Jump to content
Baracus*

ieteikums surfa.

Recommended Posts

Man radās viena laba ideja, varbut varetu surfa ielikt jaunu treining mapi varbut uzrakstiju nepareizi, bet tas ta.:)

Lai varetu iemacities kautko jaunu.Es zinu ka katra mape var mācīties bet kad macies kautko jaunu parasti nošauj un paliec bešā, tapec es domaju ka varetu jaunu treining mapi ielikt. Ganjau ir kautkada normala treining mape kuru varetu ielikt surfa. Pa internetu maz ložņāju un nezinu tas mapes. :) Pietrukst nedaudz ta asumina surfa.

Vienkārši radas doma un vēlējos ar jums padalities. :)

Ar cieņu Andris G.

Link to comment
Share on other sites

Lai paliek tas,kas ir . Nevajag ņemt laukā un likt klāt neko no trainig mapeem. Viena ir - surf_ninja un pietiek. Tur vismaz nav jādomā par to,ka tevi sākumā visi sāks šaut nost un jameklē ierocis,bet gan izsurfo visu mapi un tad tikai šaut nost parējos.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja surf_ninja ļoti daudziem spēlētajiem nepatik tapēc visi iet arā. Bet ja ieliktu kaut kādu citu būs kautkas jauns jo vienkārši surf_ninja ir apnikusi un vairs nav interesanti, varbūt nebus tā ka ar šo treining mapi. Varbūt vajaga pajautāt spēlētājiem pajautat ko viņi par to teiks. Es tikai iesaku lai surf.identy.lv kļūtu interesantaks. :)

 

Pietruks kautka surfa un tiešām varbut varetu ielikt nevis treining mapi bet kadu citu surf mapi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ja surf_ninja ļoti daudziem spēlētajiem nepatik tapēc visi iet arā. Bet ja ieliktu kaut kādu citu būs kautkas jauns jo vienkārši surf_ninja ir apnikusi un vairs nav interesanti, varbūt nebus tā ka ar šo treining mapi. Varbūt vajaga pajautāt spēlētājiem pajautat ko viņi par to teiks. Es tikai iesaku lai surf.identy.lv kļūtu interesantaks. :)

Pietruks kautka surfa un tiešām varbut varetu ielikt nevis treining mapi bet kadu citu surf mapi. :)

Saderam, ka ja es ieietu pilnā serverî un pajautātu kāds ir surf_ninja kods man spētu atbildēt max 1 cilvēks, jo to karti neviena pat iziet necenšās, tur vnk sākas šaudīšanās

Link to comment
Share on other sites

Ja ta ir. Man ta mape ne visai bet kodu es zinu 020986 laikam tads bija. Bet surf_ninja ir maz cilveku kas vinu iziet un parejie vnk nokrīt un nomirst, viņi iet arā jo nevar iziet tapec sāk šaudities. Tapec surf_ninja neteiksim nevienam bet daudziem nepatik.

Link to comment
Share on other sites

Biju tiko iegājis surf.identi.lv serveri un ja pajautaju ko vini saka par tadu domu daži piekrita citi kluseja bet es domaju ka vajadzetu pameiģinat. Kā tauta saka kas neriskē tas nevinnē. ;) Varbut šoreiz riskejam? :)

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu , vajag kādu mapi priekš iesācējiem, itkā surf_sand ir low mape bet nu tāpat! :)

 

Piekrītu , vajag kādu mapi priekš iesācējiem, itkā surf_sand ir low mape bet nu tāpat! :)

Link to comment
Share on other sites

Kā tauta saka kas neriskē tas nevinnē. ;) Varbut šoreiz riskejam? :)

 

mošk labāk nē??? surfā točna playeri paši nezin ko grib... saku tāpēc ka tā jai ir bijis agrāk... SPĒLĒĀTĀJI gribēja ss2 only, uzlika ss2 only, tauta serverī samazinājās... ok pēc kāda laika parādījās un pukstēja ka grib atpakaļ mapes...

 

Runājot par mapēm... training mapes mums nevajag, jo šis ir pub surf nevis speedrun! un pub mapes vairs nav normālas... Kļūdos??? ok, atrodi labu pub surfa mapi un šai pašā sadaļā uztaisi topiku un iemet linku uz šo/šīm mapēm nevis tupi saka ka vajag jaunas mapes...

 

 

bad%20topic.gif

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, kāds surfs ir tagad, lai arī tāds paliek. Jo serverī ir pietiekama liela aktivitāte, lai nekas netiktu mainīts.

Training mapes tiek spēlētas ļoti reti un tur pazūd tauta, jo vienkārši pis kopā ranku. Serverī ir tikai, kādas 4 +/- mapes, kuras tiek regulāri spēlētas. Un ej un atrodi vēl, kādu normālu mapi, visas mapes, kuras var atrast ir pēc dirsas.

Edited by Pu1
Link to comment
Share on other sites

Bet pagaidi es ieteicu domu un ja vajadzes es mapi varu atrast. Bet šis jautajums vel tiek apspriests un bezjega, es ari negribu loznat pa internetu.

 

es saku, jā vajag. ej meklē nevis te mal vienu to pašu uz riņķi :<

bezjēgā nebūs.. tev būs +1 posts forumā un iespējams mape serverī ( par ko stipri šaubos)

 

 

 

drīzāk bezjēdzīgi ir turpināt šo topiku uz šādas nots, jo tas tāpat nekur nenovedīs :< (mapi studijā vai kush :( )

Link to comment
Share on other sites

Piedod ka tā sanāca, es nezināju vai vajaga meklet vai nē. Nākamreiz zināšu un rokošos uz reiz.

nu bet priekš tam ir ieteikumu sadaļa :) :)

 

 

 

 

 

surf_combat:

sajūta ka autors wnk salicis surfus bezmērķīgi... būsti gandrīz uz katra stūra, tāpat kā wepi... ja māk kcik normāli surfot, tad vari surfot bez mitas, pēc pirmām 2 min :< un vēl jaila ārpuse ir kā trepes kas nozīmē ka bieži lecot ārā no jaila būs kāds kur paliks pielipis pie jaila :< ( itkā to var izmantot baigi forši, bet to tpt izmanots lai cempotu :< ) 2/10

 

surf_nice_fly_3:

ir ciešama, bet mazliet pasurfojot es neatradu gr :( arī daudz būsti, bet šai mapē bez būstiem būtu ļoti grūti.. ( ok daži varēja arī nebūt)... sākumā izlasot nosaukumu nice_fly biju domājis ka uzreiz izmetīšu misenē, jo iepriekšējie nice_fly bija pēdējās atejas... tā dotu kādu 7/10 BET serverī es šo mapi kkā neredzu...

prasīsies kāpēc??? atbilde ir vienkārša tautai nepatiks... daudzi nekur īsti netiks, mario roomā arī daudzi netiks, jo sākumā nemaz neieraudzīs, kā es (;D :D) apniks un izies ārā...

 

tas pats surf_cybol, kurš ir mūsu maplistā nav populārs starp spēlētājiem, kaut kad ieteica liela daļa bija par mapi, bet tā arī šī mape nekļuva baigi populāra... daudzi pat iet ārā, kad šī mape tiek uzlikta...

 

BE REAL, surfā bez surf_ski_2, surf_sand, surf_ski_5, surf_ski3_summer nav īsti labu mapju ( ok, vēl tautā iecienīta ir surf_sand2...) ( runājot par pub surfu, nevis speedrun mapēm :<)

Link to comment
Share on other sites

Tad es nezinu, nokacajot mapi es nevaru vinu ielikt cs un uzpelet nezinu laikam cs pie vainas. Un jā varbut tu varetu pameklet kadu feinu mapi jo es navaru izmeiginat mapes es skatos tikai pec bildem. :(

 

http://cs-maps.hl-away.info/load/counter_strike_1_6/surf/surf_xtreme/13-1-0-4764

 

http://cs-maps.hl-away.info/load/counter_strike_1_6/surf/surf_kiss_v1/13-1-0-4847

 

http://cs-maps.hl-away.info/load/counter_strike_1_6/surf/surf_whiteknight/13-1-0-4808

 

Šeit atradu mapes kas varētu patikt bet nezinu. Baigi grūti atrast ja es to atzistu, varbut kads var piepalidzet. :)

 

Ja es atradisu ve kadu labu mapi aizsutisu PM. Lai nobutu lieku topick.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×