Jump to content
Karamele

IDenty.lv memory video #2

Recommended Posts

Sveiciens visiem IDentiešiem.

 

 

 

Kā pamanijāt portālam IDenty palika 5 gadu jubileja, un šajā sakarā man prātā iešāvās ideja ,kura jau reiz tika īstenota Identy portālā tālajā 2011. gada Jūnijā.Un šī ideja ir -Identy memory video #2

Video jēga ir pavisam vienkārša , iemūžināt Identy biedrus, ieraudzīt šos cilvēkus ar kuriem runājamies, spēlējam cs vai vienkārši ar kuriem kopā atpūšamies, un kurus varam nosaukt āri par draugiem. Kā arī iemūžināt vēsturē ,ka esam bijuši daļa no lielās Identy saimes.

 

Ja kāds vēlas aplūkot pirmo IDenty memory video,tad skatamies zemāk.

 

 

 

 

Kas jādara,lai pievienotos ?

  • Jāuzhostē sava bilde failiem.lv
  • Jāsūta šis links man uz skype vai pm,klāt pierakstot savu Identy lietotāja vārdu, vai niku ar ko esat pazīstams , kā arī būtu vēlams norādīt savu vārdu.

Ierobežojumi :

  • Piedalīties var visi lietotāji kuri ir sasnieguši vismaz 20 postu skaitu.(Var tikt pieļauti arī izņemumi)
  • Nevar sūtīt kailfoto , bildes kurās attēlotā persona nēsat jūs, bildes ar vidēja pirksta žestiem....
  • Nevar sūtīt vairāk par 3 bildēm.

Varam izteikt savas domas par šo ideju , taču lieko,idiotisko postu autori tiks apbalvoti ar +1 wp.

Var arī ieteikt dziesmas kuras varētu būt piemērotas šāda tipa video.

 

P.s Bildes iesūtam līdz 27.Februārim 0:00

Link to comment
Share on other sites

Video tiks veidots kā "prezentācija", 100 bildes ik pa 2 sec stulbi nomainās, vai izmantots kaut kas vairāk par movie makeru pieliekot klāt kādus efektus , etc?

Link to comment
Share on other sites

Video tiks veidots kā "prezentācija", 100 bildes ik pa 2 sec stulbi nomainās, vai izmantots kaut kas vairāk par movie makeru pieliekot klāt kādus efektus , etc?

 

Noteikti būs ,kas vairāk nekā movie maker ;) Un būs arī normālas pārejas un varētu būt arī + vel kādi efekti ,bet visu 100% garantēt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Sūtīšu tev uz forumu savas bildes, jo skype nelietoju, piedod.

Aizsūtīju tev vienu kailfoto, divas bikinī bildītes un vienu civilajās drēbēs, cerams patiks.

 

 

Kādu dziesmu, lai iesaka ?

 

Pāris varianti:

 

*

 

*

 

Vēlos dzirdēt kaut ko mierīgu, kas duras sirsniņā, tāpēc iesaku kaut ko piemīlīgi klausāmu mūsu austiņām ^_^ Nejau kaut kādu baurošanu mikrafonā, klubņikus vai vēl sazin ko.

 

*

 

*

 

 

 

Ar nepacietību gaidu Video :wub:

Link to comment
Share on other sites

Es jau karamelei rakstiju to ka nebūs smuki ja prosta sametīs bildes kas mainās ik pēc pāris sek, mūsu laikos var uzstaisīt pat pēc tutoriala bet kautkādu smuku vidoe. Lai pameklē un patrenējās ja ir pieteicies uz šādu video. ;)

Link to comment
Share on other sites

Paldies šim topicam!

 

Meklējot bildes uzdūros koutkādai mapei, kur iekšā ir bildes un visādi mani štrunti sākoot ar 2009 gada jūniju. Esu neizsakāmi priecīgs par tiem 17 gigiem ar visādu vecu, aizmirstu informāciju, tur tak vecās meitenes, vairāki pārkāpumi. vnk man acis bija lielas kad atvēru.

Ok. bildes nosūtīju.

 

Omg tur ir arī rasii bildes :D

 

no manas puses 2 dziesmas -

 

http://youtu.be/r8Pragoy6V0

 

http://youtu.be/4ZHwu0uut3k

Edited by HaRZz
Link to comment
Share on other sites

Ko gribeju vel pieminet, es domaju ka katra cilveka bildes nevaig izmantot memorie video, tapec ja kads atnak ar vienu postu iesuta bildi kads prikols? kautkads random chalis prosta. Es domaju vaig vismaz but kautkadam kautcik normala id biedram.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×