Jump to content
Baracus*

ieteikums surfa.

Recommended Posts

ideja laba par jaunām mapēm, .. , mm.., ja nevar izlemt vai pievienot jaunas mapes, tad lbk izņemt to ninja, jo tā ir vnk botu mape, tas nu tiešām ir āmen baznīcā.. kas botiem..kkhmh, ..cilvēkiem patīk viņā? - pasakiet man n.n

 

nu bet priekš tam ir ieteikumu sadaļa :) :)

 

 

 

 

 

surf_combat:

sajūta ka autors wnk salicis surfus bezmērķīgi... būsti gandrīz uz katra stūra, tāpat kā wepi... ja māk kcik normāli surfot, tad vari surfot bez mitas, pēc pirmām 2 min :< un vēl jaila ārpuse ir kā trepes kas nozīmē ka bieži lecot ārā no jaila būs kāds kur paliks pielipis pie jaila :< ( itkā to var izmantot baigi forši, bet to tpt izmanots lai cempotu :< ) 2/10

 

surf_nice_fly_3:

ir ciešama, bet mazliet pasurfojot es neatradu gr :( arī daudz būsti, bet šai mapē bez būstiem būtu ļoti grūti.. ( ok daži varēja arī nebūt)... sākumā izlasot nosaukumu nice_fly biju domājis ka uzreiz izmetīšu misenē, jo iepriekšējie nice_fly bija pēdējās atejas... tā dotu kādu 7/10 BET serverī es šo mapi kkā neredzu...

prasīsies kāpēc??? atbilde ir vienkārša tautai nepatiks... daudzi nekur īsti netiks, mario roomā arī daudzi netiks, jo sākumā nemaz neieraudzīs, kā es (;D :D) apniks un izies ārā...

 

ja man būtu teikšana - nahren ārā sand2, sand, visas botu mapes, spēlē sss2 un beidzot iemācītos surfot un pateiktu man paldies beigāš ...

 

tas pats surf_cybol, kurš ir mūsu maplistā nav populārs starp spēlētājiem, kaut kad ieteica liela daļa bija par mapi, bet tā arī šī mape nekļuva baigi populāra... daudzi pat iet ārā, kad šī mape tiek uzlikta...

 

BE REAL, surfā bez surf_ski_2, surf_sand, surf_ski_5, surf_ski3_summer nav īsti labu mapju ( ok, vēl tautā iecienīta ir surf_sand2...) ( runājot par pub surfu, nevis speedrun mapēm :<)

 

kādu fufeli tut tur muldi dē;s? :D - combat ir laba mape, manā movie pat triks tur ir, ( izvēlējos jo laba :D ) anyway , tur ir kur surfot, tur ir boosti, vvivsivisviivivsivivivvsissvsivsvsvsvvsssvviss

 

nice fly 3 = daudz boosti, - mr ir, tatad gr nevajag ( aizmirsu vai ir via nav..)

Link to comment
Share on other sites

Tās pirmās trīs mapes čist nebūs, surf_srventer ieliks un cerams, ka viņa patiks arī cilvēkiem, kas surfo sliktāk, varat turpināt ieteikt mapes šeit pat topikā.

 

WHAAAAAT???? tie kuri surfo sliktāk tieši nepatiks, jo neko īsti neizdarīs tai mapē.... un vēl neesmu redzējis, ka spēlētājiem tā patiktu... šī mape ir pēdējais ****

 

 

Surf combat un nice fly ir izņemtas jo nespeleeja vinas neviens.

 

 

 

combat ID surfā nav bijusi... un nice fly 3 nav bijusi... nejauc ar nice fly 2 or nice fly..

 

 

ideja laba par jaunām mapēm, .. , mm.., ja nevar izlemt vai pievienot jaunas mapes, tad lbk izņemt to ninja, jo tā ir vnk botu mape, tas nu tiešām ir āmen baznīcā.. kas botiem..kkhmh, ..cilvēkiem patīk viņā? - pasakiet man n.n

 

 

kādu fufeli tut tur muldi dē;s? :D - combat ir laba mape, manā movie pat triks tur ir, ( izvēlējos jo laba :D ) anyway , tur ir kur surfot, tur ir boosti, vvivsivisviivivsivivivvsissvsivsvsvsvvsssvviss

 

nice fly 3 = daudz boosti, - mr ir, tatad gr nevajag ( aizmirsu vai ir via nav..)

 

par ninju pajāt, bet lai paliek, postu jau nerada :<

 

nu malacis, ka tavā movie ir triks mapē, kur surfojot būsts uz katra stūra un iekrist jailā ir gandrīz vai nereāli... kāds prikols no mapes pub surfā, ja tu pretiniekus īsti nemaz nepamanīsi, jo mape ir liela un pārpildīta ar surfiem...

piekrītu ka tur ir kur surfot, bet combat būtu piemērotāka speedrun surfos impovizācijai ne pub surfā... jo tādi kā tu un es tur var surfot bezgalīgi neiekrītot jailā, kamēr citi var gaidīt 10 min...

 

par nice fly 3 piekrītu, ka gr nav vajadzīgs... bet izlasi vēlreiz ko par šo mapi izteicu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×