomināciju saraksts:

 

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk.

DD2 Admins - Labākais servera admins.

JB Admins - Labākais servera admins.

SURF Admins - Labākais servera admins.

DR - Admins - Labākais servera admins.

MTA Admins - Labākais servera admins.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsošana notiks līdz 2. augustam !!!! 

 

Labākajiem tiks piešķirtas balvas, tāpēc esiet aktīvi ;). Mēs noteikti arī neaizmirsīsim par tiem kuri izteiksies šājā topikā. Tie protams arī tiks pie nelielām balvām.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Varbūt tā nav, bet teikšu Akka aka Artūrs. - Ganjau vizuāli neko tā neredzam ka kautkas notiek, bet tā paļubomu visu laiku seko līdz identy.lv


Moderators - Iečekoju ka šaize ir moderātors, paliku šokā. Nezinu cik ilgi Tev jau šitas status bet apsveicu Tevi večuk, Paļubomu šaize aka Rihards krč! <3 


Lietotājs- Labi, lai iet Jorens. - Nevaru komentēt kapēc. Vienkārsi bieži redzu viņa niku!


Palīgs - Galva, viņs ganjau zin kapēc! One love večuk!


Sliņķis - Varētu būt Yogijs. Vasaras meigā ganjau aizgājis! Ha


GFX - Žēl ka nevar sevi nominēt, bet lab nē joks.. Grūti izvēlēties ja godīgi, Patīk psai darbi, šaizes, un Valta darbi. tapēc diemžel takā nevar nominēt vairākus, nominācija netiks nevienam!


Girl next door - Ām vispār par ID meitenēm vairāk neko nezinu, bēēt teikšu Lori, becaz VOTW voice <3


 


 


BTW, jā. Mani lēmumi varbūt nav korekti un pareizi. Jo identijs pašlaik ir kā ieskrietuve, tapēc sanāk palaist kādu garām, bet tā visi kurus Es pazīstu jūs vienmēr paliksiet vismaz manos labi,kruti čuvaki vai meitenes, so jā. Visiem much love! 


 


Edited by JS.
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šoreiz nominēšu akku, jo tiešām var redzēt, ka viņš šeit apgrozās ļoti bieži, un protams viņš jau arī ir tas, uz kā pašlaik visvairāk gulstas atbildība par Identy.

Moderators - Tas vienozīmīgi ir Rausis, lai gan viņš ir grupā "admin", bet pārsvarā dara Moderātora darbu, viņš ir cilvēks, kas nekad neatteiks palīdzību.

Banteam - Tas būs KNE, jo ir vienīgais no ban team kuru tā normāli redzu darbībā un pašā forumā.

Lietotājs- Venturčiks ir visvairāk pamanāmais lietotājs, vienmēr būs ID čatā, un viņam vienmēr būs ko pateikt.

Aktīvais- Aigars, vienmēr čatā būs ko pateikt(gan sliktu, gan labu), bet vienmēr, ka te ienāku viņš arī it ON.

Palīgs - Bez komentāriem... Elvijs...

Sliņķis - Tīģeris, un outsiders, neesmu redzējis veselu gadsimtu viņus.

GFX - Feiks, jo pavasarī notika Identy dizaina maiņa, un viņš bija tas, kas izveidoja visus šos skaistos attēlus.

Girl next door - Mūsu mīļā Ieva a.k.a. Mazā, reāli vienīgā meitene ko pamanu iekš ID, manā uztverē viņa liekas arī visjaukākā un pabijusi šeit jau pietiekami ilgu laiku.

 

Un jā, man tas pats kas feikam, baigi bieži nesanāk ieskriet ID tāpēc neesmu visas nominācijas aizpildījis.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Šoreiz akka tiešām ir nopelnījis šo, ir pat konkurence, bet par cik viņam ir tās pieejas, viņš pavasarī daudz ko darīja ID labā, taisīja, laboja (laikam, tā izskatījās), ja nē, tad teica citiem, lai to dara,  tam jau tā laikam jābūt, idk.


Moderators - Tā kā pavasarī īsti moderatoru nebija, EMB's ar Rausi ņēmās pa forumu un warnu lapām. Lai jau tiek nominācija EMB'am. 


Banteam - Dzīvnieks, lai arī cik ļoti man to negribētos teikt. ;D Dažreiz būs kaut kāds pamatojums, dažreiz nē, dažreiz sūdzības izskata korekti, dažreiz laikam slinkums un vnk pasaka "nebūs"... classy.


Lietotājs - Fokus aka francua tik pat kā vienmēr pamanāms čatā, pat izveidoja nelielu konkursu tā tīri for fun, vairāk vajag!


Aktīvais - Aidzis 24/7 uzturas forumā un krāj tās stundas, čatā arī bļaustās un cenšas pievērst sev uzmanību. :<


Oldschool - Talants, daudz uzturas forumā, bet nav tas klačotājs, pārsvarā visu stalko un bez vajadzības čatā neko neraksta.. 


Girl next door - Lai arī cik reti Vita šeit iegriezās, katru reizi kā ienāca, čatā iemeta pa kādai gudrai domai un uztaisīja topiku ar jaunāko "FailArmy" video, kura dēļ daudzi foruma biedri papriecājās un saspieda "like". :D


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, jo viņš vnmēr up on something lai padarītu serverus/forumu labāku.


Moderators - EMB, jo nevienu citu modu praktiski neredzēju, simplijs vsp ienāk 3x mēnesī aizvērt vienu topiku.


Banteam - Viennozīmīgi skillzz, ļoti apmierina viņa darbs, pašam mazāk, nu jau spēj izskatīt visas sūdzības bez problēmām.


Serveru administrātors - Mans mazais saulstariņš oldiņš, viss vienmēr tiek bez problēmām un laikā izdarīts


DD2 Admins - Zangisters, lai arī viņam to acc atņēma, bet tomēr reportu ziņā viņu neviens nepārspēs, dari ko dariji, tikai cītīgāk.


JB Admins - Jorens, lai arī dažreiz gribas jautrību, bet viss tiek darīts pēc noteikumiem


DR - Admins - Oldiņš, visus nelabos vienmēr nahrinizē 


MTA Admins - Lai arī es MTA nemēdzu spēlēt, bet es uz 100% atdodos Galvai, jo viņš serveri ceļ augstākā līmenī.


Lietotājs


Palīgs - ISTENAIS, BLYAT ZABIL ŠITAS ČELLS PROSTA VISU IZDARA!! props


GFX - šaizei ir next level darbi, ļoti kreatīvi un apburoši


Aktīvais - Linis, jo tam čalim vnk nav dzīves, "question mark boys" 


SPAMERIS - Linards, jo vienmēr kā ienāku čatā, tā viņš tur smird kko


Girl next door - Balsi atdodu visām, jo visas skaistas, gudras un aktīvas :)


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Skaistais ,gudrais ,izsmalcinātais AKKA ir nopelnījis manu atzinību ,bija uzdevuma augstumos.


Banteam - Skillz ,cik esmu redzējis ir izskatijis daudz sūdziibas šo mēnesi.


Palīgs - Yogijs ,šo mēnes ir izpalīdzējis daudz man.


Sliņķis - Rupucis ,pazudis neko nedara.


Aktīvais - Rausis ,24/7 Online ,no life - katru dienu redzu gan forumā ,gan Serveros.


Girl next door - Lori ,apbūura mani ar savu balsi  ^_^


 


Edited by Valis
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Nu ganjau ka Akka, ilgu laiku sezh ar so statusu un nepadodas neskatoties neuzko. Bet butu atdevis so nominaciju Klavam ja vins butu ar so statusu, jo vins vienigais kas salaboja manu nodoto bugu :lol:


Moderators - Paris dienas saja statusa bet jau esi aktivs un redzams katra sadala, pat MTA sadala. Dodu nominaciju Shaizei


Banteam - Si nominacija goes to Skillz.. Aktivs, izskata sudzibas un tas ari viss ko vajag no laba BT.


Lietotājs- Aigars... Vienmer sezh chata vienmer ir tur un tur. Sezh gaida kamer white iemet kadu CD key.. Malcis


Palīgs - Akka, palidzeja man ar MTA serveri kad prasiju, bet dazreiz sutija pie Rausa ganjau ka slinkums bija. Tapec nomineju abus. (Nebij teikts ka nedrikst!!)


Sliņķis - PWA. MTA pametis neko nepalidz neko nedara ganjau ka atmeta visu.. Bet pareizi nav ko vasara drotot ar mazajiem MTA.


GFX - Viennozimigi Janis, dara savu darbu netikai PS bet ari taisa video filme video un daudz vairak, tiesam vechuk tev viss sanaks un drizuma busi liels GFXs`eris ja tu to loti gribesi.


Aktīvais - Aigars, ka jau teicu vienmer sezh chata un gaida kadu CD Key no white..


Link to comment
Share on other sites

Pirms sarakstu savas nominacijas, gribeju tik piebilst ''Pavasara nomināciju balsošana''.

Saprotu, ka reti kursh atceras kas pavasari notika, bet tas nebij tik elligi sen, un es jau nu simts procentigi pavasari nebiju moderators... bet nu whatever, no awarda neatteikshos :Kappa:

 

 

Administrācijas darbinieks - Viennozimigi akkucis, normali uzdarbojas, vienmer aktivs un yh. te nav 2 domu.

Moderators - simplijs kautkur pazuda, un kautvai EMB un vovans abi itka admini, vini abi darija to, kas butu moderatoram jadara. nevaru izlemt starp abiem diviem, tapec neviens.

Banteam - KNE un DZIFVNJIKS labi dara darbinju, celjgals var teikt 24/7 online sezh, toms ari baigi aktivs. tikai delj ta, ka vairak bij juutams tominja darbs, gan jau tapec ka vislaik kads kautko vinam uzdirsa, vai sudzejas or smth, atdodu nominaciju DZIVNIEKAM.

JB Admins - Biezhi vien sanaca pret Valca08 spelet 1x1, jo serveri neviena cita nebij. Nezinu vai labakais, bet viennozimigi aktivakais admins ap to laiku.

DR - Admins - Parsvara tikai jailbreaka uzturejos, bet kad iegaju palekat dr, Oldiņš tur ietureja kartibu,

Lietotājs- fokusins ar aigaru abi ellig aktivi, te reali 50/50... uzmetam monetu, lai iet... francua.

Sliņķis - Sita butu janjem ara, bezsakariga nominacija, bet whatev. neviens.

GFX - viennozimigi JS. GFX administrators ar apbrinojamiem darbiem. vienigais kas gfx sadalju tur aktivu.

Oldschool - LINARDS aktivakais identia, get a laif m9 :Kappa:

Girl next door - Mazaa. un Lori visvairak tiek redzetas, bet Lori gan foruma uzturas, gan dzied, gan serveri spele.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks-Dotu akkam,jo viņš uztur labi šo serveri..

 

Moderators-EMB,jo viņš labi parada savu darbu,kārtību ievieš

 

Banteam-Dzivnieks,jo ar pārliecību izskata sudzības un pārkāpējus

 

JB Admins-Kā tā JB maz spēlēju,balvu atdotu Jorenam un Zoibergam,jo var redzēt ka puikas cīnas par acc.

 

DR - Admins-Oldiņš,jo bieži ir on.Aktīvs.

 

Palīgs-Dotu Fazijam,jo palīdzēja iemācities rīkoties ar acc.

 

Sliņķis-KNE un Skillz,jo viņi manas sūdzības neizskata..

 

Papildināšu....

 

Lietotājs-Aigars,bieži redzēts forumā,foršs pacans

 

Serveru administrātors-Domāju ka Karamele,kartību uztur,labs

 

Aktīvais-Akka ar Linardu,jo abi ļoti daudz uzturas forumā

 

Oldschool-Linards,jo skatoties pēc pavadīta laika

 

Girl next door-Šo atdodu Kristīnei,jo gudrākā iespējams fourmā

 

 

SURF Admins-Sugar fresh un TIGER,jo bieži redzu,ka tiek nobanoti spēlētāji..

 

SPAMERIS-Rauša kungs,ka vienmēr iejaucas kaut kur:)

 

GFX-Psai darbi,jo tie aizkustina visus..

 

MTA Admins-Galva,jo redzu ir aktīvs forumā,gan serverī.Bieži skatās sudzības un pārkāpējus

 

 

 

 

 

Edited by Zangisters
Link to comment
Share on other sites

Ko zinu, to sarakstīšu :D

 

Administrācijas darbinieks - Bet AKKA of course, jo citu nemanu aktīvāku par viņu . Citiem vasara, bet Akkam identijs

Moderators - Šaize ! Beidzot kāds pamatoti man uzlika warnu  :Kappa: 

Banteam - Dzivnieks runā pats par sevi, vienmēr un visur , no viņa reāli pats jorens nevar izsprukt cauri

Serveru administrātors - Oldiņš ar lepnumu paziņoja man , ka ir serveru administrātors, domāju , ka neviens cits šo amatu nenovērtē tik ļoti cik viņš.

Lietotājs- Aigars ir foršs, viņam praksē garlaicīgi , tāpēc čatā nekad nav garlaicīgi

Palīgs - Klāvs mani izpestijis laukā no visādiem draņķiem 

Sliņķis - Yogijs viennozīmīgi paņēmis vienkārši vasaras brīvlaiku 

GFX - Patīk PSAI darbi , neteikšu, ka izcili, bet var redzēt, ka čalis cenšas 

Aktīvais - Crekeris vienkārši tik bieži uzpeld, ka man nav gaisa ko elpot 

Girl next door -  Visas !

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka, jo var redzēt, kad viņš tērē brīvlaiku priekš Identy. :<


Moderators -Šaize, yust cause.


Banteam - Nezinu vai viņš ir izskatījis visvairāk sūdzības, bet noteikti Skillz.


Serveru administrātors -Noteikti Oldiņš, jo vienmēr uztur kārtību.


DD2 Admins - hmm , Zangisters lkm.


JB Admins - Labākais JB admins noteikti ir Treneris laigan redzu viņu reti Online, bet viņš vienmēr pilda savus pienākumus labi.


DR - Admins -Oldiņš B| 


MTA Admins - Viennozīmīgi Galva, viņš dara visu lai attistītu MTA un lai cilvēkiem būtu foršāk spēlēt 


Lietotājs- Aigars, vienmēr viņu var sastapt forumā 


Palīgs -Yoga, paprasi, izdarīs, viss ok , legit.


Sliņķis - Neredzu nevienu sliņķi šeit, kurš NEKO nedarītu, so Noone


GFX - Domāju, kad JS, esmu redzējis viņa darbus, vnk OP, keep it up.


Aktīvais - Akku katru dienu var redzēt. 


Oldschool - LINARDS, ņemot pēc statiem :D


SPAMERIS - Rausis , vienmēr čatā ktko raksta :D


Girl next door - Visas B|


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, jo viņš ir vienīgais, kurš nedraud citiem ar savu statusu.

Banteam - KNE', jo viņš adekvāti pilda savus pienākumus atšķitrībā no citiem.

Serveru administrātors - Karamele, jo spēja serverī uzturēt jautrību, izmantojot acc.

JB Admins - Ņemšu piemēru no galvas un nominēšu divus cilvēkus jeb Treneri un Dr.Zoidbergu. Šie divi cilvēki,manuprāt, ir labākie admini, jo vienmēr spēj adekvāti izskatīt situāciju, nežēlojot nevienu, kā arī viņu aktivitātes dēļ es viņus nominēju.

Lietotājs - Francua, jo izveidoja unikālu konkursu.

Girl next door - lienuxeee, iespējams, nav pati aktīvākā forumā, bet serverī gan, un tieši tāpēc es viņu nominēju.

Pamaz, jo neesmu foruma žurka. :<

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Principā tas vienmēr ir bijis AKKA, bet Rausis un MadYoga arī ir manā redzeslokā, šoreiz atdošu Rausim balsi, jo pirmstam ir bijušas balsis par iepriekšnosauktajiem cilvēkiem. Paldies. :)


Moderators - vovans. lai gan nekur īpaši neizcelies, bet es zinu kur tu figurē, piemeram awardu topiku vienmēr parbaudi. :)


Banteam - ja par visu pavasari tad DZIVNIEKS. Skillz nev tik sen bt, un paskatoties sūdzibu sadaļu, visvairāk figurē DZIVNIEKA vārds. :)


Serveru administrātors - Karamele, chuvak ti repchik, bet jā. :)


DD2 Admins - neesmu pārliecināts kam atdot nomināciju. bet atdošu blR- jo puika ilgi jau nav pametis amatu, un ir aktīvs banotājs. :)


JB Admins - Dr.Zoidbergs, jo mans draugs. :< bet nē, aktīvs un stingrs puika./ jeb meitene haha gay /


SURF Admins - Skillz, došu tev draugs, jo tomēr tu tur esi aktīvāk redzēts, bet ja godigi tur ir pamaz adminu kuriem varētu vispār domāt atdot šo nomināciju, bet nu labi, dāvinu tev Skillz.


DR - Admins - Oldinjs :< man vair nav ko piebilst par šo lietu.


MTA Admins - kas ir MTA?


Lietotājs- JORENSSSSSSSSSSSSSS, neuzskatu ka vajag komentārus, sorry Aigar 


Palīgs - Rausis, un Olds, bet par pēdējo palīdzību Rausis. :<


Sliņķis - outsider :< kur viņš ir palicis vispār? 


GFX - shaizeeeeee, vienmēr atdodu tev šo balvu, bet vēl gribās redzēt uz ko ir spējīgs JS, labi, šoreiz shaize, par vasaras jau tev varbūt netiks, dzīvosim redzēsim. 


Aktīvais - akka, bez komentāriem


Oldschool - slayzorkjeeee tas jau cik gadus te ņemās un sauc visus pret viņu pašaut uz dd2.


SPAMERIS - nav kam atdot nomināciju, nezinu :<


Girl next door - varētu atdot Cloudletai, bet takā prasa gudrākā, tad lai iet Kichinja.  :wub: 


 


 


 


 


 


:kosmonauts: 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka, visu činī un taisa, atteica aksesu Jorenam, gandrīz vienmēr visur klāt, tik biežāk vajag streamot. 8).


Banteam - Gribas dot Dzīvnieciņam, bieži izskata apnicīgā Zangistera reportus, aktīvi strādā, sēž onlainā, baigi draudzīgais. Patīk man viņš. 


Serveru administrātors - Nu šito došu karamelei, bieži redzams serveros, arī onlainā ir, izpalīdz vienmēr ja vajag un arī baigi jaukais.


JB Admins - Zoidiņš, vienmēr un visur, kārtības ieviesējs, gandrīz nevienu nežēlo, arī pajokojas,  māk ieviest jautrību serverī. 


DR - Admins - Lai nu cik aktivitāte būtu liela DR, Oldiņš vienmēr un būs vislabākais DR admins un man tas nemainīsies. 


Lietotājs- Forever Jorens, for real, bez mūsu Jarena ID nebūtu tāds, kāds ir. Lai nu kāds frīks, bet  vismaz man viņš ir daļa no IDenty.


Sliņķis - PWA,  nezinu kur palicis, bet nu aktivitāti neredzu vispār, sliņķis baigais. 


GFX -  Man ļoti patīk daudzi fotošoperi, bet šis jādod JS , it īpaši , ka tikai par suskraibu taisa bezmaksas signus un avatarus. 


Aktīvais - Uzreiz galvā krīt Aigars,  visur ielīdīs ar gudru teikumu un pa pusei frī killos jb ar savu īpatno vadīšanu


Oldschool -  Manuprāt, šis tiek TnT,  jo nu lai cik aizņemts šis cilvēks  būtu, bieži atradīs laiciņu lai paviesotos gan forumā, gan serverī uzpeldēs, retāk gan, bet nu. Uzticams lietotājs Identijam.


SPAMERIS -  Tas jau fagons, furgons, nez, vislaik čatā ko iemuldēs vai iepostos ko gudru.


Girl next door -  Un apdomājoties, pavasarī gan es teiktu, ka šokolāde, jo nu tad baigi baigi aktīvā bija, draudzīga un pozitīva, ļoti superīga meitene


Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīšu arī nominācijas no savas puses tagad, jo vēlāk vēl aizmirsīšu.

 

Administrācijas darbinieks - Tas tiek lietotājam - akka. ID es ieeju katru dienu, bet ne vienmēr es te kko iepostoju vai izdaru, bet gandrīz vai katru reizi kad ieeju es redz čatā akku. Forumā arī katru dienu var redzēt kādu viņa atrisinātu problēmu. Noteikti ka viņš arī serveros pavada kādu laiku, bet par to man nav ne jausmas.

Moderators - Ja es nemaldos, tad pavasarī moderatora tiesības bija lietotājam EMB, tāpēc arī nominēšu viņu. 

Lietotājs- Šis lai tiek Jorenam. Neskatoties uz to ka Jorenam te esot daudz heiteru forumā, bet respect ka tomēr turās vēl ID un šiverējas pa forumu un serveriem. 

Palīgs - Nomināciju piešķiršu - šaizei, jo viņš man pasvieda domu atkal uzcelt gaisā šo te nomināciju konkursu.

GFX - JS. Vienkārši skaistas ekrāntapetes, paraksti, avatāri, videomateriāli un viss pārējais ar ko šis lietotājs dalās.

Aktīvais - Aigars, jo redzu ka viņam arī nav nekāda statusa forumā un šis te vēl tik aktīvi pavada laiku. Arī katru dienu redzams jo izceļās ar savu humora izjūtu.

Oldschool - Lai iet LINARDS. Viņš šeit arī ir bijis dažādos amatos, bet tagad paņēma atvaļinājumu un pavada laiku ID kā oldschool biedrs.

Girl next door - CLOUDLETA. Ļoti bieži sastopama forumā. Šad tad parādās arī kāda cita, bet biežāk šeit uzturās tomēr šī dāma.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka ir aktīvs forumā un protams atrast viņu var arī serverī.

Banteam - DZIVNIEKS Šis cilvēks izskata sūdzības, bet reizēm ir pašam problēmas ar noteikumiem, bet nu ja jau viņam ir šī grupa lai jau tiek.

 

SURF Admins - TIGER. Serverī ir ļoti bieži un ir vienīgais kas tur vēl kaut ko uzrauga, ir taisnīgs un spēlētājus nešķiro.

Sliņķis - MadYoga Ļoti maz redzams forumā, bet iegriežas arī serverī. Ieraugot šo cilvēku serverī kucēni ir bezspēcīgi. 

GFX - JS Laikam jau tāpēc ka viņa darbi ir skaisti. :)

Girl next door - Lori laikam jau tāpēc, ka viņa ir viena no viss aktīvākajām, aktivitātes ziņā jau no viņas neatpaliek arī Loreta, bet nu šoreiz lai tiek Lori. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds lkm lasīt nemāk, ne ? Sprīdīt ? Jūnījs takš ir pavasaris  :facepalm:  f3E7Nat.png

 

Administrācijas darbinieks - Akka,jo veltīja savu brīvo laiku identy kaut arī tā brīvā laika nemz nebija tik daudz :)

Moderators -EMB uz to brīdi bija pats aktīvākais šī amata darbinieks.

Serveru administrātors -Noteikti Oldiņš,jo uzturēja kārtību.Vienmēr varēja vērsties ar ķibelēm saistībā ar serveriem.

SURF Admins - TheNazis ! Jo vairāk neviena aktīvā admina nebija pavasarī :/

DR - Admins -Oldiņš ofc ;d te pat nav ko piebilst

MTA Admins - Galva uztur kārtību, bano mazos bugerus.

Lietotājs- Aigars vienmēr kautko darbojas forumā.

Palīgs - Oldiņš,vienmēŗ nāk pretī ja vajadzīga kāda palīdzība.

GFX - JS. vienmēŗ ir patikuši viņa darbi,vnk viss tik smuks ka siekala tek  :retarded:

SPAMERIS - Rausis , vienmēr čatā kauttko murmulē

Girl next door - Mana sirds vienmēr ir piederējusi Kichinjai  :wub: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Viennozīmīgi tas  ir akka, es domāju šeit daudz nav ko jāraksta, jo tiešām var redzēt kurš īsti darbojas pa forumu.

Moderators - Šis pienākas Vovčikam, ilgu laiku jau ir bijis mods, nevienam nav bijušas nekādas pretenzijas par viņu, aktivitāte arī viņam ir laba. Un protams, kas modam ir jādara viss labāk? Uzraudzīt forumu, kas viņam padodas labi.

Banteam - Došu Dzīvniekam un skillzam, abiem par ātru izskatīšanu, un par to ka ziņo man pa pm, par flagu graizīšanu sliktajiem zēniem.

JB Admins - Šis pienākas Dakterim Krabim, jo zinu ka viņš jau ilgu laiku uzturas jb serverī par adminu, un pagaidām viņš nav man iekritis acīs ar kaut ko sliktu, vienīgais banus gan par ilgu liec.

LietotājsAigaram, jo tiešām viņš te ir bez statusa jau ilgu laiku, bet tāpat skraida pa forumu, nepamet mūs, un aktīvi darbojas pa id čatu.

Palīgs - Šo došu Mārtiņam jeb Tīģerim, vienmēr ir palīdzējis, un ir atsaucīgs man uz pm, kad uzrakstu lai ieliek jaunas mapes dr serverī un tas tiek darīts. Nekā dažs labs ignorē.

Oldschool - Artūram, nezinu kāpēc, laikam tikai tāpēc ka neesmu viņu redzējis citā statusā, tikai oldschool.

Girl next door - Cloudleta, katru dienu redzu viņu forumā, bieži raksta kaut ko čatā, aktīva krč.

 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Balsi atdodu par akku , jo tomer chubis nereali nemas pa forumu un serveriem , lai viss butu! :)

Moderators -  atdodu balsi par EMB , jo redzeju vinu vairak darbiba neka parejos moderatorus 

Banteam - Lai ari cik liels pedins nebutu Toms, bet balsi atdodu tiesi par vinu , jo darbu centas vismaz izdarit kartigi un laicigi atskiriba no parejiem bt

MTA Admins - Vienozimigi GALVA , jo tik daudz dara , lai mta butu labaks un mazajiem butu vairak iespeju.

Palīgs - vienozimigi ISTENAIS , jo ka , kas saplisa serveros ta Istenais bija klat un palidzeja akkam, krc akkas laba roka 

Aktīvais -  Nezinu isti par ko balsot tapec balsosu par to kurs visvairak pavadijis online foruma, balss aiziet par LIN?RDU

Girl next door - Ljoxa ka Lori, pedeja laika vieniga , kas aktivi skraida pa forumu, serveriem un piedalas konkursinos.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×