Jump to content
Advokaats

JB karte

Recommended Posts

jail_crowbar_v3 karte JailBreak serverī brīžiem uzkar CS 1.6 klientu. Mēģināju gan IDenty piedāvāto kartes versiju, gan oriģinālo (citur novilkto), bet pie pieslēgšanās klients tā vai tā iekārās, zaudējot diezgan daudz spēlētāju.

Edited by Advokaats
Link to comment
Share on other sites

Tad īsti nesapratu, CS klients uzkaras tikai tev vai visiem? Pats spēlējot neesmu saskāries ar mapes problēmām vispār, ja nu kādreiz pats serveris pakaras, bet tas ir reti un tiek operatīvi nokārtots.

Link to comment
Share on other sites

Nekādu, vienkārši klients vairs neatbild. Caur Task Manager jasit process nost. Cik redzēju no 10 spēlētājiem līdz 4 nokrita, pieļauju, ka vēl dažiem tā arī atgadījās.

 

Ir reizes, kad tieku spēlēt šo karti!

Edited by Advokaats
Link to comment
Share on other sites

Nepaspēju sākt spēli - pie "precaching resources" apstājās. Izdzēšot karti, tā lejupielādējās pa jaunu, bet nekādu veiksmīgu rezultātu nav. Klienta apstāšanās turpinās.

 

Iepriekšējās kartes tika izspēlētas veiksmīgi, un kā ju minēju tas atkārtojas tikai ar šo karti, bet ne katru reizi. (Kad mazāk spēlētāju (3-4) tad, parasti, tieku.)

Edited by Advokaats
Link to comment
Share on other sites

Problēmām ar karti nevajadzētu būt, pats tikko to patestēju, gan man gāja, gan citiem. Visdrīzāk kaut kas nav kārtībā ar tavu CS 1.6.

Ja vēl kādam ir šāda pat problēma - rakstam šeit, ja nē, ar Advokātu risināsim problēmu individuāli.

Link to comment
Share on other sites

Nepaspēju sākt spēli - pie "precaching resources" apstājās. Izdzēšot karti, tā lejupielādējās pa jaunu, bet nekādu veiksmīgu rezultātu nav. Klienta apstāšanās turpinās.

 

Iepriekšējās kartes tika izspēlētas veiksmīgi, un kā ju minēju tas atkārtojas tikai ar šo karti, bet ne katru reizi. (Kad mazāk spēlētāju (3-4) tad, parasti, tieku.)

haha, man tas ir ar apmēram 50 no 100 kartēm, tas ir dēļ stīma .. fuk that. Mapi ārā neņemšu, liec jauno update.

Link to comment
Share on other sites

man ir updeits muļķi un tas notiek. gudrinieks atradies bļa!

Edited by akkucīīīts
Tas ir dēļ tā, ka serveru failiem nav jaunākais update, piemēram es tādā bedrē kā heal iejiet nevaru nevienā mapē, jo kačāta viņa ir no identy servera. -.-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×