Jump to content
akka

Laimīgu 2015. gadu!

Recommended Posts

hmm, neizplūdīšu asarās jo neesmu bījis mītos utt. Bet Laimīgu jauno gadu visiem identy biedriem, ir piedzīvots daudz intresantu mirkļu kopā, bez jums tādu nebūtu, ākstīšanās knife serveros un citas lietas. Paldies ka esat, un ceru ka būsiet vēl ilgi, nepametiet šo kolosālo vietu, spēks ir mūsos. Paldies.
Link to comment
Share on other sites

Kaut gan tagad retāk sanāk te iegriezties un turpmāk arī, jo man mācības ir pirmajā vietā, bet tas nenozīmē, ka esmu aizmirsusi par ID. Neesmu tikusi uz mazajām ID tikšanās reizēm, bet nu gaidīšu nākamo, kad cerēšu piebiedroties, jo tūlīt būs gad riņķī kopš Sigulas ID mīta.. Bet šajā 2015. Kazas gadā novēlu ar tiem ragiem pārāk daudzus nesabadīt, lai nepaliktu rētas, ko izlabot nevarēs. Tā vietā palīdzēsim viens otram, būsim draudzīgāki un saprotošāki, jo mēs katrs veidosim turpmākās 363 dienas! Lai Jums visiem izdodas piepildīt savu mērķi un salūta laikā ievēlētā vēlēšanās piepildās! Laimīgu Jauno gadu un daudz mandarīnus! ^_^

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Sveiki virtuāli un reāli draugi.

Pirms nepilna gada izbēgu no šejienes, zināmu iemeslu dēļ, bet par to šeit nav stāsts.

Neteikšu, ka esmu leģenda un burvīga persona, tas bija tikai internets un tāpēc neķeru kreņķi.

Kur es šobrīd uzturos? Atdzīšos, savu projektu sen esmu slēdzis un interneta dzīvi pametis.

Nudien neiesaku jums pamest savas mīļākās spēles, bet iesaku aizdomāties, ja vēl neesi paaudzis (15-18.gadi.) līdz darba gadiem un vēl joprojām sūc naudiņu no senčiem, tad ir laiks aizdomāties par to, ko tu darīsi savā tālākajā nākotnē.

 

Iespējams atceraties, divus gadu atpakaļ ceļoju uz Zviedriju pavāra darbos, tad lūk, tagad varu palielīties, ka piektajā janvārī izlidoju no Latvijas uz Spānijas lielāko kūrort salu Tenerife.

Kā to sasniedzu?

Veiksme? Nē, ir jāmācās.

Vecāki, noteikti, jums dien dienām stāsta ir jāmācās un jāmācās, mani neviens nav audzinājis, izaugu pats, mani nedīdījā pēc 15-16. gadiem, līdz ar to man tas pašam bija jāsaprot, ka ir jāvelta daudz spēka, laika un ticības mācībām, jo tas ir ieguldījums jūsu nākotnē. Nebūs zināšanu, nebūs labi, ilgstoši, apmaksāta darba, nav darba nav naudas, ja nav naudas, nav laimes un ja tās nav tad nav vērts dzīvot, zūd dzīves jēga, jo pasaule valda nejau kara spēks, bailes un naids, bet gan mīlestība, tas ir spēks, ko lauzt nevar neviens.

 

Mācamies, jo visa dzīve ir kā viena liela spēle un mēs katrs esam savas spēles karalis, mācies dzīvot viens, neaizmirsti par tuvajiem, esi stiprs un, nenokarot degunu, dodies uz priekšu, uz kļūdām neatskatoties iegūsti sev iecerētos mērķus !

 

n9goaok96mdkw64b372m.png

 

Laiks ir nauda, neviens jūs negaidīs, jums jārīkojas pašiem.

Laimīgu jauno, 2015. gadu, bijušie kolēģi, draugi un domu biedri !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×