Jump to content
TheReal420

CW

Recommended Posts

Es domāju ka būtu ļoti interesanti uztaisīt cwautomix serveri.

Ar automix es domāju tā, ka serverim var pievienoties jebkurš cilvēks un spēlēt cw, nav nepieciešams nekur meklēt cilvēkus, serverim var pievienoties jebkurš un spēlēt cw ar random cilvēkiem.

 

Ja ideja šķiet interesanta es to visu varu izveidot. 1. knife round; uzvarētājs chose team ; 30 raundi pēc 15 raunda teamswich. Domāju vel ielikt rank sistēmu tā, ka par katru uzvarētu spēli  tiek iedots punkts zaudētu -1 punkts un labākos spēlētājus parādīt topā.

 

Tad vel par overtime, ja spēle ir neizšķirta tad notiek automātiskais overtime.

 

Tad vel par cooldown, domāju, ja spēlētājs iziet ārā no servera spēles laikā, tad varētu uztaisit auto 2h banu.

 

Spēles beigās visi tiek automātiski izmesti no servera.

 

 

Edited by TheReal420
Link to comment
Share on other sites

Izklausās jau ļoti interesanti, noteikti piedalītos, bet tā kā nezinu, cik grūti to būtu uztaisīt, neticu, ka kkas tāds notiks.

Veiksmi tik un tā, labprāt uzspēlētu

Link to comment
Share on other sites

Vispār jā. Jo pašam gribētos uzspēlēt cw bet arī atrast ar ko spēlēt ir grūti. Es protams piekrītu bet ja no server no party.

Link to comment
Share on other sites

Tagad pasi pasutitie IDenty CW serveri vel nav salabotie, kapec jadoma 50 procentus talak ,ja nav salabots pagaidosais?

 

Vai es stūlbs vai kā, bet es nesaprotu ne vārda, ko ar to gribēji pateikt....

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man liekas ka CUP ir daudz sarežģītāk izveidot nekā pievienoties serverim un spēlēt cw. Es personīgi domāju, ka šī ideja ir ģeniāla un pat ar 1 serveri nepietiktu lai apmierinātu visus cilvēkus kuri grib spēlēt cw.

Link to comment
Share on other sites

Vai es stūlbs vai kā, bet es nesaprotu ne vārda, ko ar to gribēji pateikt....

Augsha, pie sakums, forums, bani ,stati blablabla, tur ir CW, uzpied ,pasuti privato CW serveri, kura varesi ieet , tu pasuti, parada to   cw.identy.lv;portu,passwordu blabalbal, tu ieej cs 1.6 ,ieraksti to visu console un nav tev tas serveris. VNK NAV! Vini nav salaboti, tapec vini neiet. Tagad saprati, ja nesaprati ,tu esi dums ká zabaks. 

Link to comment
Share on other sites

Augsha, pie sakums, forums, bani ,stati blablabla, tur ir CW, uzpied ,pasuti privato CW serveri, kura varesi ieet , tu pasuti, parada to   cw.identy.lv;portu,passwordu blabalbal, tu ieej cs 1.6 ,ieraksti to visu console un nav tev tas serveris. VNK NAV! Vini nav salaboti, tapec vini neiet. Tagad saprati, ja nesaprati ,tu esi dums ká zabaks. 

 

 

Tev tā domāšana ir kaut kadā ne tāda, kā visiem pārējiem.  :yey:  :yao:  :awyeah:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×