Jump to content
psai

Čali zem extazii savac menti

Recommended Posts

nožēlojami, kapēc jālieto tādi mēsli, ja zin ka tu uzvedīsies ka pilnīgs auns. :smaids:

 

viņš neko sliktu nedarīja, vienkārši izbaudīja brīnumu, līdz kādam tas nepatika, jo likās, ka dīvaini un var, kaut ko izdarīt, tas jau nav nekāds alkohols, kāpēc, lai tu darītu, kaut ko sliktu, ja tu jūties pilnīgā mierā un esi eiforijā, tauta jau nesaprot...

Link to comment
Share on other sites

Tak viņš tur vispār nekāds sēž..

viņš neko sliktu nedarīja, vienkārši izbaudīja brīnumu, līdz kādam tas nepatika, jo likās, ka dīvaini un var, kaut ko izdarīt, tas jau nav nekāds alkohols, kāpēc, lai tu darītu, kaut ko sliktu, ja tu jūties pilnīgā mierā un esi eiforijā, tauta jau nesaprot...

Ectasy jau tiešām nav tā īstā narkotika, par kuru varētu teikt, ka viņa ir nekaitīga etc. Tas ir sūds, kuru ieteicams būtu neēst un nešņaukt tās kristālus, peace.

Edited by cloudR
Link to comment
Share on other sites

viņš neko sliktu nedarīja, vienkārši izbaudīja brīnumu, līdz kādam tas nepatika, jo likās, ka dīvaini un var, kaut ko izdarīt, tas jau nav nekāds alkohols, kāpēc, lai tu darītu, kaut ko sliktu, ja tu jūties pilnīgā mierā un esi eiforijā, tauta jau nesaprot...

Padomā par bērniem un normāliem pilsoņiem kuriem uz ielas jāsastopas ar kautkādu nariku.

Eiforē majās vai mežā nu nejau publiski, tā ir neadekvāta ricība, no malas izskatās itkā būtu garīgi atpalicis.

Esmu tikai par weeedstuff, bet nejau par kautkādu ķīmiju.

Link to comment
Share on other sites

Maldinošs virsraksts gluži kā interneta ziņu portālos! Es cerēju ieraudzīt vīriešu dzimuma pārstāvi, kurš atrodas zem daudzām tabletēm, bet tā vietā viņš ir narkotisko vielu ietekmē. Esmu vīlies..

Link to comment
Share on other sites

huļi tur tā mūzika pa virsu skan, ņepoņel. Tas otrs ments no braucošas mašīnas izkāpa, vai man gļuko?

 

ofic gļuko, viņš apstājās :D

mūzika ir no rādio, tāpēc jau viņš tur nevar nosēdēt vel bļaustās kkādu hujņu un nez ko. ;DDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×