Jump to content
modest.

Kā nebūt fragerim un vairāk baudīt JB.

Recommended Posts

Tātad, spēlējot JB esmu sapratis, ka ir pārāk daudz cilvēku, spēlē tikai ranka un fragu dēļ. Principā var teikt ka viņi spēlē tikai dēļ sevis un vienalga vai citiem ir interesanti. JB ir domāts kā fun mods nevis fragošana. Gribam fragot? Tepat @ ID ir DD2Land serveris. Neder? Meklē csdm.

Galvenā problēma serveri? Fragošana. Daudzi CT ir pārāk strikti. Un tas izņem daudz prieka ārā no spēles. Ja pat puse no T nevar tikt līdz piemēram batutam @ Jail_snow tikai dēļ tā ka viņi jau ir apšauti, jo bija komanda "nekustās". un kādām patiešām tikai paslīdēja pirksts. Dārgie CT, Jums nekas nenotiks, ja T pagrozīs peli. Vai ja sekojot tupus, kāds T nejauši piecelsies uz sekundi. Ja esat tik nesavaldīgi, tad lūdzu vismaz šaujat pēdā nevis uzreiz galvā. Tieši skarbo CT dēļ ir grūti iejusties serverī jauniem cilvēkiem, līdz ar to arī serverī nerādaus jauni cilvēki. Varat vismaz nedaudz kaut ko paskaidrot, nu ne gluži VISUS noteikumus izstāstīt bet tā lai cilvēks vismaz saprot ko darīt. Daudziem citiem sarveriem ir savādāka vadīšanas sistēma nekā @ ID. Varbūt esat normāli cilvēki un iepazīstinat ar to? Ja redzat, ka ir jauni cilvēki serverī un izdomājat ņemt mix day. Pasakat viņiem ko dara atslēgas vārds ko tiko izvēlējāties, nevis uzreiz fragojat. Es personīgi gribētu ka severī parādas jaunas sejas, nevis lai serveris nomirst.

 

Vajadzētu vairāk izmantot mapi. Vismaz censties izmantot visas mapes sniegtās iespējas. *jail_crime ir izņēmums, tur nav ko darīt.* Nevienam nepatīk sēdēt būri un visu laiku spēlēt vārdu spēles. Ir mapes ar tik daudz iespējām, bet daidzas no tām tiek atstātas novārtā.

 

Viss vairāk atbildīgie protams ir CT par to cik interesants ir JB. Ja serverī ir 6-10 cilvēki kadēļ gan nesadalīt ar /teams un katram CT vest savu grupu uz kādu citu nodarbi. Vieni var iet uz wipeout kamēr otri uz krievu ruleti, vai vienalga ko piedāvā mape. Daudzkas ir atkarīgs arī no T. Ir cilvēki, kas vienkārši neparko nevēlas klausīt un viņu galvenais mērķis ir bojāt dienas. un kačāt ranku. Jo viņi "cīnas par sevi" Protams, ja T neklausa tad CT ir jasaņem vadība stingrāk. Ja T grib lai vada normālas dienas, tad nevajag ņemt fragus pie katras iespējas. Nevis kā vien sargs pagriezis muguru tā dūrt nost. Jā,ir reizes kad var pa prikolam to darīt bet nejau dienu pēc dienas. Nav brīnums ka CT vairāk vadīs neinteresantas dienas ja T to vien gribēs darīt kā fragot. Ja gribi parādīt cik kruts esi tad parādi to uzvarot visus citus uzvarot nodarbē. Izlec KZ visātrāk, izdzīvo wipeout, esi vienīgais kas iziet jail_icy surfu. Protams būs dienas kad daudzkas būs atkarīgs no veiksmes.

 

Nesaku ka, pats nekad nēesmu bijis vainīgs pie kādas no šīm lietām, bet esmu sapratis ka, JB bija interesantāks, kad dienas vadija cilvēki kas to mācēja, kuriem galvenais nebija fragot tas gan bija "vecajos labajos laikos."

 

Labāk būt serverī pazīstamam kā tam fragerim, kas visiem krīt uz nerviem vai tam, kas māk normāli vadīt dienas un ir vismaz normāls cilvēks? Nav brīnums ka cilvēki domā ka JB ir nomiris un parvēties par bērnu fragošanas vietu.

Link to comment
Share on other sites

true story, bet īsti cīnīties ar to nevar, bet var mēģināt :< xb 0 @ct tupi frago un ez win :<

pret tiem frageriem vajag cīnīties tā, ka ienāks kāds karamele/akka/rausis or w/e un sāk dalīt visiem scoutus kamēr frageriem apnīk mirt un viss :<

 

bet ja nopietni, tad sākumā ir jāsāk ar sevīm... gan pie ts gan pie ct nefragot tupi, būs vairāki, kas tā darīs, tad mošk kko panāksim :< pašam arī pie ts brīžiem uznāk pafragot, bet cenšos to darīt tikai tad, kad ir kāds ct kas tik frago, lai izčakarētu viņu, bet jā jāsāk ir ar sevīm :<

 

taisam klanu ANTIFRAGERI :<

Link to comment
Share on other sites

Kad kads vada ari normalas dienas, ari TS interese tikai ranks, varbut neinterese, bet nogalinat 100% velas. Tapec CT ari apnik, ka piemeram jb_show mape, citi jau aizbeg pec mp5,scouta un nogalina CT. Pectam CT ir nikni un sak fragot. 

 

Katram ir savs iemesls.

 

Es zinu ,ka nav tads noteikums, varbut nedrikstu to darit, bet es transferosu tos ,kas frago.

Link to comment
Share on other sites

Kad kads vada ari normalas dienas, ari TS interese tikai ranks, varbut neinterese, bet nogalinat 100% velas. Tapec CT ari apnik, ka piemeram jb_show mape, citi jau aizbeg pec mp5,scouta un nogalina CT. Pectam CT ir nikni un sak fragot. 

 

Katram ir savs iemesls.

 

Es zinu ,ka nav tads noteikums, varbut nedrikstu to darit, bet es transferosu tos ,kas frago.

 

Par frageru transfeoršanu tu drizāk sūdzības sev dabūsi. Fragošana nav pārkāpums, vienkārši tizlums.

Link to comment
Share on other sites

es jau cenšos vadīt saudzīgi, bet nu man arī dažreiz piegriežas, it īpaši lielās masās (9+), bet nu ja ir gaŗīgais, tad vienkārši pievelku jostu, un jā.

Runājot par to peles kustināšanu - tad, kad tu esi uzrakstījis /shop un jau taisies ņemt deagle, tad jau vajag tēmēt galvā, ne? tāpēc arī notiks, ja kustēsies un piecelsies n stuff like that. Ja pateica - darīs to, to, to un to, mirs - tad tas nozīmē, ka mirs ja neklausīs. Viss.

 

Link to comment
Share on other sites

es jau cenšos vadīt saudzīgi, bet nu man arī dažreiz piegriežas, it īpaši lielās masās (9+), bet nu ja ir gaŗīgais, tad vienkārši pievelku jostu, un jā.

Runājot par to peles kustināšanu - tad, kad tu esi uzrakstījis /shop un jau taisies ņemt deagle, tad jau vajag tēmēt galvā, ne? tāpēc arī notiks, ja kustēsies un piecelsies n stuff like that. Ja pateica - darīs to, to, to un to, mirs - tad tas nozīmē, ka mirs ja neklausīs. Viss.

 

Par to peles grozīšanu tas ir vairāk domāts tā, ka ja nejauši pakustina, vai piemēram lecot longjumpu ka var skatīties kā citi lec. Nu ja jau tev lūr virsū tad jau paliks aizdomīgi un ganjau nojautīsi ,ka kautkas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

baltie jēriņi.

paši jūs tos ct novedat.

Vakar Karamele ar Miķeli vadija viss super vnk bija.Un neviens ct nekilloja ,jo zin ka admini un ka normāli novadīs.A šodien mazie visādi ninjasocks un ttl sagājuši un dvj ,ka tik nošaut kādu.Viens variants kkādam bosam pirkt mums wepus un šaut nost ,lai viņiem interesanti spēlēt nebūtu ,tad būs kaut kas.
Link to comment
Share on other sites

hmm, kā tu interpretēsi definīciju fragošana? Ļoti slidena tēma un var radīt caurumus sistēmā - lai admini vnk pieskata, un tad pēc 3-5 fragiem met pāri (attiecināms uz pieņemtajiem adminiem un SMS 17+ :D)
Link to comment
Share on other sites

Vakar Karamele ar Miķeli vadija viss super vnk bija.Un neviens ct nekilloja ,jo zin ka admini un ka normāli novadīs.A šodien mazie visādi ninjasocks un ttl sagājuši un dvj ,ka tik nošaut kādu.Viens variants kkādam bosam pirkt mums wepus un šaut nost ,lai viņiem interesanti spēlēt nebūtu ,tad būs kaut kas.

Atcceries ka tās dienas nebija vadītas nopietni. Tas vairāk bija kā IDP games. Parasti CT nevadis tadas dienas. Viņiem pat nav pieejas tādām opcijām.

 

Protams nevajag ari aukleties ar T. Ja nepakļaujas vienkāršām pavēlēm. Kill. Tas ir cietums kā nekā. Vienigi varētu būt piedodošāki par kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×