Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Servera izslēgšana lika man nolādēt ''Pisam laukā'',laba spēle.Tiku dienas gaismā un redzēju skaistos kokus,bomžus un sauli!Ā mākonī vēl atradu bugu!  :wub:

 

Graphics-10/10

 

P.S Pāris cilvēki pamēģināja uz viņu sūdīgajiem kompjiem un nonāca psihenē  :/

Link to comment
Share on other sites

Uzkāpu IDenty.lv Eifeļa versijā ''Akkas tornis'',ko viņa strādnieki uzbūvēja,bet projekts viņa.udiyd3xe7vtft5nmlg6.png

Melo projekts mūsu bet akka stradnieks xD heh butu vel aukstāks bijis es tikai nositos un mes partraucam taisīt :(

 

Edited by Makel.
Link to comment
Share on other sites

Man ir jautājums - cik labs un interesants ir šis salīdzinājumā ar Arma 2 DayZ mod?

Princips jau pilnīgi tāds pats, tikai cita platforma. Galvenais kas šeit ir jāmāk - tas ir šaut un domāt ar galvu, tad vari izdzīvot - tieši tas pats kas Armā. Vienīgi GTA ir jau vairāk kā 10 gadus veca spēle, un ir visādi mazi knifiņi, kurus pat joprojām nezini visi spēlētāji. Manuprāt, šis ir interesantāks par Arma 2 DayZ mod, jo šeit nav tik traki jāskraida kā tur, tu noskrien cik tur kilometrus, atrodi bez maz vai neko un beigās tāpat kāds žurka iemauc galvā.

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautājums - cik labs un interesants ir šis salīdzinājumā ar Arma 2 DayZ mod?

Uz brīdi būs interesanti, bet pēc laika apniks ka viens un tas pats jo serverī ļoti maz ko pievieno jaunu, paštaisitu, bet tā ja ir team tad jau var spēlēt.

Daudz bugu kurus nav izlabojuši un par tiem soda :<

Link to comment
Share on other sites

Beidzot old mta server kurš ir labs tada mta latviešu platforma neka citi ir prieks spelet nevis ka citur kur lootu dabut ir katra sturi un visiem free beisus dod.

#IDentyMtaBack

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×