Jump to content
akka

HNS Servera ieteikumi

Recommended Posts

Es ieteiktu ielikt idp un izņemt tos punktus. +Var uztaisīt idp spēles pēc dr idp 21:30

omfg tu to tiešām uzrakstiji ? idp spēles hns ?

 

amm ielikt pluginu kad tu redzi kādas pogas spiež tas spēlētājs ko tu speco, tas ir (w,s,a,d jump,duck)

Link to comment
Share on other sites

omfg tu to tiešām uzrakstiji ? idp spēles hns ?

Like kapēc nē? Kautvai uztās pašas dr_idp mapes uztaisīt jo tur tāpat neko īpašu nevajag. + Pa ko tu uztraucies? Tev nav jāvada...

Link to comment
Share on other sites

Vajag likvidet c21 mapes, bet, vismaz ,lai kautkur 1 paliek, ja nu tomer kadreiz kadam patik palekat.. Jo vienkarsi tie kas prot lekt tikai apmeram 230-240 nevares c21 mapes tur kautko parlekt.. citi tur pro un leks 250.. 

pārīti atstāšu, pārējās izņemšu, bet ja negribat, lai visu laiku ir floppy, mie, rooftops, tad iesakat arī mapes.

 

ct lj status izslēdziet, tie tikai t vajadzīgi.

tiks darīts

 

Link to comment
Share on other sites

vajag steamotu hns. te vairākumam ir steams, plus ja tāds būs hns, iztiksiet bez tik daudz skripteriem/bugeriem, jo cik esmu spēlējis, tad reti tādos serveros sanāk sastapt tādus, kas ir pretēji non-steam serveriem.

 

Link to comment
Share on other sites

 

vajag steamotu hns. te vairākumam ir steams, plus ja tāds būs hns, iztiksiet bez tik daudz skripteriem/bugeriem, jo cik esmu spēlējis, tad reti tādos serveros sanāk sastapt tādus, kas ir pretēji non-steam serveriem.

 

 

Nu nē, to gan nevajag. Priekš čīteriem, domāti admini. Esmu pret :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×