Jump to content
vovans

IDENTY Pavasara nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācijas darbinieks - AKKA, jo visu laiku šiverējas pa forumu un uztur pie dzīvības.


Banteam - Skillzz Ieguvis statusu un darbu dara ļoti labi. Sūdzības ātri izskata, (DZIVNIEKS vairs netur līdzi).


MTA Admins - Galva Izdarījis lielu un smagu darbu MTA servera labā, praktiski uztaisījis no jauna.


Palīgs - MadYoga Vienmēr palīdzēs kā mācēs, nekad neatteiks ja būs laiks.


Sliņķis - rietumbloks Šis zellis vispār sen nav redzēts, kur nolīdis pagrabā un nelien ārā.


GFX - JS. Darbi ir amazing, prieks skatīties uz tādiem darbiem, nevis iesācēju kiš miš ar rozīnēm.


Girl next door - Lori Savaldzina ar savu skaisto balsi jebkuru ID džeku. 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators. AKKA nekur nepazūd! 


Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. EMB, cik nu redzēju bija aktīvākais tajā laikā.


Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Skillz,jo toms vairāk nepatīk,bet ja godīgi,tad uz to laiku likās,ka bija aktīvākais!


Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk. Dmitry,cik sekoju līdzi vienmēr bija aktīvs pa serveriem!


 


MTA Admins - Labākais servera admins. Galva,vienmēr ņemas pa turieni!


Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu. Aicis protams,tam nav dzīves, tikai ID!


Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis. admins,visvairāk palīdzējis!


 


GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. Janka,nav neviena tur cita man liekas,kas kaut ko darītu un ņemtos pa to sadaļu.


Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.došu Furgonam,jo es jau tā reti ieeju,bet iekš jb vienmēr ir iekšā!


Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Krekeris,izskatās pēc uzticama cilvēka  un neticās,ka ir skemeris kā aicis!


SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris. aicim jau ir divas tāpēc došu benderam,otrs nolaiferis!


Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.Mazā, nav divu domu,nezinu cik gudra ir ,bet sakarīgākā noteikti!


 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - VOVA'm - lāga zellis, kāpēc gan lai arī viņam nebūtu kāds punktiņš šajā lauciņā


Moderators - EMB - labi un aktīvi dara savu darbu.


Banteam - DZIVNIEKS - laigan reizēm runātīgs un ne tajā patīkamākajā virzienā, bet savu darbu ir darījis ļoti labi un cerams tā, tas arī paliks;


Serveru administrātors - Oldiņš - manuprāt vienīgais, kas no šīs grupas vairs ir pelnījis kādu labu vārdu - lai gan šaubos, ka popularizēšana viņam ir sanākusi - bet serveri pieskata, par to arī cepums;


MTA Admins - mta vairs tik geji spēlē . šo nomināciju došu Galvam, jo ilgu laiku aktīvi izskatīja sūdzības un aktīvi darbojās mta lauciņā.


GFX - Kā jau daudzi šeit min - tad arī es pievienojos un saucu Jankas vārdu - cik skatos, tad vienīgais vairs aktīvais cilvēks, kas darbojas sajā lauciņā (un darbi ir fantastiski) - keep it up, mate!


Oldschool - Es par pankūkbračku Valtu - lāga zellis, allaž arī neatsaka kādam/ai kādu izpalīdzīgu teikumu n shit;


SPAMERIS - man jau atkal šķiet, ka šis tituls aizvien pienāktos akkam, jo postos kā sēž pirmais, tā tur arī jau turās cik tos gadus.


 


 


+extra nominācija:


Lielākais klauns: Mr.White - ticis pie moda, tagad nazis - dala wp @beztēma, jo redz ir visu zinošā ID naba! Cheerz mate - stay safe on road!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×