Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Man te tāds jautājums, kāds vispār kko taisa MTA DayZ serverī? Vajag atpakal tādu kāds bija 2014 gada vasarā <3

 nebus taka kadreiz, visu atkal sapisis un ieliks kautkadas hujnas. neviens pat netaisas taisit, laikam adminiem neintrese nauda no speletajiem kuri grib prikt bazes.;D

Edited by solniskho
Link to comment
Share on other sites

 nebus taka kadreiz, visu atkal sapisis un ieliks kautkadas hujnas. neviens pat netaisas taisit, laikam adminiem neintrese nauda no speletajiem kuri grib prikt bazes.;D

Būs ta ka agrak, ja adminiem bus fantazija un izdomas ko interesantu ielikt, un ja nebus jastrada ta ka ZIEMEĻKOREJĀ. 

Vne sikie tak sapirksies tos cilindrus, bet cilindri janahrenalize, vaig tik tas bazes kas ir un tikai lai klaniem kuros ir 5+ cilveki.

Pabanosiet RIO paris reizes ienaks kads piečuks kontā :D

Link to comment
Share on other sites

Bring back old identy..

Bet nu patreiz neizskatās nepavisam cerīgi, jo Galvai 5 mēn laikanav bijis, lai vienu bugu salabotu, un musu čaklais 1pwa ir uzmetis lūpu un aizgājis pensijā.

 

Akka, reali ar sapistu serveri nopirka 4 lielas bazes, un zinaju vēl vismaz 5 cilvēkus, kas gribēja iegādāties, bet nu serveris ir sapists.. Tev reali met naudu pie kājām.. Tev tā tikai ir japaceļ(japasteidzina labošanas darbi)

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām skumstu pēc MTA: DayZ, atceros to labos laikus, kad Surenos banoja mani par bug katru otro dienu.

 

yLiPz5kQvLlWE.gif

 

 

EHHHHH, GOOD TIMES.

 

 

Edited by simP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×