Jump to content
Bruno

Nek nomination

Recommended Posts

Jaunākais "trends" - iedzer kaut ko pretīgu vai iedzer un dari kaut ko stulbu/ traku beigās nominējot nākošos divus cilvēkus( nosaucot vārdu un uzvārdu) kuriem jaizdara kaut kas līdzīgs.

Jūsu domas?

http://www.youtube.com/watch?v=6ZmQlR03J1g

18+++

http://www.youtube.com/watch?v=uD_VaYY5w3k

Edited by Bruno
Link to comment
Share on other sites

Ja es izduršu sev aci, tad nākamajiem diviem arī būs jādara kaut kas līdzīgs?

 

Katrs izpaužas savā veidā.. redzēju kur viens pienaglo sēklinieku pie galda, bet cits vnk izdzer 0,5 aliņu.

Šai spēlei nav robežu un noteikumu, bet lasīju, ka vairāki ir nomiruši darot pārgalvības

Link to comment
Share on other sites

Es domāju vajadzētu dzēst šito , vēl mazie redzēs un atkārtos!

Tas jau ir slimi

 

Cik man zināms - alkoholu Latvijā pārdod no 18 gadiem un līdz 25 gadiem ir pienākums uzrādīt dokumentus.

Pārdevējas kas pārdod alkoholu neprasot dokumentus vai pieaugušie kuri pērk mazajiem ir bezatbildīgi un tas lai paliek uz viņu sirdsapziņas kādu nākotni viņi veido...

Edited by Bruno
Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms - alkoholu Latvijā pārdod no 18 gadiem un līdz 25 gadiem ir pienākums uzrādīt dokumentus.

Pārdevējas kas pārdod alkoholu neprasot dokumentus vai pieaugušie kuri pērk mazajiem ir bezatbildīgi un tas lai paliek uz viņu sirdsapziņas kādu nākotni viņi veido...

Un sīkais ieies foruma , ieraudzīs šito un vēlēsies arī. Latvijā var jau 13 gados visu dabūt ko tu vēlies , tāpēc nevajag man teikt par gadiem un u.tt.

Tāpēc apdomā , kad nākošreiz kaut ko tādu liec iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Un sīkais ieies foruma , ieraudzīs šito un vēlēsies arī. Latvijā var jau 13 gados visu dabūt ko tu vēlies , tāpēc nevajag man teikt par gadiem un u.tt.

Tāpēc apdomā , kad nākošreiz kaut ko tādu liec iekšā.

 

Kā kuram... es 13 gados vēl spēlējos smilšu kastē un dzēru pienu.

Un priekš kam tev domāts tas smagais ķirbis ar pelēkajām šūnām? Lai domātu! Katram pašam ir jāizlemj ko darīt un vai skriet pakaļ klases "krutajam" Jankam kurš pīpē, dzer, durstās un drāžas 15 gados. Bet ja tajā podā nekas nav iekšā, tad lai atkārto tādus stulbumus, nonāk policijas redzes lokā un sačakarē savu dzīvi, man nav iebildumu.

 

P.S. šie video bija apollo pie Top3(bez vecuma ierobežojuma) un ja kāds iet e-pastā, tad tāpat pamanītu, nevajag mani nosodīt, es tikai gribēju parādīt, ka šis ir 21.gs. - attīstības un tehnoloģiju laiks, bet realitātē jaunieši degradējas par bezmugurkaulniekiem.

Edited by Bruno
Link to comment
Share on other sites

*Komentārus nelasīju*

 

Lasīju ziņās, ka dēļ šīs spēles bojā ir gājis kāds jaunietis UK, kurš nofilmēja savu nāvi - izdzerot alu un nolecot no tilta.

Diezgan debīla padarīšana, labāk atbalstu šo, kas jau kādu nedēļu plosās pa Facebook - Iztukšo 0.5 alu un nominē 3 cilvēkus, kuri to darīs tālāk. Kurš neizdara to 24h laikā - uzsauc nominētājam kasti alus or smthn. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×