Jump to content
Karamele

IDenty.lv memory video #2

Recommended Posts

Ko gribeju vel pieminet, es domaju ka katra cilveka bildes nevaig izmantot memorie video, tapec ja kads atnak ar vienu postu iesuta bildi kads prikols? kautkads random chalis prosta. Es domaju vaig vismaz but kautkadam kautcik normala id biedram.

statusņikus

Link to comment
Share on other sites

eu karameļpuika saņemies. vai ta tik daudz nosūtītas, ka nevari uztaisīt video? :(

 

edit: nu labi. gaidam tad atpakaļ.

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Tātad, Karamele paziņoja, ka ir saslimis, tādēļ video veidot pats nevarēs. Vai ir kāds brīvprātīgais, kurš šo pienākumu varētu uzņemties? Visi faili (attēli) ir. Sliktākajā gadījumā gaidīsim, kad pats Karamele izveseļosies.

Link to comment
Share on other sites

Loģiski, ka negrib taisīt. Bildes varēja iesūtīt līdz 27. februārim. Tik ilgi slims, ka nevar uztaisīt kaut pa mazumiņam katru dienu? Gultas režīms 24/7 or what? Nevajag solīt, ja nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Tak kāda starpība vai jūs to video redzēsiet šodie,, vai pēc mēneša? Kas mainīsies? Ja tik ļoti gribat kādu, prasiet cilvēka bildi personiski, vai uztaisat paši to video, jo tur jau "nekas grūts nav, tikai bildes viena pēc otrras". Sievietes!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki !

 

Es saprotu kā šis vis no manas puses izskatās, taču tiešām mana situācija nav pati labākā..

Pirmais ,kas mani mazliet aizkavēja sākt video taisīšanu bija mācības ,jo bija pienācis kontroldarbu laiks un nācās daudz mācīties..

Tam sekoja šis četru dienu projekts kurā piedalījos, un nejau brīvprātīgā prātā tiku pie salmunelozes.. man vel ir paveicies ,jo es lēnām sāku atlabt,taču dažiem citiem vel ir tā kā ir...

 

Protams es saprotu ,ka dažam labam tās var būt tikai atrunas,taču es tiešām cenšos ! Manā stāvoklī es pat īsti nevaru nosēdēt ilgāk par 15-30 min,jo nākas skraidīt ..

Bet lai nu kā,es centīšos kā varēšu ,lai video ( manis vai kāda cita veidots) tiktu ātrāk pabeigts.

 

Un piedodiet ,par nērtībām kuras esmu jums sagādājis.

 

P.s kas attiecas uz to ,ka esmu online-Nēsmu vienīgais bērns ģimenē un kolīdz dators tiek ieslēgts ,ieslēdzas arī steam un skype.Reizēm arī paprasu ,lai ienāk identy un pasakatās kādi jaunumi.

Link to comment
Share on other sites

Tak kāda starpība vai jūs to video redzēsiet šodie,, vai pēc mēneša? Kas mainīsies? Ja tik ļoti gribat kādu, prasiet cilvēka bildi personiski, vai uztaisat paši to video, jo tur jau "nekas grūts nav, tikai bildes viena pēc otrras". Sievietes!

Runa iet par kaut ko citu šajā situācijā. Nebija jau grūti ieskriet uz piecām minūtēm iekšā, uzrakstīt, ka video tuvākajā laikā varam negaidīt, jo ir šis, tas un vēl kaut kas, bet nu labi, nevermind.

Link to comment
Share on other sites

Tak kāda starpība vai jūs to video redzēsiet šodie,, vai pēc mēneša? Kas mainīsies? Ja tik ļoti gribat kādu, prasiet cilvēka bildi personiski, vai uztaisat paši to video, jo tur jau "nekas grūts nav, tikai bildes viena pēc otrras". Sievietes!

Blacklistā Tu man tagad esi Tu sieviete..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×