Jump to content
modest.

Kā nebūt fragerim un vairāk baudīt JB.

Recommended Posts

Nevar jau normāli novadīt, ja no ts puses nav tas pats. Pieņemsim kkāds lolka, kuram primārais ir pist spēli ar fragošanu...

 

Kamēr vien galvenais būs fragi, tikmēr nebūs īpaši lielas sadrabības starp CT un T. Bet nu vismaz patreiz ir daži T kas grib normālas dienas un ir paklausīgi, cerams ka šī atieksme izplatīsies.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, vajadzētu atļaut adminiem pārmest tos ct, ar kuru vadīšanu nav apmierināti teroristi, tad tiem rastos motivācija beigt fragot un vadīt dienas interesantāk. Personīgi man fragošana tik ļoti netraucē kā vienas un tās pašas komandas "tupus sastingt ar skatu uz leju". Galvenā problēma ir tāda, ka serverī ir palikuši ļoti maz cilvēku, kuri spēj interesanti vadīt dienas, tāpēc arī ir pazuduši daudzi cilvēki no JB.

Link to comment
Share on other sites

Fugu got a point! Nost ar tupus sastingt :< Tas wnk tā tracina....

Es nezinu kādēļ, bet kad es ieeju ct, tā Ts ir mierīgi un klausa un visi apmierināti :< Pa retam mani nodur, bet whoo cares?!

Wnk ct nevajag tur teikt daudzas komandas... reāli pasaka iekšā būri izveido kolonun un pēc pāris sec visi būs būrī... nevajag tur seko ar shitf, seko tupus, palecas,novirzas mirst... tas tieši tos terorus pamudinās jūs nodurt/nošaut... palaižat tos grožus mazliet mazliet vaļīgākus priekš ts un viss būs ok :<

 

protams, būs dažs labs, kurš tevi novāks bet reāli tas nenotiek tik bieži... šodien pāris mapes pavadot mani novāca tik pāris reizes, kaut bieži vien lielākai daļai ts bija wepi... :< un dažu mapju laikā nebija jāizmanto nekādi hns/mix day un visas tās dienas... mazliet padomā un ved visus uz mapes iespējām... visi smuki rindiņā rushoja ez game!

 

 

doma īsumā: ka nevajag visus tos tupus sastingt, kolonā nekustās utt. un viss 4ill :<

 

 

P.S.

 

beidzot redzu Karameli, ka izmanto a flagu lietderīgi... piemēram, iedodot ts shield un ct bik vairāk hp... šadas lietas piesaista cilvēkus.. ar to nevajag aizrauties par daudz, bet ik pa laikam tas ir forši... šodien jb bija gandrīz pilns un pat nebija idp games...

Link to comment
Share on other sites

Tādēl serverī ir admini, nejau smskas, nu varbūt tikai daži. Kas ir spējīgi izsecināt vai frago par traku vai arī nē, un attiecīgi rīkoties. Nu no sākuma var aizrādīt, pēc tam skarbāk.

Link to comment
Share on other sites

P.S.

 

beidzot redzu Karameli, ka izmanto a flagu lietderīgi... piemēram, iedodot ts shield un ct bik vairāk hp... šadas lietas piesaista cilvēkus.. ar to nevajag aizrauties par daudz, bet ik pa laikam tas ir forši... šodien jb bija gandrīz pilns un pat nebija idp games...

 

Kad karamele serverī ,tad visiem fun , izņemot ct :D

Link to comment
Share on other sites

katru reizi voti taisīt kā viens pasaka ka nepatīk???

Kāpēc gan nē, ja adminam ir dotas tādas iespējas? Ct, protams, nebūs apmierināti, bet vairākums jeb teroristi būs.
Link to comment
Share on other sites

nu 10 raundus paskautos, vairāk neskautos, chill dude. 

galvenais jau normāli iemācīties rules, lai zinātu, kā atraktīvi tos pielietot (nejau fragojot :<)

Link to comment
Share on other sites

Dodiet man flagus un būs jums jautrība @jb, kamēr man brīvāks pašlaik ir  :<  savādāk Karamele tur ne tā rīkojas un viens pats lidinās apkārt visu laiku sazadzies idp. 

Edited by Beg`
Link to comment
Share on other sites

Dodiet man flagus un būs jums jautrība @jb, kamēr man brīvāks pašlaik ir  :<  savādāk Karamele tur ne tā rīkojas un viens pats lidinās apkārt visu laiku sazadzies idp. 

 

Pa reizei jau var. BET.

Nevajag pieradināt, ka visu laiku kaut ko ar flagu dara. Savādāk to vien prasīs. Kad vien karamele ienāk serverī un vienreiz kautko tādu uztaisa tad visi pēc tam lūzas lai atkārto. Vajag interesantas dienas ar mapes opcijām un CT izdomu nevis flagiem.

Link to comment
Share on other sites

Es Sudssss vislabāk vadu +1 kas piekrīt. Un par fragošanu transfer nepiekrītu, jo nevar reāli novertēt vai ct frago vai nē, viens admins domās jā, bet citiem domas var atšķirties, saktos acc haus sāktu viens otru banot par nepareizu acc izmantošanu utt. Ja godīgi nesaprotu šī topika jēgu, vien filozofēšana te buss. Ta ir spēle un nošaušana ir spēles sastāvdaļa un to ka frago ta ir tikai ts vaina ka pērk skautus un neļauj ct normāli novadīt taka lūdzu nepīkstam un beidzam filozofēt.

Link to comment
Share on other sites

Gribi kadu nosaut- Tad ej uz dd2. 

 

Kad vispar si tema noslegsies?

 

Par transferosanu, ja speletajs, kuru transferoja par fragosanu, lai raksta sudzibu.. 

 

Es tulit ari saksu fragot. Dabusu 1 ranku. TS but bedigi. Tas ir FUN mods, nevis kautkada tikai sausana. Ja neklausa, nav uzreiz heda jarauj, bet kaja-vedera, pabridinat. 

Link to comment
Share on other sites

Es Sudssss vislabāk vadu +1 kas piekrīt. Un par fragošanu transfer nepiekrītu, jo nevar reāli novertēt vai ct frago vai nē, viens admins domās jā, bet citiem domas var atšķirties, saktos acc haus sāktu viens otru banot par nepareizu acc izmantošanu utt. Ja godīgi nesaprotu šī topika jēgu, vien filozofēšana te buss. Ta ir spēle un nošaušana ir spēles sastāvdaļa un to ka frago ta ir tikai ts vaina ka pērk skautus un neļauj ct normāli novadīt taka lūdzu nepīkstam un beidzam filozofēt.

 

Var saprast vai frago. Nav grūti atšķirt fragošanu no nepaklausīgo "Dienu čakarētāju" T likvidēšanas. Ja adminu domas atšķiras, tam ir domāts adminu čats, kur var apspriesties. Kā jau iepriekš minēts arī T ir atbildīgi par to vai būs iespējama normāla dienu vadīšana. Kā jau minēju, cilvēki kas speciāli traucē katru raundu var tikt likvidētu, un tā netiks uzskatīta par fragošanu, bet kārtības uzturēšanu. Viss vienkāršakais piemērs. Ja T uzbrūk CT kādas dienas vadīšanā, tā netiks uzskatīta par fragošanu ja CT likvidēs šo indivīdu.

Par nepareizu acc izmantošanu. Adminiem ir kategorski aizliegts banot citu adminu. Tādēļ nebūs nekāds "acc haos" Ja ir nesaskaņas, doma par to, ka admins izmanto savu acc nepareizi un nepamatoti, tad ir jāliek sūdzība forumā ar atiecīgajiem pierādijumiem.

Gribētu dzirdēt ko sakā kāds SA vai kāds no vadības par izteiktu frageru transferošanu, pieņemama darbība vai arī ne. Lūdzu izsakat gala lēmumu lai topiku var vērt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Šīs nekad nestrādās, ja būs kāds ts, kas vienmēr gribēs nofragot CT, kautvai vada normālas dienas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×